Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1091 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster

Se prodava zacuvana detska komplet so joga. Pomala masicka so 3 stol...


1 €
или предлог цена
25 јан 16:59Промовирано

Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


36.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:51Промовирано

Комплет гарнитура

Продавам комплет гарнитура: - тросед (должина 200 см) - двосет (долж...


10.000 МКД
или предлог цена
05 фев 08:07Промовирано

СЕ ПРОДАВА КОЖНА АГОЛНА ГАРНИТУРА ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА

Се продава темно кафеава кожна аголна гарнитура (3м со 2.5м десен аго...


По Договор
или предлог цена
12 јан 22:57Garnitura гарнитура

Тросед , двосед и фотеља во одлична состојба 15000ден.


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

12 јан 13:27Garnitura za dnevna soba

070574569


По Договор
или предлог цена
11 јан 22:28GARNITURA ZA SEDENE

GARNITURA VO ODLICNA SOSTOJBA,NE MNOGU KORISTENA.EDNATA STRANA SE IZV...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 јан 10:30Prodavam plakari i mebel

Plakarite moze i zaedno moze i posebno Cena po dogovor


100 МКД
или предлог цена
10 јан 22:09Prodavam agolna garnitura eko koza/stof

Agol garnitura so sedecki del stof a korpusot eko koza koja se izlupi...


11.000 МКД
или предлог цена
10 јан 11:37Agolna garnitura....

Prodavam agolna garnitura kombinirana na izvlekuvanje so 6 pernici......


2.000 МКД
или предлог цена
09 јан 19:17Garnitura za sedenje

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. M...


По Договор
или предлог цена
09 јан 18:28Trosed, dvosed, fotelja

Prodavam garnitura, trosed, dvosed I fotelja Dobro zacuvani. Trosedot...


10.000 МКД
или предлог цена
09 јан 16:26Agolna garnitura

140x170 Agolna garnitura , od vodotporen stof Koristena 6meseci Vo ...


28.000 МКД
или предлог цена
09 јан 07:54Trosed

Се продава тросед, Материјал кожа со дрвени ногарки. Троседот е со ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

08 јан 21:40Garnitura

Dobro socuvana garnitura, moderna proizvodena vo srbija, 2 troseta i ...


420 €
или предлог цена
08 јан 19:05Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
08 јан 16:33Тросед 3 фотељи и маса

Продавам класичен мебел тросед и три фотељи едната со механизам нишал...


18.000 МКД
или предлог цена
08 јан 16:09Garnitura , dvosed , trosed , fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja, vo mnogu dobra zacuvana sostojba, s...


6.500 МКД
или предлог цена
08 јан 10:00Kozna Garnitura 100% koza!!!

Odlicno socuvana ne e oshtetena voopshto.


500 €
или предлог цена
07 јан 16:17Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

07 јан 15:26Garnitura

Trosed dvosed i fotelja sve se pusta za spienje. Kontakt 076440093 E...


1 €
или предлог цена
06 јан 13:00Agolna garnitura Neo 3m x 3.30

Se prodava agolna garnitura dosta socuvana bez ostetuvanja domacinski...


370 €
или предлог цена
06 јан 09:42Продавам гарнитура на Симпо - тросед, двосед и фотеља

Продавам гарнитура на Симпо, добро сочувана, тросед, двосед и фотеља.


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

05 јан 08:45Аголна гарнитура димензии 296x196

Се продава аголна гарнитура, лев агол, со димензии 296x196cm во тирки...


18.000 МКД
или предлог цена
04 јан 22:33Garnitura

Se prodava garnitura,trosed,dvosed i fotelja vo odlicna sostojba.


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

04 јан 21:33Se prodava trosed so dve fotelji

Se prodava trosed so dve fotelji site so moznost za pustanje


5.000 МКД
или предлог цена
04 јан 18:48Se prodava pettosed

Se prodava pettosed


5.000 МКД
или предлог цена
04 јан 18:41Тросед, комода и тепих

Продавам тросед, комода и тепих.


200 €
или предлог цена
03 јан 14:58GARNITURA ZA SEDENE

GARNITURA VO ODLICNA SOSTOJBA NE MNOGU KORISTENA,EDNATA STRANA SE IZV...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 јан 11:53Garnitura za sedenje, eko koza MADE IN ITALY

Se prodava, fotelja i dva dvoseda. Mnogu malce koristeni. Proizveden...


35.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 јан 09:12Garnitura za dnevna soba

Prodavam garnitura za dnevna soba so moznost za spienje na nea


По Договор
или предлог цена
02 јан 15:36Гарнитура во супер состојба

Гарнитура 3-сед 2-сед и фотелја во многу убава состојба. 3- сефот се ...


220 €
или предлог цена
02 јан 12:58Kjosnik

Se prodava, dobro socuvani. Material ot e od vestacka koza, kupeni se...


400 €
или предлог цена
01 јан 13:33Гарнитура Тросед Двосед и Фотеља

Гарнитура Тросед 220 см Двосед 180 и Фотеља 100 (Simpo METROPOLITEN) ...


18.000 МКД
или предлог цена
01 јан 12:34Garnitura komplet

garnitura za sedenje so 2 fotelji trosedot e so mehanizam za otvoranj...


15.000 МКД
или предлог цена
01 јан 00:28Se prodavaat vo odlicna sostojba :trosed ,fotelja,masice

Vo odlicna sostojba se gleda i na slikite se prodavaat poradi kupuvan...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

31 дек 18:51SE PRODAVAT GARNITURI SOCUVANI KAKO NOVI SUPER CENA

Se prodavat garnituri od mnogu dobra i udobna koza, socuvani se kako ...


300 €
или предлог цена
31 дек 14:28HİTNO Prodavam garnitura za dnevna soba

Prodavam garnitura za dnevna soba Koristena ali soçuvana Trosedot ...


180 €
или предлог цена
30 дек 13:27Se prodava eftina garnitura

Se prodava garnitura troset, dvoset, i dva fotelje malce upotrebeni s...


399 €
или предлог цена
29 дек 20:48Garnitura

Se prodava garniturata dimenzi 220x310


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

29 дек 20:03Аголна гарнитура.

Спротива агол а гарнитура. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
28 дек 17:18Се продава аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура во добра состојба,сочувана.


4.000 МКД
или предлог цена
28 дек 10:50Garnitura

Garnitura za sedenje, malku iskoristena. Dimenzii 180x170. Se pusta z...


500 €
или предлог цена
27 дек 13:00Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам