Прилеп
                           
255 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:07Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 14:20Kuka 270m2 i dvor 130m2

Se prodava kuka na ul trajko tarcan. Kukata e gradena vo 2005god i e...


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 20:38Se prodava kuka so 3 zasebni stanovi na 300 m. od centar

Se prodavaat dve kuki so golem dvor na ubava lokacija.Pogolemata kuka...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 мај 15:40Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari Prilep

Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari so dvorno mesto od 2000m2 i pomo...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 мај 13:12SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мај 18:42Se prodava Kukja vo Prilep

Kukjata se naogja na ulica Lenin 148.Kukjata e renovirana,so dvor 200...


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мај 13:22Kuka so plac legalizirani

Se prodava legalizirana kuka so zemjiste vo urbanizirano podracje vo ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 20:51СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација со површина од 100м2...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мај 18:32se prodava vednas vseliva kujca

se prodava vednas vseliva kujca na ul berovska 89 ..vednas pozadi mar...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 16:52Се продава стара куќа

Се продава стара куќа на улица Браќа Шемкоски бр. 11а, со површина од...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 19:03se prodava kuka

Se prodava kuka na dva sprata pogodna za dve familii.


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 17:00Kuka vo naselba Trizla (zad OU "Dobre Jovanoski")

Se prodava kuka od vkupno 120m2 od koi 40m2 e postar del + 40m2 ponov...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мај 17:17Se prodava plac so stara kuka

Se prodava plac so mnogu stara kuka vkupna povrsina 150 m2. Na ulic...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 мај 08:15Одлична куќа на одлична локација

Се продава куќа на 5мин од центарот на Прилеп во близина на театарот....


120.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 апр 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа во населба Тризла - ул. Авала 31, Прилеп. Информации ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 апр 12:20Kuka za izdavanje

Kukata e vo strogiot centar na Prilep (Stara crkva). Kontakt telefon ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 апр 21:40Se prodava kukja vo s.Kukurecani-Bitolsko

Kontakt GORAN 076 553 458 076 553 458 SE PRODAVA KUJCA VO KU...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 13:16Se prodava kuka staro sumsko kaj poliklinika Altea

Kukata e tvrda gradba so tri ploci. Dva sprata i golema vizba. Mozi z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 апр 18:16Kujka 70m2 so dvorno mesto 100m2 i zidan 18m bunar

Kujkata e vo neposredna blizina kaj glavniot vlez na starite grobista...


75.799.464 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 апр 20:47prodazba na imot

Se prodava imot Ropotovo so kuka i objekti i dvor 2700m2 na glavna ul...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Куќи / Вили

11 апр 22:26Се продава куќа

Се продава куќа наспроти стадионот на победа Куќата е со подрум две ...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 апр 19:10Се продава куќа во с.Кривогаштани

Се продава куќа во село Кривогаштани 200m2 со дворна површина од 500m...


23.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Куќи / Вили

10 апр 11:43se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


72.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 апр 16:45Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа на улица кордун бр 32 веднаш вселива без никакви влож...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 апр 21:36Земјиште со стара куќа кај Соколана

Javuvajte se na ovie broevi 076 840 516 ili 070 471 659 076 840 516...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 11:20Se prodava куќа

Се продава куќа со дворно место информации на тел 070 303 886


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 09:07Куќа

Се продава куќа во село Дебреште Прилепско од 100 м2 со дворно земјиш...


10 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 23:07Се продава куќа во Прилеп

Куќата се наоѓа во близина на центарот на градот


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 11:23Dve kujki

Se prodavaat dve kuki vo eden dvor so sredena dokumentacija.Cena po d...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 06:36se prodava kuka vo centralno podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje - cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 мар 11:51Se iznajmuva

Se iznajmuva kuka vo centar na Prilep. 200 m2 stanbena povrsina. 7 so...


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 фев 19:13Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja, vednash vseliva. Mozhe da se vidi vo sek...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 фев 20:21Се продава куќа

Се продава веднаш вселлива куќа во многу добра состојба со голем и ур...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 фев 19:09Се продава

Се продава куќа П+1 140м2 и дворно место од 360м2.Легализирана. ...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 фев 18:03Se prodava kujca !!!

Se prodava kujca vo centarot na gradot vo blizina na crkvata Paraklis...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:46Se prodava nova kuka

Kukata se najduva na glavniot pat sto pominuva niz sred selo,ima dvor...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 13:28Се продава куќа во центарот на прилеп

Се продава дворно место со две стари здрави куќи-(земјиште под зград...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 јан 20:51S E P R O D A V A

sE PRODAVA KUKA VO GJOGDERE kaj Ta bana na samata ulica . so pomos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јан 22:18se prodava kukja

se prodava kukja vo Prilep dva sprata so dva vleza dvorno mesto garza...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 јан 22:03Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам