Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Se prodava drvena masa so 6 stola

Маса димензии : Ширина : 78 cm. Должина : 120 cm ( плус 50 cm. се п...


4.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

21 авг 23:44Клуб маса 90×60х43

достапни веднаш повеќе димензии на клуб маси во бела боја, испорака ...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

21 авг 21:36Клуб маса

Клуб маса купена од Симпо , целата со медијапан , црна мат боја, оди ...


3.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

20 авг 07:42клуб маса

продавам клуб маса од дрво, стакло,сочувана 076 484 404,


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

18 авг 15:26Nova moderna klub masa

Klub masa od dimeno staklo i zhelezni nogarki. Dobiena na podarok, ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

15 авг 16:53Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

14 авг 12:08Se prodava polovna masa,dobro socuvana

Se prodava drvena masa,dobro socuvana. Telefonski broj 078 228 458


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

14 авг 11:23Трпезариска маса

Се продава нова неупотребена трпезариска маса 120(+40)х80х77 со гаран...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Маси

13 авг 18:10Клуб Маса - НОВА

Клуб маса нова , не е користена и е купена во мебел-ви Материјал: ...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

11 авг 17:24Квалитетна нова маса

Дрвена маса во боја венге. Димензии: 75 x 75 cm, висина 40 cm.


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

10 авг 15:45Трпезариска маса

Маса со 6 столици (не употребувани)


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

10 авг 12:53Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

10 авг 11:39Se probava trpezariska masa so 6 stolcinja

Se prodava trpezariska masa so 6 stolcinja.trpezarijata e vo odlicna ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

09 авг 17:17SE PRODAVA MASA

Kontakt za poveke info 076730456 076730456 076730456 076730456


5.000 МКД
или предлог цена
09 авг 16:55Maсичка рачно изработена

Во идеална состојба


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

08 авг 19:11DRVENA MASA so 6 STOLOVI

Drvena masa so stolovi cena 250 eur


250 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

08 авг 12:44Klub masa

Prodavam klub masa so izraboteni inox nogari po konturite na drvoto


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

08 авг 09:47Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

07 авг 11:06Masa

Se prodavaat masi, golema ( trpezariska ) i mala ( klub ) za poveke ...


1 €
или предлог цена
05 авг 18:13Se prodava masa / masicka

Kontakt: 077910101 Vo super sostojba, evtino , dimenzii nejzini im...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

03 авг 08:58Маса трпезариска + 6 столови

Маса трпезариска +6 столови


6.500 МКД
или предлог цена
03 авг 05:24Маса + 4 росвајт столови

Маса со 4 росвајт трпезариски столови


6.500 МКД
или предлог цена
31 јул 02:12Klub masa 3500 den

Se prodava odlicno socuvana klub masa od medijapan so staklo po cena ...


3.500 МКД
или предлог цена
28 јул 23:23Masicka za dnevna soba

Prodavam drvena masa so staklo za vo dnevna soba Dimenzii: 62x61, vi...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

26 јул 10:51Маса со 4 стола

Продавам стаклена маса со 4 стола. Столовите се во состојба за тапац...


110 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

22 јул 09:50Prodavam klub masa

Masata e so dimenzii 80/40, dobro socuvana Informacii na 075 402691 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

20 јул 15:53Клуб маса за во дневна (160×80)

Продавам клуб-маса одлично сочувана. Собрана масата е со димензии 80×...


5.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

19 јул 15:30Prodavam masicka od masivno drvo 130*70

Se prodava masicka 130*70cm od masivno drvo kupena 28000 vo Natuzzi a...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

18 јул 10:10Голема маса за во дневна соба

Голема амбасадорска маса за во дневна, се пушта 2,80м, не е оштетена ...


25.000 МКД
или предлог цена
16 јул 19:36Мала масичка за во дневна соба

Масичката е користена малку време, има стакло, не е оштетена, скоро к...


3.500 МКД
или предлог цена
16 јул 19:26Се продаваат маси

Се продава дрвена трпезариска маса за во дневна соба и маса за во куј...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дневна соба / Маси

16 јул 14:30SE PRODAVA POLOVEN MEBEL

Trpezariska masa od masivno drvo,mnogu socuvana so nov tapacir.Kontak...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

13 јул 13:50Masa od orev i epoksidna smola (Маса од орев и епоксид)

Продавам рачно изработена маса од орев со епоксидна смола. Масата е н...


18.000 МКД
или предлог цена
10 јул 14:14Продавам-клуб маса обложена со еко кожа

Продавам клуб маса, обложена со еко кожа и заштитно стакло. Димензии ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

04 јул 20:11Trpezariska masa so 6 stolovi

Masa so 6 mnogu kvalitetni stolovi koristeni, vo mnogu dobra sostojb...


200 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

04 јул 08:50masa stolici stolcinja stol маса столици столчиња стол

dve isti masi 25 ka medijapan so metalni nogarki 11 stolcinja od...


13.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Маси

30 јун 23:20GLADOM Масичка со послужавник/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: црна Ди...


1.730 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:23LINDVED Помошна метална масичка/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал > Боја: бела ...


2.180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:21KVISTBRO Mаса со простор за складирање/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: бела Д...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:19Klub masa 130x90

Prodavam nova klub masa 130x90cm visina 44cm


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

27 јун 01:03Страна 5 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам