Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 мар 00:34Промовирано

Kauc so mehanizam.Tel.075 493-187

Kupen e pred 1 mesec,voopsto ne e koristen,se prodava poradi neprilag...


9.500 МКД
или предлог цена
18 мар 19:44Промовирано

Prodavam agolna garnitura vo dobra sostoja

Prodavam agolna garnitura, socuvana i vo dobra sostojba vo komplet so...


300 €
или предлог цена
22 фев 21:45Dvosed i trosed so mehanizam na spustanje

Prodavam trosed i dvosed so ekstra kvalitet ,kupeni od simpo i dvata ...


7.000 МКД
или предлог цена
22 фев 21:21Гарнитура за седење еко кожа

Тросед,двосед и фотеља еко кожа. Само троседот има оштетување,истиот ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 фев 17:18Trosed

Prodavam trosed crno belo siva kombinacija,što se pušta kako krevet. ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 фев 13:19Garnitura za dnevna

Prodavam garnitura 2+1+1 site se na puštanje, foteljata e 90x200 a dv...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

21 фев 16:42Се продава нова некористена гарнитура

Се продава нов, некористен луксузен тросед, купен од Yumis Luxury со ...


650 €
или предлог цена
21 фев 15:39Гарнитури (тросед, двосед и едносед)

Користени но добро сочувани.


12.000 МКД
или предлог цена
21 фев 09:18Trosed + dvosed

Trosed i dvosed vo odlicna sostojba. Pred edna godina smeneti sunger...


1 МКД
или предлог цена
20 фев 15:32Продавам гарнитура за седење,

тросед- се спушта + ќош со двосед + посебна фотеља Солиден со мала п...


6.000 МКД
или предлог цена
20 фев 09:26Се продава двосед гарнитура на спуштање

Се продава гарнитура Тиволи купена од Форма Нова во 2020та година, ко...


15.000 МКД
или предлог цена
19 фев 19:00Се продава гарнитура тросед, двосед фотеља

Гарнитурата е во одлична состојба, заштитена со навлаки во текот на ц...


10.000 МКД
или предлог цена
19 фев 17:25Krevet

Se prodava trosed so klik klak mehanizam za spustanje


3.000 МКД
или предлог цена
19 фев 10:36L garnitura

Orginal kojna garnitura 1 godina koristen


1 €
или предлог цена
19 фев 00:23Se prodava Garnitura

Se prodava trosed , dvosed i fotelja ITNO!!!


6.000 МКД
или предлог цена
17 фев 07:26Гарнитура 3+2+1

Се продава многу добросочувана гарнитура 3+2+1,троседот се спушта За...


150 €
или предлог цена
16 фев 12:45Garnitura za sedenje

--Garnitura za sedenje..


1 МКД
или предлог цена
16 фев 06:38Се продава кожна гарнитура

Се продава комплет кожна гарнитура и две масички во добро сочувана с...


1 €
или предлог цена
14 фев 18:47Се продава комплет гарнитура

Се продава комплет гарнитура. Троседот се пушта и е во обро сочуван...


1 €
или предлог цена
14 фев 18:47Agolna garnitura za sedenje (na otvaranje)

Garniturata se sostoi od trosed i dvosed 3x2.5m


145 €
или предлог цена
14 фев 12:11Se prodava kauc, krevet, trosed vo solidna sostojba

Se prodava Kauc vo solidna sostojba, kaucot e so mehanizam za spustan...


1.500 МКД
или предлог цена
13 фев 19:25Se prodava ljuljaska

Se prodava ljuljaska pred 2 godini kupena doagja so se pernice pisete...


1 МКД
или предлог цена
12 фев 21:46Garnitura - Гарнитура (trosed, dvosed i fotelja)

Italjanska garnitura (trosed, dvosed i fotelja) vo dobra sostojba. ...


По Договор
или предлог цена
12 фев 15:36Tapaciranje mebel kvalitetno i brzo

Vrsime tapaciranje na sekakov vid mebel so nas prevoz zemanje vakanj...


По Договор
или предлог цена
11 фев 12:49Aголна гарнитурa Feydom Gemini A во одлична состојба

Продавам половна аголна гарнитура во одлична состојба, модел Gemini A...


38.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 фев 12:18Dvosed i Trosed

Prodavam dvosed i trosed cena 5000den za dvete


5.000 €
или предлог цена
11 фев 11:30Trosed dvosed i fotelja komplet

Dobra sostojba eko koza ispukana mehanicki ok se spusta trosedot k


123 €
или предлог цена
10 фев 15:13Garnetura

Trosed I dvosed so pustajne lezaj


10.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:30Дневна соба

Се продаваат тросед (195x95), двосед (155x95) и фотеља (95x95) , сунг...


10.000 МКД
или предлог цена
08 фев 11:53сет гарнитура

Продавам тросед, двосед и фотеља во одлична состоба. Цена по договор


10 €
или предлог цена
08 фев 10:04Аголна гарнитура „МЕТРОПОЛИТЕН“ Yumis Luxury.

Гарнитурата е со димензии 310 х 260. Многу е удобна и многу малку кор...


55.000 МКД
или предлог цена
07 фев 14:57Се Продава гарнитура тросед,двосед,фотеља

Се продава гарнитура тросед,двосед,фотеља.Купени се 09.2022 071376557


1 €
или предлог цена
06 фев 09:14dvosed,fotelji i masa

Se prodava dvosed,dve fotelji i masa neupotrebeni novi.


22.000 €
или предлог цена
05 фев 22:30Седечка триделна гарнитура Симпо

Се продава седечка триделна гарнитура, купена од Симпо. Гарнитурата е...


1 МКД
или предлог цена
05 фев 18:14Аголна гарнитура МОНДО од Јumis luxury

Се птодава многу малку користена аголна гарнитура МОНДО 260/180 , bom...


45.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 фев 21:52Garnitura crna

Crna garnitura kombinacija so koza i stof i dekorativni cirkoni (tros...


450 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 фев 17:37Trosed dvosed fotejla eko koza

Se prodava garnitura odlicen dizajn osteten e samo gorniot sloj se g...


15.900 МКД
или предлог цена
03 фев 10:47Гарнитура од Симпо

Се продава користена гарнитура еко кожа тросед, двосед и фотеља купен...


7.000 МКД
или предлог цена
02 фев 13:00Аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

02 фев 12:25Hoverboard

Koristen samo edna nedela I perdorur vec 1 jave 076 557 703


140 €
или предлог цена
01 фев 12:46GARNITURA

Prodavam garnitura, trosed, dvosed, fotelja. Trosedot i dvosedot se s...


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 23:37Страна 6 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам