Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
481 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Masicka(klub masa)

Masiceto e novo Д73 Ш53 В46


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

20 ное 00:02Masička i šank stolici

Prodavam klub masička 60x60 vo odlična sostojba bez nikakvi oštetuvan...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

19 ное 12:15Drveni Masi

PRAZNICEN POPUST NA GOTOVI MODELI. AKCIJATA TRAE EDNA NEDELA. POVELET...


По Договор
или предлог цена
19 ное 07:07masicka

Se prodava masicka od drvo masivno. Americko proizvodstvo.


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

18 ное 14:20Masi so epoksidna smola

Izrabotuvame masi so epoksid Izbor na drvo orev,buka,dab/hrast,cres...


По Договор
или предлог цена
18 ное 11:01Se prodava klub masa

Se prodava klub masa, edna godina koristena, socuvana, nigde ne e ost...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

17 ное 21:57Клубски маси за дневен престој

Клубски маси стаклени Клубските маси се изработени од стакло( кал...


5.900 МКД
или предлог цена
17 ное 18:10Продавам округла маса

Продавам округла маса од масивно дрво со дијаметар 120 см. Со масата ...


200 €
или предлог цена
16 ное 11:30Klub Masi po naracka so 3D Dizajn

Изработуваме клуб маси по нарачка, како и сите други видови на плочес...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

16 ное 06:55ТРПЕЗАРИСКА МАСА СО 6 СТОЛИЦИ

Перфектно зачувана, малку користена купена 700€. Масата е 140×90, a р...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

15 ное 22:18Трпезариска маса

Трпезариска маса медијапан 150х90


6.000 МКД
или предлог цена
15 ное 21:53Barokna masa

Se prodava klub masa barok stil, vo odlicna sostojba. 80 x 80 x 50 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

15 ное 09:02Trpezariska masa

Se prodava trpezariska masa so dimenzi: 100/200 visina na nogarki 73 ...


30.000 МКД
или предлог цена
14 ное 19:08Се продава маса

Масата е од половна, од мермер и стакло.. Се продава и тв витрина/ком...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

13 ное 21:163 Stakleni Masi

Se prodavaat dve Tarpezariski Stakleni Masi 180 x 110 x 75 i 165 x 90...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

13 ное 11:50Kvalitetna masicka

Se prodava stara,socuvana masicka


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

12 ное 22:19Nekoristen masa

Proizvodstvo od turcija


40 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

10 ное 16:58Nekoristen 2+1 masa

Nekoristen proizvodstvo od turcija osteteno od transportot


100 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

10 ное 16:57Se prodava mase drveno

Se prodava mase drveno polno drvo vo odlicna sostojba so prostor za s...


1.500 МКД
или предлог цена
09 ное 08:38Masivna masa od javorovo drvo

Masata e izrabotena po naracka od drvo od javor.. Lakirana so bezboe...


300 €
или предлог цена
08 ное 17:23Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(masi) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

07 ное 15:13MASA OD MASIVNO DRVO-AMERICKI DAB

MASATA E RACNO IRABOTENA OD DAB MASIVNO DRVO I LAMINIRAN DAB


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

06 ное 10:35Masa za dnevna soba

Masa dobro ocuvana.


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

05 ное 09:41Klub masa so staklo

Se prodava očuvana masička so staklo. 072 218 986


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

05 ное 09:40KLUB MASA

Se prodava polovna zacuvana KLUB MASA..Cena po Dogovor..kontakt 07567...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Маси

03 ное 08:42Masa / Маса

Се продава маса за во дневна не многу користена. Нема никакви оштетув...


3.000 МКД
или предлог цена
03 ное 06:18Klub masa должина 2м.

Se prodava odlicno socuvana klub masa od drvo, Dimenzii 200*80, h=...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Маси

02 ное 14:30KLUB MASA CISTO DRVO

Klub masicka cisto drvo polovna


3.500 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

02 ное 09:30Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(masi) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 ное 10:37Se prodava masicka

Masickata e od mediapan.


50 €
или предлог цена
31 окт 11:09NOVA MASA

Se prodava masa so dimenzii ,dolzina 154 sm, visina 76 sm i sirina 90...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

30 окт 17:22Trpezariska masa so staklo i 6 stolici

Prodavam trpezariska masa so staklo i 6 stolici. Dimenzii: - dolzi...


12.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

30 окт 12:39Masicka za dneven prestoj

Masa za dneven prestoj so prostor za skladiranje 4 taburetki pod nea....


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

29 окт 17:20Prodavam drvena masicka

Prodavam drvena masicka od buka so dve stakleni povrsini. Cena 2000 ...


2.000 МКД
или предлог цена
28 окт 19:18Маса од масивно дрво и мало масиче

Продавам трпезариска маса од масивно дрво со димензии: - должина 140...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

26 окт 15:23NOVO Staklo za masa masicka za dnevna garnitura

Staklo za mala masicka klub masa 6mm debelina 120 sm x 70 sm Sta...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

25 окт 13:57Prodavam masa staklo - metal

Prodavam preubava staklena masa,so jako debelo staklo,nogarki metal a...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

25 окт 11:56Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса со комплет 6 стотици. Масата е нова кори...


22.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

21 окт 03:52Masi plotni tv komodi orev buka dab drvo

Astal dooel Skopje vi nudi najrazlicni proizvodi od drvo za enterier ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

18 окт 13:18Нова, неотпакувана трпезариска маса од IKEA

Нова, неотпакувана трпезариска маса од IKEA. Модел: VANGSTA Масат...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

17 окт 16:03Страна 3 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам