Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZRABOTKA NA MEBEL

Izabotka na mebel po merka (iverica ,medijapan) -kujni -plakari (l...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 јул 08:01ОСТВАРУВАЊЕ НА ВАШИТЕ ИДЕИ

Просторот во вашите кујни, дневни, спални,детски соби и било кој дел ...


1 МКД
или предлог цена
14 јул 20:38NISSAFORS Количка со тркалца/ikea

Код на производ: 404.657.33 Карактеристики на прозиводот: > Ма...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

02 јул 13:40cesma

cesma ispravna 500 den 072 255 660 ratko


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 јул 11:08Кујна - висчки елементи

Во добра состојба - словенечки со две и три вратнички


По Договор
или предлог цена
01 јул 07:10NISSAFORS Количка со тркалца/ikea

Код на производ: 404.657.33 Карактеристики на прозиводот: > Мате...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

23 јун 11:30SORTERA Kорпа за сортирање со капак 37 л

Код на производ: 102.558.97 Карактеристики на производот: > Мате...


930 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 јун 16:09Фрижидер

Се продава половен, зачуван robin фрижидер. Во пролог слики од фрижид...


1 €
или предлог цена
11 јун 10:58Садопер комплет со чешма

вградена нова кујна и остана за продавање малку користен 3-4месеци ...


3.500 МКД
или предлог цена
09 јун 09:15Cesma nova

Nova cesma nasadna so tri creva. 070-200-531. 070-200-531. 070...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

31 мај 08:58Sadoper

Sadoper napraven super cena 2000 den info 076971917


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

26 мај 16:50Elektricen sporet i mikrobranova

PRODAVAM elektricen sporet i mikrobranova.funkcioniraat odlicno, mal...


6.700 МКД
или предлог цена
13 мај 17:51Шпорет

Продавам Тел: 072 667 273


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

12 мај 20:15кујнски елементи

се продаваат. 072-667-273


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

12 мај 14:43Vinarija stalazi za vino i casi

"Stolarska rabotilnica Mebel Naumov" Proizvodstvo na stalazi z...


1.200 МКД
или предлог цена
11 мај 11:08Bojlerce

Se prodavam nisko montazno bojlerce mnogu malku koristeno samo eden m...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

03 мај 15:43Висаќи

Продавам половни висаќи


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 апр 22:06IZRABOTKA NA MEBEL PO MERKA

izrabotka na kujni plakari komodi detski sobi mestenje na laminat i...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 апр 08:39SPORET - MARKA RADE KONCAR

Sporetot e kombiniran klasicen sportet . Imeno dve ringli od sporeto...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

30 мар 11:36POVOLNO - elementi za kujna - елементи за кујна

ПРОДАДЕНО_____комплет елементи за кујна, 5 висечки, 1 елемент со 4 фи...


4.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

24 мар 16:18Umivalnici

Dva umivalnici rosvajt


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:22Se prodava bojlerce

Bojler


1.300 МКД
или предлог цена
17 мар 21:50Se prodava malo sporetce

Sporetce


3.500 МКД
или предлог цена
17 мар 21:50Spored

Se prodava spored koristen.


7.500 МКД
или предлог цена
17 мар 21:50Se prodava povolna kujna

Se prodava agolna kujna. Dimenizii: 1.80m na 2.30m sostavena od 7 vi...


250 €
или предлог цена
10 мар 19:46столица и витрина

Продавам и трпезариска столица, со темно лакирано дрво, тапацир за се...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 мар 10:57Продавам многу сочувана кујна

Продавам многу сочувана прекрасна кујна, поради селидба, изработена п...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

27 фев 08:43Candy nova plotna

Nova Candy plotna, seuste vo kutija stoi.


5.000 МКД
или предлог цена
15 фев 18:18TERJE Стол на расклопување/IKEA

Код на производ: 802.224.41 Карактеристики на производот > Матер...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

15 фев 16:23MEBEL ZA VASIOT DOM I KANCELARIJA SO IDEJNO RESENIE

IZRABOTUVAME MEBEL PO MERKA ZA VASIOT DOM, RABOTEN PROSTOR(KANCELARIJ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

10 јан 14:54Проектирање и изработка на мебел за вашите домови и деловни

Дозволете професионалци да се погрижат за уредувањето на вашиот дом,к...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

25 дек 20:07Rabotna masa kujnska

Se prodava nova rabotna masa kujnska so dimenzii 85*80*60cm,izrabote...


4.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

12 дек 11:14Aspirator za kujna Faber ispraven

Se prodava aspirator za kujna tip Faber so tri brzini ispraven.Samo A...


700 МКД
или предлог цена
08 дек 18:57Се продава нова некористена кујна

Се продава кујна воопшто некористена и нова. Изработена од оплеменета...


25.000 МКД
или предлог цена
05 дек 18:44silikonski sad za pravejne i skladirajne mraz - led

Силиконски сад за правење и складирање лед Може да се користи како д...


249 МКД
или предлог цена
02 дек 21:11Kujna

Izrabotka na kujni, plakati, komodi i se ostanato od pločest materija...


10 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

15 ное 21:00Работна маса

Кујнска работна маса, кујнски елемент со димензии 80х60х83


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 ное 18:37Закачалки за во кујна со шина

Zakacalka za vo kujna so sina IKEA RIMFORSA шина: Length: 80 cm...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

24 окт 14:57PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL

IZRABOTUVAME MEBEL PO MERKA ZA VASIOT DOM, RABOTEN PROSTOR(KANCELARIJ...


По Договор
или предлог цена
15 окт 15:29Лабаво-мијалник

Продавам лабаво 60х80 см, ростфрај, марка ALVEUS


1.000 МКД
или предлог цена
11 окт 15:41Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам