Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1079 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:42Промовирано

Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster

Se prodava zacuvana detska komplet so joga. Pomala masicka so 3 stol...


1 €
или предлог цена
25 јан 16:59Промовирано

.se prodava garnitura za sedenje

Se pusta


2.500 МКД
или предлог цена
18 јан 11:08Agolna Garnitura za sedenje

Se prodava agolna garnitura za sedenje. Cena 500 denari. Ima os...


500 МКД
или предлог цена
17 јан 15:28Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


2 МКД
или предлог цена
17 јан 01:47Се продава ТДФ

Се продава ТДФ, користена околу 1 година, одлично сочувана, со бранов...


28.000 МКД
или предлог цена
16 јан 12:15Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


800 €
или предлог цена
15 јан 16:29AGOLNA GARNITURA I TRPEZARISKA MASA STO 6 STOLOVI

Se prodava agolna garnitura i trpezariska masa so 6 stolovi. Garnit...


10.000 МКД
или предлог цена
15 јан 15:40TDF

Se prodava trosed, dvosed i fotelja


38.500 МКД
или предлог цена
15 јан 15:19Prodavam garnitura

Prodavam trosed,dvosed i fotelja kupeni vo Simpo 300evra


300 €
или предлог цена
14 јан 10:26AGOLNA GARNITURA (koristena 2god ).

Dimenzii masa ili taburetka 85x85smm Eden del 2.20 x 1.00 Drug d...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

14 јан 09:56СЕ ПРОДАВА КОЖНА АГОЛНА ГАРНИТУРА ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА

Се продава темно кафеава кожна аголна гарнитура (3м со 2.5м десен аго...


По Договор
или предлог цена
12 јан 22:57Relaksator

Relaksator


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

12 јан 20:36Garnitura гарнитура

Тросед , двосед и фотеља во одлична состојба 15000ден.


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

12 јан 13:27Garnitura za dnevna soba

070574569


По Договор
или предлог цена
11 јан 22:28GARNITURA ZA SEDENE

GARNITURA VO ODLICNA SOSTOJBA,NE MNOGU KORISTENA.EDNATA STRANA SE IZV...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 јан 10:30Продавам гарнитура

Продавам тросед + фотеља Цена 3000 денари Локација - Автокоманда


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 јан 09:37Prodavam plakari i mebel

Plakarite moze i zaedno moze i posebno Cena po dogovor


100 МКД
или предлог цена
10 јан 22:09Garnitura Cos Petosed za sedenje

Garnitura Petosed cos nova so pustanje i sandak za alista.. Komplet ...


22.000 МКД
или предлог цена
10 јан 19:55Prodavam agolna garnitura eko koza/stof

Agol garnitura so sedecki del stof a korpusot eko koza koja se izlupi...


11.000 МКД
или предлог цена
10 јан 11:37Agolna Garnitura

Agolna Garnitura kupena vo mebel vi koristena 3 godini sacuvana maxim...


18.000 МКД
или предлог цена
10 јан 11:20Se prodava kozna garnitura Trosed i Dvised

Se prodava Trosed i Dvosed kozna garnitura trosedot moze da se spusta...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.500 €
09 јан 19:59Agolna garnitura....

Prodavam agolna garnitura kombinirana na izvlekuvanje so 6 pernici......


2.000 МКД
или предлог цена
09 јан 19:17Garnitura za sedenje

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. M...


По Договор
или предлог цена
09 јан 18:28Trosed, dvosed, fotelja

Prodavam garnitura, trosed, dvosed I fotelja Dobro zacuvani. Trosedot...


10.000 МКД
или предлог цена
09 јан 16:26Agolna garnitura

140x170 Agolna garnitura , od vodotporen stof Koristena 6meseci Vo ...


28.000 МКД
или предлог цена
09 јан 07:54Trosed

Се продава тросед, Материјал кожа со дрвени ногарки. Троседот е со ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

08 јан 21:40Garnitura

Dobro socuvana garnitura, moderna proizvodena vo srbija, 2 troseta i ...


420 €
или предлог цена
08 јан 19:05Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
08 јан 16:33Тросед 3 фотељи и маса

Продавам класичен мебел тросед и три фотељи едната со механизам нишал...


18.000 МКД
или предлог цена
08 јан 16:09Garnitura , dvosed , trosed , fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja, vo mnogu dobra zacuvana sostojba, s...


6.500 МКД
или предлог цена
08 јан 10:00NOVA GARNITURA SO MEMORI PENA

Nova garnitura se Gleda od Slikite kupena od Prima 2020 dimenzi 270sm...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
07 јан 20:41Kozna Garnitura 100% koza!!!

Odlicno socuvana ne e oshtetena voopshto.


500 €
или предлог цена
07 јан 16:17Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

07 јан 15:26Garnitura

Trosed dvosed i fotelja sve se pusta za spienje. Kontakt 076440093 E...


1 €
или предлог цена
06 јан 13:00Agolna garnitura Neo 3m x 3.30

Se prodava agolna garnitura dosta socuvana bez ostetuvanja domacinski...


370 €
или предлог цена
06 јан 09:42Продавам гарнитура на Симпо - тросед, двосед и фотеља

Продавам гарнитура на Симпо, добро сочувана, тросед, двосед и фотеља.


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

05 јан 08:45Аголна гарнитура димензии 296x196

Се продава аголна гарнитура, лев агол, со димензии 296x196cm во тирки...


18.000 МКД
или предлог цена
04 јан 22:33Garnitura

Se prodava garnitura,trosed,dvosed i fotelja vo odlicna sostojba.


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

04 јан 21:33Se prodava trosed so dve fotelji

Se prodava trosed so dve fotelji site so moznost za pustanje


5.000 МКД
или предлог цена
04 јан 18:48Se prodava pettosed

Se prodava pettosed


5.000 МКД
или предлог цена
04 јан 18:41Тросед, комода и тепих

Продавам тросед, комода и тепих.


200 €
или предлог цена
03 јан 14:58Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам