Прилеп
                           
255 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Srejkna kujka

Kujkaata e vo dobra sostojba legalizirana na dve ulici vednas vseliva...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јан 14:18Куќа

Се продава куќа во Прилеп, населба варош. Повеќе информации на бројо...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јан 09:06Куќа населба рид 078281413

Куќата 70м/2+ визби 70м/2, со дворно место 160 м/2.Повеќе информации ...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јан 06:34Две куќи во центарот на градот во пакет

Се наоѓаат во централно градско подрачје, зад фурна Плетварец, Две п...


77.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 дек 22:26Hitno Se prodava luksuzna kujca

Se prodava luksuzna kujca idealna za sovremeno ziveenje, P+2 nova gra...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 дек 22:45Се продаваат два спарта од куќа со двор

Се продаваат два спарта од куќа со посебен влез и двор приземје 68м2 ...


26.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 ное 13:22Se prodava Kujca

Se prodava na ulica Gjorgi Dimitrov 40 info na tel .076-569-717


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 ное 14:20Куќа

Дограмата е обновена Постојано се обновувa 077 750 436 Filip


24.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 ное 12:15Куќа

Два спрата +приземје(визба или гаража) три плочи -лесно се прави прер...


44.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 окт 09:42Kukjno mesto so golem dvor i nivi

Se prodava Kukjno mesto so golem dvor, garazno mesto i dve senici vo ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Куќи / Вили

30 окт 21:51Se prodava kukja/vikendica s.Klepac(moze zamena za kola)

Se prodava kukja/vikendica vo selo Klepac. Kukjata e vo dobra sostojb...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 окт 21:10Се продава куќа веднаш вселива!

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 окт 23:37Куќа со деловен простор

Куќа со деловен простор во строг центар на градот. Површина на парцел...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 окт 22:03Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа со плоча и целосна уредна документација за дворното м...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 окт 20:16Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Osogovska 42 cena po dogovor informacii na : ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 сеп 12:41Se prodava kuka

Se prodavaat dve kuki so razlicen saat za struja i razlicen vodomer. ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 сеп 15:16Се продава кујча

se prodava vednas vseliva kujca na visoko prizemje ili vo zamena za s...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 20:51Се продава семејна куќа во Прилеп

Се продава семејна куќа во Прилеп, на 5 минути до центарот на градот,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 сеп 11:07Se prodava kukja

Se prodava vednas vseliva kukja,vo naselba Varos na ulica Goga Dimitr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 сеп 04:26kuka vo centar

Продавам куќа во Центар на Прилеп, ул. Андон Слабејко 42, површина 97...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 авг 13:00Se prodava celosno namestena kukja

Se prodava celosno namestena kukja / vikendica vo blizina na Prilep, ...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 авг 20:36Се продава куќа

Се продава куќа во населба Точила, наспроти црквата Св. Петка.


48.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 авг 11:51SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava kuka vo centarot na gradot na glavnata ulica kaj teatarot ...


55.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 авг 14:31PRODAVAM STANBEN PROSTOR

На 500 м од споменикот Карпалак т.е. „јаболкото“, на една од петте гл...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 10:13Kupuvam stara kuka so pomala kvadratura do 10000 eu

Kupuvam stara kuka so pomala kvadratura do 10000 eu vo blizina na cen...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 јул 21:26Барам Куќа во Прилеп

Барам куќа во Прилеп, на еден спрат со цена: 25 - 35 илјади евра. ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 јул 20:29Kukja pozadi uredot

Hitno se prodava kuka pozadi uredot Informacii 078 208 941 070353451


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 јул 16:59СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ГОЛЕМО ДВОРНО МЕСТО

Куќата е со чист имотен лист и е легализирана, има вода и струја, мом...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 јул 19:50SE PRODAVA KUKA SO NIVA

se prodava kuka so niva vo selo galicani informacii na tel 071-614-1...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јул 14:39Se prodava

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep nasproti vlezot od noviot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јул 14:39KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka SO deloven prostor ili stara kuka na glavna ulica vo Pri...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јун 11:00se prodava kuka na bulevar

se prodava kuka pomedzu hotel lipa i nova avtobuska stanica vo blizin...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 јун 11:34Se prodava prizemje, sprat od kuka i dvorno mesto

Се продава приземје и први спрат од куќа на улица Ленин. Површина на ...


49.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јун 13:00Се издава куќа под кирија

Во ценарот на Прилеп се издава под кирија наместена куќа за странци. ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 16:59Куќа во Прилеп

Се ПРОДАВА куќа во Прилеп на катастарски парцели КП:13628, КП:13626 К...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 13:00Се продава куќа на ул.Тризла

Се продава веднаш вселива куќа на улица Тризла бр.81 Цена по договор...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 мај 00:27Се продава куќа во Прилеп на Мице Козар

Се продава куќа, на улица Мице Козар бр. 187 во Прилеп. Куќата е на д...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 21:37Се продава Куќа во центарот на Прилеп

Куќна површина 90 м2 Визба 90 м2 Помошни простории 20м2 Гаража со ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 мај 18:36Se prodava kuka so golemo dvorno mesto

Se prodava kuka so dvorno mesto od 3dekari vo selo m. Konjari Cena p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 апр 13:00Се продаваат или заменуваат 2 спратови од семејна куќа

Се продаваат или заменуваат за стан 2 спратови од семејна куќа. Одлич...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 23:28Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам