Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1078 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:58НОВ ОГЛАС
Промовирано

Комплет кожна гарнитура - тросед, двосед и фотеља

Се продава комплет кожен намештај за дневна, шампањ боја. Цена 18.000...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 ное 13:00Промовирано

Garnitura

Se prodava sedmosed i dve fotelji Trosed se spusta za spienje


7.000 МКД
или предлог цена
26 ное 20:14Se prodava nova agolna garnitura

ПРОДАВАМ нова неотпакувана, аголна (лева или десна)гарнитура со прост...


30.000 МКД
или предлог цена
26 ное 17:36Kozen petosed+ taburetka

Prodavam koristen petosed kozen nabaven od Zona Mebel 2015 godina vo ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 17:34Продавам одлично зачувана гарнитура

Гарнитура која е користена краток период. Делот од тросед е со 170 см...


19.000 МКД
или предлог цена
26 ное 15:47Се продава комплет гарнитура

Се продава комплет гарнитура. Троседот се пушта и е во обро сочуван...


1 €
или предлог цена
26 ное 15:41Се продава кожна гарнитура

Се продава комплет кожна гарнитура и две масички во добро сочувана с...


1 €
или предлог цена
26 ное 15:36Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


39.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
45.000 МКД
26 ное 12:58Аголна гарнитура

Аголна гарнитура. Користена, но во одлична состојба! За цената може ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 12:50Prodavam Garnitura Trosed, Fotelji & Masa

Garnitura sochuvana trosed fotelji i masicka 170e.


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 12:37Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa

Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa 200е


180 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 12:37Agolna Garnitura za Dnevna Soba Troset Dvoser Agol i Fotela

**** Se prodava zacuvana koristena Agolna Garnitura od Mebel so EkoSk...


1 МКД
или предлог цена
26 ное 11:14Agolna garnitura Simpo pariska nok

Se prodava agolna garnitura simpo so klub masa


10.000 МКД
или предлог цена
26 ное 11:02Barok trosedi i fotelji

Se prodavat 2 troseda i 2 fotelji od Barok stil. Skoro 3 godini se k...


1 €
или предлог цена
26 ное 09:56РЕЛАКС тросед и двосед.. Ефтино

Продавам скоро нова Релакс гарнитура тросед и двосед. На троседот се...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 09:41Trosed + 2 fotelji

Trosed 220x90 so klik klak mehanizam 2 fotelji 80x100


5.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
10.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 08:52Garnitura trosed dvosed kauc

Poradi selenje vo stranstvo Se prodava kozna kombinacija so italijan...


500 €
или предлог цена
25 ное 18:40SE PRODAVA GARNITURA

Se prodava zacuvana Garnitura. Ima opcija da se izrotira edniot del z...


25.000 МКД
или предлог цена
25 ное 17:44Metropolitan limited edition-SIMPO

Koristena 1 godina vo odlicna sostojba boja trula visnja


По Договор
или предлог цена
25 ное 15:42Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura socuvana


13.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

25 ное 14:40Agolna garnitura

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


11.900 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.900 МКД
25 ное 13:00Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


15.000 МКД
или предлог цена
25 ное 10:59Sofi

Novi


8.000 МКД
или предлог цена
25 ное 10:28Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
25 ное 09:41ПРОДАВАМ ТРОСЕД

Продавам тросед, фотеља, таборетка и маса. Цена по договор. Тел: ...


По Договор
или предлог цена
25 ное 00:07Garnitura, trosed so dve fotelji

Prodavam garnitura, trosed so dve fotelji so mehanizam za spuštanje, ...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

24 ное 23:12Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
24 ное 16:54Sedmosed

Sedmosedot e solidno zacuvan 076/988/929 Samo na ovaj broj 076/988...


14.000 МКД
или предлог цена
24 ное 12:06Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
24 ное 10:18Garnitura petosed ODLICHEN

Vo odlichna sostojba Nov skroz ima mehan8zam za pustanje i fioka za s...


29.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

24 ное 09:49Se prodavaat trosed, dvosed i fotelja

Se prodava kozna garnitura. Vo mnogu dobra sostojba. Trosed - 220cm ...


26.999 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.999 МКД
24 ное 09:30Garnitura za sedenje

--Garnitura za sedenje..


1 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 МКД
24 ное 08:03Garnitura za sedenje

Se prodava trosed i dve fotelji / ednosed. Site tri se so metalen r...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
23 ное 21:11Se prodava garnitura za sedenje

Eko koza trosed, dvosed, fotejla, kupena 55 000.den od gir rig pred 3...


430 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
440 €
23 ное 17:51Sedmoset i masicka

Sedmoset i masa


16.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:11AGOLNA GARNITURA I FOTELJA

230X270 MENE SE AGOLO PRAVE SE LEVA I DESNA TRI DELNA E I PLUS FOTELJ...


1 €
или предлог цена
23 ное 14:11Prodavam odlicno socuvana kozna agolna garnitura

Prodavam odlicno socuvana kozna agolna garnitura od Simpo. Cena po...


По Договор
или предлог цена
23 ное 09:13Се продава НОВА и НЕОТПАКУВАНА гарнитура (ТДФ)

Гарнитурата (ТДФ) е нова, неотпакувана и никогаш користена, купена за...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
35.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 ное 21:21Кожна гарнитура

Продавам кожна гарнитура комплетно сочувана тросед двосед и фотеља. ...


350 €
или предлог цена
22 ное 16:28Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
22 ное 15:55Se prodavat garnituri za sedenje

Se prodavat garnituri za sedenje 3godini upotrebeni extra sostojba, m...


150 €
или предлог цена
22 ное 15:43Страна 2 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам