Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Lezaj+garderob

Lezaj i garderob mnogu malku koristeni Info na tel 078967515


10.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Спална соба / Комплетна спална соба

03 јул 13:51Spalna,lezaj

Bez dusek


7.000 МКД
или предлог цена
23 јун 19:48Spalna

Se prodava malce koristena spalna i po mnogu polovna cena za komplet....


1 МКД
или предлог цена
20 јун 09:35Spalna

Se prodava spalna so dusek i skaf Bez tragi na koristenje Cena po ...


По Договор
или предлог цена
15 јун 09:56Spalna

Koristen lezaj plakar i komoda kako novi. Barajte samo na ovoj broj 0...


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

15 јун 08:27Плакар, комода и наткасни

Продавам делови од спална соба, словенечко производство. Може заедно ...


8.000 МКД
или предлог цена
12 јун 21:13SLOVENSKA SPALNA NOVA SPAKOVANA + NOVA JOGA

spalnata e nova spakovana (slikite se od ista takva) zaedno so nea od...


По Договор
или предлог цена
11 јун 19:06Krevet i Pllakar Mnogu Malku koristeni

Krevet i Pllakar Mnogu Malku koristeni Za povekje info na sledniov b...


150 €
или предлог цена
02 јун 15:58Spalna

Komplet spalna


1 €
или предлог цена
18 мај 12:45Komplet spalna soba 200 eur (lezaj + 2 natkasni + fiokar)

Se prodava komplet spalna soba: - lezaj (bez dusek) - 2 natkasni -...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

16 мај 17:27prodavam krevet za spalna so regal

prodavam krevet za spalna so regal,nadglavno ormance za postelina plu...


3.500 МКД
или предлог цена
15 мај 17:15Spalna MEBLO so dve strani

Spalna "Meblo" vo dobra sostojba. 200 × 200cm. Se otvara od dvete str...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

15 мај 11:00Se prodava plakar poradi selenje vo odlicna sostojba

Se prodava ITNO plakar poradi selenje vo odlicna sostojba, so 3 krila...


1 €
или предлог цена
14 мај 13:28SE PRODAVA SPALNA

Se prodava spalna so dushek vo odlicna sostojba cena po dogovor telef...


По Договор
или предлог цена
08 мај 12:41Spalna Soba Lezaj

Se prodava lezaj od spalna soba so dve jogi so nadgradba. Dimenzii 1....


12.000 МКД
или предлог цена
07 мај 13:48Продавам спална соба, спална, плакар, наткасни и шминкерај

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

05 мај 16:39Prodavam spalna Dizajn fantazija

Plakar vo G / prav agol/ dve visoki komodi i dve natkazni! Dizajn fan...


500 €
или предлог цена
05 мај 00:49Se prodava spalna soba barok bezvremenska

Škaf 240 dolžina 230 visina 60 širina cena 10.000 denari,mu fali ne...


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 22:04Spalna soba NOVA

Prodavam Spalna soba Naracena pogreska. Ne e koristena ni eden den. K...


1.599 €
или предлог цена
22 апр 11:08Спална со клизен ормар НОВА

Продавам НОВА, никогаш не употребувана, спална 160 х 200, со 2 фиоки ...


780 €
или предлог цена
18 апр 06:13spalna

prodavam spalna vo super sostojba extra cena


15.000 €
или предлог цена
11 апр 04:44MONTAZA NA MEBEL

Montirame skakov vid na fabricki mebel spalni,kujni,detski sobi,sibe...


990 МКД
или предлог цена
08 апр 12:46Se prodava namestaj

Dva kreveti 200×90 Plakar


По Договор
или предлог цена
30 мар 10:37kujni komodi plakari idr

pveke sliki na facebook kristijan mebel


1 €
или предлог цена
19 мар 19:35Site 3 plakari za 3.000

Plakar od 4 krila Komoda 3.000 denari Plakarot se rasklopuva, Mo...


3.000 €
или предлог цена
19 мар 00:13spalna soba

Se prodava plakar, 2 shkafcinja i komoda, mnogu socuvani.cena200 ev...


200 €
или предлог цена
14 мар 16:48Spalna komplet i plakar

Se prodava spalna so dushek dobra sostojba Plakar zdrav dobar Pove...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:38Половна спална соба

Половна спална соба, која не е искористена многу во добра состојба ...


450 €
или предлог цена
02 мар 10:16Poloven mebel

Se prodavaat poloven mebel , kujna , regal , masa i drugu raboti mnog...


По Договор
или предлог цена
01 мар 15:34Se prodava komplet spalna dobro socuvana

Spalnata e komplet so dusek 180*200cm i dobro e socuvana


3.000 МКД
или предлог цена
25 фев 21:53Elektricni kebinja

Elektricni kebinja 120 - 160cm Ekonomicni, potrosuvacka kolku edna s...


800 МКД
или предлог цена
22 фев 23:04Lezaj spalna nova 180cm x 200cm

Spalna lezaj nov ne upotreben spakovan dimenzii 180cm x 200cm .. Mod...


21 МКД
или предлог цена
31 јан 00:49Se prodava spalna 2000 denari

Se prodava spalna 2000 denari, ekstra sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 14:17спална соба со душеци, архаична

Се продава користена спална соба со душеци. Цена по договор. Борис те...


По Договор
или предлог цена
15 јан 19:32IZRABOTKA NA VGRADENI PLAKARI PO MERKA

KVALITETOT SO NAJDOBRA CENA plakarite mozat da bidat izraboteni od op...


80 €
или предлог цена
09 јан 20:29POPUS NA VGRADENI PLAKARI PO MERKA

KVALITETOT SO NAJDOBRA CENA plakarite mozat da bidat izraboteni od op...


80 €
или предлог цена
27 дек 17:02Detska soba komplet

Poveke informacii na 070279189


1 €
или предлог цена
22 дек 10:12Се продава спална соба од Alples

Се продава кревет со латофлекс и оротопедски душек и плакарите од сли...


По Договор
или предлог цена
11 дек 16:04TAPACIRANJE NA SPALNI SOBI I IZRABOTKA NA NOVI

TAPACIRANJE NA SPALNI SOBI I IZRABOTKA NA NOVI


1 €
или предлог цена
08 дек 13:28Комплетна спална соба

Димензии 190Х160 ДУШЕК


9.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:41Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам