Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1080 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster

Se prodava zacuvana detska komplet so joga. Pomala masicka so 3 stol...


1 €
или предлог цена
25 јан 16:59Промовирано

Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:18Промовирано

Prodavam skoro nov garnitura

Se prodavat ostana uste samo ovie so top ceni foteli po 10.000 den od...


400 €
или предлог цена
Денес 00:00Se prodava trosed dvosed i fotelja.

Се продава гарнитура за дневна соба (тросед, двосед и фотеља). По ст...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 21:39Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:56Се продава НОВА и НЕОТПАКУВАНА гарнитура (ТДФ)

Гарнитурата (ТДФ) е нова, неотпакувана и никогаш користена, купена за...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 19:57Гарнитура-Петосет

Се продава гарнитура петосет до димензии Голем дел-295 Мал дел- 20...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:58Agolna Garnitura + Fotelja

Agolna Garnitura + Fotelja kupena vo 2019 Dimenzii: Agolna: 2.8m ...


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:20Petosed

Prodavam petosed so mehanizam za pustanje, Cena 5.000 den.


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:18Гарнитура од Зона Мебел

Се продава користена гарнитура од Зона Мебел. Во многу добра состојба...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:21Prodavam agolna garnitura

Prodavam agolna garnitura so ostetuvanje kupena od Mebel-vi,mnog...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:16Се продава гарнитура

Гарнитурата е користена година и пол, купена од мебел ви со силиконск...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:05  НОВ ОГЛАС

Tросет и 2 фотељи / Troset i 2 fotelji

Prodavam troset i 2 fotelji. Продавам тросет и 2 фотељи.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15  НОВ ОГЛАС

Kozna bela garnitura

Prodavam kozni bela garnitura, meki za sedenje, komplet Troset, dvose...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Гарнитура од Симпо

Се продава користена гарнитура еко кожа тросед, двосед и фотеља купен...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 13:00GARNITURA KOZNA ORGINAL *BAFALO*NOVA*KREVETI*

PRODAVAM GARNITURA KOZNA ***BAFALO KOZHA NAJSKAPATA I NAJDOBRATA KOZH...


800 €
или предлог цена
Вчера 10:24Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:18Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 10:00Garnitura

Se prodava agolna garnitura na Simpo, vo mebel stof, vo odlicna sosto...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:13СЕ ПРОДАВА АГОЛНА ГАРНИТУРА ОДЛИЧНО ЗАЧУВАНА !

Може да се види во секое време.


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 02:43Garnitura od masivno drvo

Se prodava garnitura od masivno drvo


650 €
или предлог цена
25 јан 22:05Agolna garnitura za sedenje i spijenje

Sedmosed na sputanje od simpo dobro socuvan


5 €
или предлог цена
25 јан 20:45Prodavam garnitura

Prodavam polovna garnitura mnogu dobro socuvana. Dim.280×200×70 cm ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 20:06Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 17:50Се продава гарнитура и клуб масичка

Се продава аголна гарнитура со механизам за пуштање,од Mебел-Ви не е ...


20.000 МКД
или предлог цена
25 јан 17:38Agolna garnitura za samo 8000den

Garniturata e od mebel vi I stara 8 God. Kupena e 36000


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 17:17Extra socuvani kako od salon stari 1 godina

Kako novi koristeni 1 god mn udobni se spustaat i dvosedot i trosedot...


30.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 16:37Седмосед

Се продава седмосед димензии 205х260


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 15:31Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед (без механизам), двосед и фотелја Simpo Mak...


14.000 МКД
или предлог цена
25 јан 14:37Се продава кожена гарнтура тросед, двосед и фотеља

Се продава кожена гарнтура тросед, двосед и фотеља во одлична состо...


20.000 МКД
или предлог цена
25 јан 14:17Гарнитура за седење еко кожа

Тросед,двосед и фотеља еко кожа. Само троседот има оштетување,истиот ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 14:00GARNITURA: TROSED, DVE FOTELJI, KLUB MASICHKI

PRODAVAM KOMPLET GARNITURA TROSED, DVE FOTELJI I DVE KLUB MASICHKI. M...


По Договор
или предлог цена
25 јан 13:52Се продаваат проширен двосед и двосед

Се продаваат проширен двосед кој може да се отвори и да биде лежај и...


5.000 МКД
или предлог цена
25 јан 13:37Prodavam sedmosed/Продавам седмосед

Се продава половен седмосед, користен 2 години. Гарнитурата може да ...


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 12:44Garnitura SIMPO 170 eur ! Druga pokuknina zaradi selenje

Se prodava garnitura SIMPO vo solidna sostojba: Trosed so mehanzam z...


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 12:39Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јан 11:14SE PRODAVA komodai klub masicka od drvo

se prodava komodai klub masicka od drvo nova peralna za sadovi ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 јан 10:33Garnitura za sedenje

--Garnitura za sedenje..


1 МКД
или предлог цена
25 јан 09:56Аголна гарнитура ROMA- JUMIS

Се продава аголна гарнитура РОМА купена од ЈУМИС пред 4 години за 400...


20.000 МКД
или предлог цена
25 јан 09:20СЕ ПРОДАВА ПОВОЛНО КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ

Се продаваат два четвороседи и две фотељи за седење од Simpo-Vranje. ...


По Договор
или предлог цена
25 јан 08:42Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
25 јан 06:57гарнитура двосед тросед фотеља одлично сочувани

гарнитура двосед тросед фотеља одлично сочувани


5.300 МКД
или предлог цена
25 јан 00:57Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам