Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kujna spalna detska soba plakari biroa

izrabotka na sekakov vid na mebel po vasa zelba od iverka medijapan f...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

19 сеп 14:34Se prodava trpezariska masa , pecka za parno...

Se prodavaat: - trpezariska masa so 6 stolici (dobro socuvani); - p...


1 МКД
или предлог цена
03 сеп 21:42TOSTER ZA DVOPEK

🆕Тостер за двопек Homa со моќност од 750W✅ Цена 599 ден. 📲 075-78...


599 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

14 јул 09:22Se prodava trpezarija so 6 stolici vo Stip

Se prodava trpezarija so 6 stolici. Cena 12000 denari. Biljana 071291...


12.000 МКД
или предлог цена
05 јул 21:16Masina za sadovi i bojlerce

Prodavam paket polovno:masina za sadovi za 12 kompleti i nisko montaz...


4.000 МКД
или предлог цена
03 јул 13:09Иверка за кујна

Се продава иверка за кујна шампањ боја и нова плотна


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

26 јун 18:35prodavam ekstra mermerni plotni

Unikatni plotni za izrabotka na ekstra kujni 3 kom. dimenzii 2cm debe...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 јун 14:28Prodavam 6 Stolici

Prodavam 6 trpezariski stolici vo odlichna sostojba. Broj za konta...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 јун 11:15Del od kujna so vgraden aspirator

Elementot od kujnata e nov,aspiratorot e Eurolux Faber ne e ni ednas ...


100 €
или предлог цена
30 мај 21:05НАЈ ЕВТИНО комплетни кујни

Продаваме комплетни кујни. + гардеробер + постолје за телевизор


6.500 €
или предлог цена
30 мај 10:47shina-vagonetka za kujna i sadoper,vo odlichna sostojba

Se prodava shina-vagonetka za dolen kujnski element, 30 cm.shirina, i...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 мај 14:49SE PRODAVA EL.SPORET I MASINA ZA ALISTA

EL.SPORET E ISPRAVEN A MASINATA ZA ALISTA E SO MAL DEFEK KAPI VODA C...


1 МКД
или предлог цена
01 мај 14:37Sporet

Se prodava poloven Končar šporet so dve elektricni, dve plinski ringl...


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

20 мар 13:55FRIZIDER NEO

Vo funkcija,ne koristen..


4.490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 мар 21:07IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA MEBEL PRI IZRABOTKA NA CELIOT PROSTOR SL...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

26 фев 19:06Trpezariska masa

Trpezariska masa Trkalezna so pripustanje


11 €
или предлог цена
17 фев 23:04Prodavam frizideri

Se prodavaat frizideri- obicen i 310lt sanduk za zamrznuavnje


11.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

17 фев 13:00Delimano Cesma za vo Kujna

Cesma Delimano , protocna topla voda za Kujna


2.000 МКД
или предлог цена
12 фев 09:04Sklopliva MASA - VNIMANIEEE-Novi

Prodavam Novi masicki, sklopliva Za da ne zafaka prostor.prakam po ka...


900 МКД
или предлог цена
12 јан 14:56Трпезариски столици

Продавам 5 одлично сочувани столици и трпезариска маса. Купени се од ...


1.000 МКД
или предлог цена
11 јан 09:08Mebel po vasa zelba

Izrabotuvame mebel po vasa zelba. Proizveduvame mebel od masivno drv...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

27 дек 01:23Prodavase astal I stolice

Socuvani masa I stolici 5000den


5.000 МКД
или предлог цена
16 дек 18:17Трпезариска маса

Трпезариска маса должина 110см X 70см ширина x 76cm висина и 3 столиц...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

15 окт 12:13Prodavam visecka kujna

Prodavam visecka kujna i elememti za kujna


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 сеп 22:33Се продава фрижидер KONĆAR

Се продава фрижидер KONĆAR, користен е но исто така е и добро зачуван...


2.000 МКД
или предлог цена
13 авг 22:19Столчиња

4 столчиња во супер состојба за 3000 денари, 070 443 440


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 авг 09:28Елементи за кујна

Кујната е во солидна состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
06 авг 12:30IZRABOTKA I PROEKTIRANJE NA MEBEL

VEKE 20 GODINI IZRABOTUVAME MEBEL PO MERKA I NAJNISKI CENI NA PAZARO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

05 авг 20:11Se prodava frizider zacuvan

!


5.200 МКД
или предлог цена
29 јул 16:59Gorenje visokomontazen boljer 10l.

Se prodava visokomontazen boljer Gorenje koristen nekolku meseci so k...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

23 јул 22:47Frizider ARISTON hotpoint

Koristen so rasipan motor. 190x72x60. Informacii na 070/319-797


13.000 МКД
или предлог цена
18 јул 19:23PRODAVAM KUJNA

Prodavam kujna, komplet so ugradni elementi: mashina za sadovi , furn...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 јун 14:46Страна 7 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам