Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1080 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster

Se prodava zacuvana detska komplet so joga. Pomala masicka so 3 stol...


1 €
или предлог цена
25 јан 16:59Промовирано

Гарнитура комплет со масичка и комоди

Гарнитура од бела еко кожа со шест модули, добро очувана и професиона...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00Промовирано

Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:42Промовирано

Jugoexport agolna garnitura za sedenje (2018)

Jugoexport agolna garnitura za sedenje (2018) e vo odlicna sostojba,...


499 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 јан 01:56Ekokoza

Trosed ,dvosed i fotelja.Vo supe sostojba , samo trosedot se spusta k...


15.000 МКД
или предлог цена
21 јан 12:38Garnitura za Sedenje vo Odlicna Kondicija

Se prodavaat dvoset, trosed i tobaretka vo odlicna kondicija. Korište...


1 €
или предлог цена
20 јан 17:17Se prodava garnitura

Se prodava garnitura koristena vo dobra sostojba, kupena od Mebel VI ...


1 €
или предлог цена
20 јан 16:29Izrabotka na nov mebel po vas izbor

Irabotuvame nov tapaciran mebel (garnituri,kreveti) po vasa zelba i d...


По Договор
или предлог цена
20 јан 14:49Se prodavaat ekstra trosed, dvosed i futelja

Novi ne mnogu sedeni 15000 den


15.000 МКД
или предлог цена
20 јан 10:40Се продава половна ( користена ) Симпо гарнитура

Се продава користена Симпо гарнитура. Гарнитурата се состои од тросед...


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
20 јан 10:05Prodavam garnitura

Kako novi mnogu malku koristeni Trosed dvosed fotelja i tamburetka ...


1 МКД
или предлог цена
19 јан 21:54Se prodava

Prodavam troses i 2 fotelji. Garniturata e maksimalno socuvana bez ni...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
19 јан 17:25Продавам аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура.Секое парче се спојува оделно значи може да...


8.000 МКД
или предлог цена
19 јан 14:22Garnetura

Vo odlicna sostojba


15.000 МКД
или предлог цена
19 јан 13:53ПРОДАВАМ ТРОСЕД

Продавам тросед, фотеља, таборетка и маса. Цена по договор. Тел: ...


По Договор
или предлог цена
19 јан 13:19GARNITURA - DVOSED SO 2 FOTELJI

Se prodavaat garnituri za dnevna soba, unikatni lusteri od masivno dr...


18.000 МКД
или предлог цена
19 јан 09:24Prodavam trosed i dvosed

Prodavam malku koristeni i ubovo socuvani trosed i dvosed. Nemaat mo...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 јан 23:38Agolna Garnitura za sedenje

Se prodava agolna garnitura za sedenje. Cena 500 denari. Ima os...


500 МКД
или предлог цена
17 јан 15:28Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


2 МКД
или предлог цена
17 јан 01:47Се продава ТДФ

Се продава ТДФ, користена околу 1 година, одлично сочувана, со бранов...


28.000 МКД
или предлог цена
16 јан 12:15AGOLNA GARNITURA I TRPEZARISKA MASA STO 6 STOLOVI

Se prodava agolna garnitura i trpezariska masa so 6 stolovi. Garnit...


10.000 МКД
или предлог цена
15 јан 15:40TDF

Se prodava trosed, dvosed i fotelja


38.500 МКД
или предлог цена
15 јан 15:19Prodavam garnitura

Prodavam trosed,dvosed i fotelja kupeni vo Simpo 300evra


300 €
или предлог цена
14 јан 10:26СЕ ПРОДАВА КОЖНА АГОЛНА ГАРНИТУРА ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА

Се продава темно кафеава кожна аголна гарнитура (3м со 2.5м десен аго...


По Договор
или предлог цена
12 јан 22:57Relaksator

Relaksator


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

12 јан 20:36Garnitura гарнитура

Тросед , двосед и фотеља во одлична состојба 15000ден.


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

12 јан 13:27Garnitura za dnevna soba

070574569


По Договор
или предлог цена
11 јан 22:28GARNITURA ZA SEDENE

GARNITURA VO ODLICNA SOSTOJBA,NE MNOGU KORISTENA.EDNATA STRANA SE IZV...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 јан 10:30Prodavam plakari i mebel

Plakarite moze i zaedno moze i posebno Cena po dogovor


100 МКД
или предлог цена
10 јан 22:09Prodavam agolna garnitura eko koza/stof

Agol garnitura so sedecki del stof a korpusot eko koza koja se izlupi...


11.000 МКД
или предлог цена
10 јан 11:37Se prodava kozna garnitura Trosed i Dvised

Se prodava Trosed i Dvosed kozna garnitura trosedot moze da se spusta...


12.000 МКД
или предлог цена
09 јан 19:59Agolna garnitura....

Prodavam agolna garnitura kombinirana na izvlekuvanje so 6 pernici......


2.000 МКД
или предлог цена
09 јан 19:17Garnitura za sedenje

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. M...


По Договор
или предлог цена
09 јан 18:28Trosed, dvosed, fotelja

Prodavam garnitura, trosed, dvosed I fotelja Dobro zacuvani. Trosedot...


10.000 МКД
или предлог цена
09 јан 16:26Agolna garnitura

140x170 Agolna garnitura , od vodotporen stof Koristena 6meseci Vo ...


28.000 МКД
или предлог цена
09 јан 07:54Trosed

Се продава тросед, Материјал кожа со дрвени ногарки. Троседот е со ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

08 јан 21:40Garnitura

Dobro socuvana garnitura, moderna proizvodena vo srbija, 2 troseta i ...


420 €
или предлог цена
08 јан 19:05Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
08 јан 16:33Тросед 3 фотељи и маса

Продавам класичен мебел тросед и три фотељи едната со механизам нишал...


18.000 МКД
или предлог цена
08 јан 16:09Garnitura , dvosed , trosed , fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja, vo mnogu dobra zacuvana sostojba, s...


6.500 МКД
или предлог цена
08 јан 10:00Kozna Garnitura 100% koza!!!

Odlicno socuvana ne e oshtetena voopshto.


500 €
или предлог цена
07 јан 16:17Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

07 јан 15:26Garnitura

Trosed dvosed i fotelja sve se pusta za spienje. Kontakt 076440093 E...


1 €
или предлог цена
06 јан 13:00Страна 4 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам