Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1086 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Гарнитура од Зона Мебел

Се продава користена гарнитура од Зона Мебел. Во многу добра состојба...


30.000 МКД
или предлог цена
30 ное 09:19Се продава аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура во добра состојба,сочувана.


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 07:46Дневна соба

Продавам гарнитура за седење-тросед и двосед фотеља. Телефон за кон...


9.000 МКД
или предлог цена
30 ное 05:21Zolta garnitura

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so tro...


400 €
или предлог цена
29 ное 22:37Garnitura za sedenje

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. M...


По Договор
или предлог цена
29 ное 18:17Garnitura za sedenje

Vo dobra sostojba


9.000 €
или предлог цена
29 ное 10:48Garnitura dva trosedi i fotelja, Lacka mebel, Turska

Garniturata e totalno nova neostetena bez zamerka. Momentalno vo Lack...


1.700 €
или предлог цена
29 ное 09:54Гарнитура за дневна соба

Се продава комплет гарнитура за дневна соба Тросед Двосед Фотеља...


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:47Се продава тросед и двосед

Се продаваат тросед и двосед, и двата имаат механизам за спиење. Добр...


По Договор
или предлог цена
28 ное 22:50Komplet garnitura

Trosed ,dvosed i fotelja Bez grebmatini ,mnogu socuvani


9.900 МКД
или предлог цена
28 ное 22:43Аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура 290х190.Купена пред 4 години и е добро соч...


25.000 МКД
или предлог цена
28 ное 22:36Garnitura za sedenje i spienje

Trosed Dvosed so spustanje i fotelja tel:071-294-692


По Договор
или предлог цена
28 ное 21:50Prodavam Garnitura - trosed, dvosed i fotelja

Prodavam Garnitura - trosed, dvosed i fotelja ekstra socuvani


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 20:00СЕ ПРОДАВА АГОЛНА ГАРНИТУРА ОДЛИЧНО ЗАЧУВАНА !

Може да се види во секое време.


7.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
9.000 МКД
28 ное 19:09trosed, dvosed i fotelja

koristeni mnogu malku, kako novi


9.500 МКД
или предлог цена
28 ное 15:52Garnitura dimenzija 230x180

Se prodava Garnitura 230x180 vo odlicna sostojba


15.000 МКД
или предлог цена
28 ное 15:32Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Кожна гарнитура

Кожна гарнитура тросед и двосед


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

28 ное 08:12Amerikanska Garnitura

Prodavate trosed I dve fotelji prouzvedeni vo USA od firmata Drexel. ...


1 МКД
или предлог цена
27 ное 22:53Prodavam garnitura

Prodavam truest I 2 fotelji


9.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 ное 19:48Prodavam dvoset i tri foteli

Prodavam dvoset so 3 fotelji


6.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 ное 19:48TROSED, DVOSED, FOTELJA/ТРОСЕД, ДВОСЕД, ФОТЕЛЈА, 075 316 984

Info na tel: 075 316 984 Prodavam trosed, dvosed i fotelja. Cena po ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 ное 16:51Prodavam garnitura

Garniturata e kako nova. Mnogu malku koristena. Edniot del se spust...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 ное 08:41Agolna Garnitura + Fotelja

Agolna Garnitura + Fotelja kupena vo 2019 Dimenzii: Agolna: 2.8m ...


16.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.500 МКД
26 ное 21:07Se prodava nova agolna garnitura

ПРОДАВАМ нова неотпакувана, аголна (лева или десна)гарнитура со прост...


30.000 МКД
или предлог цена
26 ное 17:36Kozen petosed+ taburetka

Prodavam koristen petosed kozen nabaven od Zona Mebel 2015 godina vo ...


300 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 17:34Продавам одлично зачувана гарнитура

Гарнитура која е користена краток период. Делот од тросед е со 170 см...


19.000 МКД
или предлог цена
26 ное 15:47Се продава комплет гарнитура

Се продава комплет гарнитура. Троседот се пушта и е во обро сочуван...


1 €
или предлог цена
26 ное 15:41Се продава кожна гарнитура

Се продава комплет кожна гарнитура и две масички во добро сочувана с...


1 €
или предлог цена
26 ное 15:36Аголна гарнитура

Аголна гарнитура. Користена, но во одлична состојба! За цената може ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 12:50Agolna Garnitura za Dnevna Soba Troset Dvoser Agol i Fotela

**** Se prodava zacuvana koristena Agolna Garnitura od Mebel so EkoSk...


1 МКД
или предлог цена
26 ное 11:14Agolna garnitura Simpo pariska nok

Se prodava agolna garnitura simpo so klub masa


10.000 МКД
или предлог цена
26 ное 11:02РЕЛАКС тросед и двосед.. Ефтино

Продавам скоро нова Релакс гарнитура тросед и двосед. На троседот се...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 09:41Trosed + 2 fotelji

Trosed 220x90 so klik klak mehanizam 2 fotelji 80x100


5.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
10.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 08:52Garnitura trosed dvosed kauc

Poradi selenje vo stranstvo Se prodava kozna kombinacija so italijan...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
25 ное 18:40Garnitura, trosed so dve fotelji

Prodavam garnitura, trosed so dve fotelji so mehanizam za spuštanje, ...


11.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

24 ное 23:12Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
24 ное 16:54Sedmosed

Sedmosedot e solidno zacuvan 076/988/929 Samo na ovaj broj 076/988...


14.000 МКД
или предлог цена
24 ное 12:06Se prodavaat trosed, dvosed i fotelja

Se prodava kozna garnitura. Vo mnogu dobra sostojba. Trosed - 220cm ...


26.999 МКД
или предлог цена
24 ное 09:30Garnitura za sedenje

Se prodava trosed i dve fotelji / ednosed. Site tri se so metalen r...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
23 ное 21:11Страна 3 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам