Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:42Промовирано

Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


36.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:51Промовирано

Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster

Se prodava zacuvana detska komplet so joga. Pomala masicka so 3 stol...


1 €
или предлог цена
25 јан 16:59Промовирано

Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
30 јан 10:48Гарнитура од Зона Мебел

Се продава користена гарнитура од Зона Мебел. Во многу добра состојба...


30.000 МКД
или предлог цена
30 јан 10:43Garnetura

Trosed I dvosed so pustajne lezaj


10.000 МКД
или предлог цена
30 јан 09:22Garnitura Trosed Fotelji taburetka

Garniturata e sostavena od Trosed - 2 Fotelji - taburetka Besprekorn...


8.000 МКД
или предлог цена
30 јан 08:03Garnitura Trosed Dvosed Fotelja

Garniturata e skoro nova malce koristena se gleda na slikite Trosed ...


18.000 МКД
или предлог цена
30 јан 08:03TAPACIRANJE I IZRABOTKA NA NOV MEBEL PO VASA ZELBA

TAPACIRANJE I IZRABOTKA NA NOV MEBEL PO VASA ZELBA ZA VASATA SPALNA, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

29 јан 18:53Se prodava ljuljaska

Se prodava ljuljaska pred 2 godini kupena doagja so se pernice pisete...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 18:19Dvosed i trosed so mehanizam na spustanje

Prodavam trosed i dvosed so ekstra kvalitet ,kupeni od simpo i dvata ...


7.000 МКД
или предлог цена
29 јан 18:09Se prodava kozna Garnitura za sedenje

Se prodava kozna garnitura za sedenje. Eden trosed, 2 dvoseda i fotel...


300 €
или предлог цена
29 јан 14:29Kozna bela garnitura

Prodavam kozni bela garnitura, meki za sedenje, komplet Troset, dvose...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:00Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:42Се продава сочувана гарнитура

Се продава гарнитура, тросед,двосед и фотеља, со механизам за пуштање...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 10:31Garnitura za dnevna

Prodavam polovna garnitura za dnevna Trosed, dvosed i fotelja odlicn...


По Договор
или предлог цена
29 јан 07:40Гарнитура-Петосет

Се продава гарнитура петосет (не се пушта) до димензии Голем дел-295...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 јан 21:09Гарнитура тросед со 2 фотељи

Гарнитурата е купена во Симпо,пресвлечена со нов материјал и е во сол...


300 €
или предлог цена
28 јан 20:26SE PRODAVA GARNITURA TROSED+DVOSED+FOTELJA

Se prodava trosed ,dvosed,fotelja malku koristeni ama so malo ostetuv...


18.999 МКД
или предлог цена
28 јан 20:04Garnitura za sedenje

Prodavam garnitura za sedenje vo odlicna sostojba.


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 јан 16:54РЕЛАКС тросед и двосед.. Ефтино

Продавам скоро нова Релакс гарнитура тросед и двосед. На троседот се...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 јан 09:32Se prodava petoset 250/190 lev eko koza

Se prodava petoset 250/190 lev eko koza


4.000 МКД
или предлог цена
27 јан 16:48Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


36.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:51Agolna Garnitura + Fotelja

Agolna Garnitura + Fotelja kupena vo 2019 Dimenzii: Agolna: 2.8m ...


16.500 МКД
или предлог цена
26 јан 17:20Се продава гарнитура

Гарнитурата е користена година и пол, купена од мебел ви со силиконск...


23.000 МКД
или предлог цена
26 јан 14:05Tросет и 2 фотељи / Troset i 2 fotelji

Prodavam troset i 2 fotelji. Продавам тросет и 2 фотељи.


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 13:15Garnitura

Se prodava agolna garnitura na Simpo, vo mebel stof, vo odlicna sosto...


30.000 МКД
или предлог цена
26 јан 08:13Се продава гарнитура и клуб масичка

Се продава аголна гарнитура со механизам за пуштање,од Mебел-Ви не е ...


20.000 МКД
или предлог цена
25 јан 17:38Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед (без механизам), двосед и фотелја Simpo Mak...


14.000 МКД
или предлог цена
25 јан 14:37Garnitura za sedenje

--Garnitura za sedenje..


1 МКД
или предлог цена
25 јан 09:56Аголна гарнитура ROMA- JUMIS

Се продава аголна гарнитура РОМА купена од ЈУМИС пред 4 години за 400...


20.000 МКД
или предлог цена
25 јан 09:20СЕ ПРОДАВА ПОВОЛНО КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ

Се продаваат два четвороседи и две фотељи за седење од Simpo-Vranje. ...


По Договор
или предлог цена
25 јан 08:42Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
25 јан 06:57гарнитура двосед тросед фотеља одлично сочувани

гарнитура двосед тросед фотеља одлично сочувани


5.300 МКД
или предлог цена
25 јан 00:57Седмосед

Се продава седмосед плус фотеља Контакт: 075 764 232


250 €
или предлог цена
24 јан 23:13Kozhna garnitura

Se prodava odlichno zachhvana kozhna garnitura od chista kozha, vo so...


27.000 МКД
или предлог цена
24 јан 20:32Amerikanska Garnitura

Prodavate trosed I prouzvedeni vo USA od firmata Drexel. Vo odlicna s...


1 МКД
или предлог цена
24 јан 10:11Kozna garnitura komplet

Se prodava kozhna garnitura kako nova! Dimenzii: trosed 200cm dolzi...


1.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

24 јан 09:38Garnitura, trosed so dve fotelji

Prodavam garnitura, trosed so dve fotelji so mehanizam za spuštanje, ...


11.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 јан 22:03Garnitura crna

Crna garnitura kombinacija so koza i stof i dekorativni cirkoni (tros...


450 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 јан 16:08GARNITURA ZA SEDEJNE

GARNITURA ZA SEDEJNE


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 јан 11:12Prodavam garnitura

Prodavam garnitura, koristena no vo odlicna i socuvana sostojba, tros...


46.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 јан 23:03Garnitura blue

Garnitura donesen od svajcarija, koristena 1 godina. 450 evro


450 €
или предлог цена
22 јан 21:51Страна 3 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам