Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1080 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:42Промовирано

Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster

Se prodava zacuvana detska komplet so joga. Pomala masicka so 3 stol...


1 €
или предлог цена
25 јан 16:59Промовирано

Аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура 290х190.Купена пред 4 години и е добро соч...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:23Barok trosedi i fotelji

Se prodavat 2 troseda i 2 fotelji od Barok stil. Skoro 3 godini se k...


1 €
или предлог цена
Денес 13:17Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime 070335545 Prodavam Kozna(...


1 €
или предлог цена
Денес 13:06Гарнитура од Симпо

Се продава користена гарнитура еко кожа тросед, двосед и фотеља купен...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Денес 13:00GARNITURA ZA SEDENE

GARNITURA ZA SEDENE


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:06  НОВ ОГЛАС

KOZNA GARNITURA DVA TROSEDI+FOTELJA

MEBEL KOZNA GARNITURA OD DVA TROSEDI I EDNA FOTELJA


15.000 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
156.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:00Komplet Garnitura za sedenje

Vo Odlicna Sostojba, Trosed, Dvosed Fotelja, cena 300 eur. info 0...


300 €
или предлог цена
Денес 11:31Se prodava garnitura 2.90x1.90

Se prodava garnitura 2.90x1.90 Kupena od Mebel-Vi Maksimalno socuvan...


26.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 11:19Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:01Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:57Седмосед со фотеља / Sedmosed so fotelja (garnitura)

Се продава луксузен седмосед со фотеља, во одлична состојба. Сива (др...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Денес 08:48  НОВ ОГЛАС

Prodavam skoro nov garnitura

Se prodavat ostana uste samo ovie so top ceni foteli po 10.000 den od...


400 €
или предлог цена
Денес 08:28Prodavam sedmosed/Продавам седмосед

Се продава половен седмосед, користен 2 години. Гарнитурата може да ...


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 07:13Garnitura za sedenje

Garniturata e klasična SAVRIC Zagreb vrven kvalitet i mnogu udobna i...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:12Гарнитура за седење

Гантурата е во перфектна состојба само кожата на ганитурата е делумно...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 03:28Se prodava garnitura za dnevna soba

Se prodava


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 02:32Se Prodava Agolna Garnitura 6+1

Se prodava agolna garnitura za dnevna soba 6+1 socuvana i moznost za ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:18Trosed i dvosed na raspruzanje novi

Dimenzija Trosed 100x200 Dvosed 100X140 Maksimalno socuvano se ras...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 23:40Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53Trosed, dvosed i fotelja na spustanje

ITNO!!! Se prodavaat trosed, dvosed i fotelja na spustanje. Vo dobra ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:52Garnitura

Garnitura na G e vo odlicna sostokba, ima mehanizam za pustanje koj n...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:20СЕ ПРОДАВА АГОЛНА ГАРНИТУРА ОДЛИЧНО ЗАЧУВАНА !

Може да се види во секое време.


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:18Se prodavaat Fotelja dvosed i trosed

Fotelja dvosed i trosed so mehanizam za spustanje ..


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:33Sedmosed garnitura/седмосед гарнитура

Се продава седмосед во солидна состојба, со механизам за спуштање. И...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:50Polovni garnituri

Polovni garnituri


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:53Agolna garnitura za sedenje i spijenje

Sedmosed na sputanje od simpo dobro socuvan


5 €
или предлог цена
Вчера 16:28Prodavam agolna garnitura

Prodavam agolna garnitura so ostetuvanje kupena od Mebel-vi,mnog...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
10.000 €
Вчера 15:53Se prodava garnitura za sedenje

VIKEND CENA Eko koza trosed, dvosed, fotejla, kupena 55 000.den od gi...


350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
390 €
Вчера 14:43Agolna garnitura za samo 7000 itno

Garniturata e so dimenzii 2,90 na 1,70


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:42Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa

Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa 200е


180 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:36SE PRODAVA komodai klub masicka od drvo

se prodava komodai klub masicka od drvo nova peralna za sadovi ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:12Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:48Гарнитура од Зона Мебел

Се продава користена гарнитура од Зона Мебел. Во многу добра состојба...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43Garnetura

Trosed I dvosed so pustajne lezaj


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 08:30Garnitura Trosed Fotelji taburetka

Garniturata e sostavena od Trosed - 2 Fotelji - taburetka Besprekorn...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:03Garnitura Trosed Dvosed Fotelja

Garniturata e skoro nova malce koristena se gleda na slikite Trosed ...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:03Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 20:44GARNITURA OD KOZA

Kozna garnitura sodrzi: trosed (koj se razvlekuva vo lezaj), tri fot...


35.000 МКД
или предлог цена
29 јан 19:22TAPACIRANJE I IZRABOTKA NA NOV MEBEL PO VASA ZELBA

TAPACIRANJE I IZRABOTKA NA NOV MEBEL PO VASA ZELBA ZA VASATA SPALNA, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

29 јан 18:53Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам