Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Izeabotka na masi od inox

Izrabotka na masi i enterieri od inox ogradi i sekakov vid na bravari...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

01 дек 18:49Barok stil Masa i stolici

Prodavam drvena masa so 6 stolici Masata se otvara Pred kratko vreme...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Гостивар

Дневна соба / Маси

01 дек 13:15Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(маса) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 дек 12:29KLUB MASI / MASA - КЛУБ МАСИ / МАСА - NOVI НОВИ

Нови клуб маси на две нивоа, изработени од висококвалитетни материјал...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:05Klub masa za dnevna soba

Kluba Masa za vo salon 80x80cm, h=55cm Od masivno drvo - cresha. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

01 дек 10:22NOVA NEKORISTENA KLUB MASA

Nova moderna klub masicka 070/606-966


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

01 дек 10:19Klub masa 90x90

Se prodava klub masa od furniran medijapan hrast, debelina 4cm, kocka...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

30 ное 19:45Masa za dnevna

Se prodava masa za dnevna 100x60 , nova


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

30 ное 18:09Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

30 ное 17:28Шанк со 3 стола

Се продава шанк со 3 стола и две полици. Цена по договор. Контакт 077...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

30 ное 15:07Klub masa

Italijanska staklena klub masa


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

30 ное 13:38Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola. Stolcinjata ne odat so ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

30 ное 08:55Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola. Stolcinjata ne odat so ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

30 ное 08:53klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

30 ное 07:09Masi

Masa dim 140×80plus pustena 180×80


700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
850 МКД
29 ное 22:26PLOCHA IVERKA 120X65X2.5

Продавам две плочи иверка, тип FALCO 105 FS02 - бела боја софт, канти...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 ное 18:21Klub masa so masivno drvo i zastitno staklo

Se prodava klub masa so masivno drvo i zastitno staklo bez nikakvi os...


70 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
100 €
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

29 ное 14:59Masa klub masa oreova so epoksidna smola

Vekje izraboteni ploci za klub masicka so dimenzii 110x60 na 3.5-4 cm...


190 €
или предлог цена
29 ное 13:14Masa za vo dnevna

Dimenzii 60 na 93,visina 45. Samo stakloto zatemneto e cenata


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

29 ное 09:51Се продава Клуб Маса

Се продава скоро нова клуб маса со гратис стакло заштита 120 × 80 . К...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

28 ное 23:42Se prodava klub masa

Masata e malku koristena,ima golema fioka na izlekuvanje. Boja: bela/...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

28 ное 21:06Klub masicka

Klub masa od orev plotna debela 7cm so metalni nogarki. Dimenzija 100...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

27 ное 21:47drveno salonsko masice

se prodava masa cisto drvena so staklo(120x60)


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

27 ное 16:10Се продава дрвена маса со 4 столови

Маса димензии : Ширина : 78 cm. Должина : 120 cm ( плус 50 cm. се п...


4.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

26 ное 20:45IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 ное 13:15Klub masa od inoks i belo staklo

Se prodava klub masata od slikite. Sostojba kako nova. Kupena e 18.00...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

26 ное 12:58Masi

Prodavam masi , klub masi Mnogu malku koristeni , (utnata mi e bojat...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
Куманово

Дневна соба / Маси

26 ное 08:26Masa za vo dnevna

Mnogu malku koristena.Od Lesnina.Dimenzii 120 na 60.visina 40cm.Stakl...


4.750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

26 ное 07:59Klub masa mediapan

Klub masa mediapan pravena po naracka koristena 2god


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 ное 20:02Masa i 6 stolovi

Se prodava Masa I 6 stolovi zacuvani izraboteni od masivno drvo. Masa...


11.000 МКД
или предлог цена
25 ное 16:15Se prodava ekskluzivna masa masivna

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 ное 15:49Сет од 2 клуб масички VASAGLE

Комплет од 2 клуб маси, кои можете да ги користите заедно или посебно...


6.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

24 ное 16:57Masichka - масичка - Маса 90x40x40

Се продава стаклена маса со тркалца за телевизор


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

22 ное 22:25IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm.


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

22 ное 10:48Masa, stolici, tepih

Se prodavaat 4 drveni stolici, koristena samo edna (7000 den), klub m...


1 МКД
или предлог цена
20 ное 09:05Masicka(klub masa)

Masiceto e novo Д73 Ш53 В46


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

20 ное 00:02Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotuvam unikatni masicki od masivno drvo i epoksidna smola, prefe...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

19 ное 18:48Izrabotuvame prekrasni masi od masivno drvo

Imame na raspolaganje sekakov vid na drvo za izrabotka na masi so epo...


500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

19 ное 18:48Masička i šank stolici

Prodavam klub masička 60x60 vo odlična sostojba bez nikakvi oštetuvan...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

19 ное 12:15Drveni Masi

PRAZNICEN POPUST NA GOTOVI MODELI. AKCIJATA TRAE EDNA NEDELA. POVELET...


По Договор
или предлог цена
19 ное 07:07Страна 2 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам