Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodavaat stakleni tegli

se prodavaat stakleni tegli od 1 kg cena 6den za parce, 3kg cena 11 d...


6 МКД
или предлог цена
06 дек 18:58SHISHINJA za vino

SHISHINJA I TEGLI


20 МКД
или предлог цена
06 дек 13:19Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
06 дек 13:19PRODAVAM TEGLI SO KAPACI CISTI 250 PARCINJA STANDART TEGLA

PRODAVAM TEGLI SO METALNI KAPACI CISTI I ZDRAVI OKOLU 250 PARCINJA ST...


10 МКД
или предлог цена
05 дек 18:00стаклена амбалажа -тегли и шишиња

тегли и шишиња за употреба


По Договор
или предлог цена
04 дек 07:23RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
04 дек 04:35PRODAVAM CISTI TEGLI SO KAPACI SAMO EDNAS UPOTREBENI

PRODAVAM CISTI TEGLI IZMIENI SO KAPACI SAMO EDNAS UPOTREBENI,100-120p...


5 МКД
или предлог цена
01 дек 10:35Ukrasna Solja

Idealen podarok, ukrasna solja vo kutija i so ukrasna kesa. Aplikac...


350 МКД
или предлог цена
29 ное 21:57Kristalni casi

Se prodavaat 6 kristalni casi proizvodstvo Jugoslavija. Visina na cas...


900 МКД
или предлог цена
22 ное 09:30Prodavam Tegli

Koristeni tegli so kapacinja zdravi i cisti kako novi.


5 МКД
или предлог цена
21 ное 09:54Tegli cisti

8 den so kapak


8 МКД
или предлог цена
16 ное 19:08Se prodavaat krigli za pivo

Se prodavaat 9 krigli za pivo od 0.5 litri. Cenata e za site zaedno.


400 МКД
или предлог цена
13 ное 15:19Kristalni sadovi

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден. сл. 2 Сад за ра...


900 МКД
или предлог цена
11 ное 21:40Prodavam casi za vino

Bohemia casi za vino vo kutija


1.599 МКД
или предлог цена
10 ное 07:35ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци, теглите се еднаш користени (мед, слатко од ...


1 МКД
или предлог цена
09 ное 12:38kristalna flasa

kristalna flas za viski kako na slikite cist kristal i debelina od 8m...


500 МКД
или предлог цена
06 ное 19:26СТАКЛЕНА АМБАЛАЖА (тегли, шишиња)

ПРОДАВАМ ЧИСТИ ПРАЗНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ ☆☆☆ 2500ml ☆☆☆ 850...


1 €
или предлог цена
02 ное 08:35pleteni od drvo stakleni sadovi za rakija

raboteni dobro socuvani 5l-500den 10l-700den 15l-1000den


500 МКД
или предлог цена
31 окт 11:14Kristal kristalni casi ZA viski

kristal zajecar. novi. CENA 8OO DENARI.


1.505.826 €
или предлог цена
30 окт 19:49Staklen komplet

400 denari


400 МКД
или предлог цена
26 окт 12:23Prekrasna kolekcija kristali i kobalt

Prodavam dosta parcinja kristali - najrazlicni formi i golemini na sa...


1 €
или предлог цена
24 окт 23:00prodavam kristalni bonbonjerki

prodavam kristalni bonbonjerki edna 500 den kontakt aleksandra 077 82...


500 МКД
или предлог цена
24 окт 11:41kristalni casi za rakija

racno bruseni kristalni casi za rakija, 5 parcinja


400 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34Sadovi

prodavam sadovi - 4 casi za sladoled prozirni 300den - 6 casi za vino...


1 МКД
или предлог цена
15 окт 21:08prodavam servis zdeli

prodavam servis od 6 zdeli kontakt aleksandra 077 823 129


500 МКД
или предлог цена
14 окт 21:12prodavam kristalen sad

prodavam kristalen sad kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
14 окт 20:36prodavam nov kristalen sad

prodavam nov kristalen sad kontakt aleksandra 077 823 129


600 МКД
или предлог цена
10 окт 20:20ТЕГЛИ И ФЛАШИ

ограницени количини тегли без капак 720 мл и флаши од 1 л


По Договор
или предлог цена
08 окт 08:32Стаклени тегли со уникатни големини

Продавам уникатни теглички нови заедно со капаци. Цените се ставени ...


26 МКД
или предлог цена
06 окт 12:30Sadovi za ovosje zdeli

Zdeli 3 za 200 denari


200 МКД
или предлог цена
02 окт 13:59Sise,Шише

Retro ukrasno sise


300 МКД
или предлог цена
02 окт 13:586 teglicki

6 teglicki


200 МКД
или предлог цена
02 окт 13:57Kristalni sadovi

2 pepeljari i 2 sadovi


200 МКД
или предлог цена
02 окт 13:56Kristalen sad

Kristalen sad posluzavnik


250 МКД
или предлог цена
02 окт 13:53Продавам кригли за пиво „СКОПСКО“

Продавам 7 кригли за пиво „Скопско“ како на сликата, нови неоштетени,...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:50Кристален послужавник за ситни колачи

Продавам кристален послужавник за ситни колачи. Нов , неупотребен, п...


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:42Продавам 6 кристални чаши

продавам 6 нови, неупотребени, кристални чаши на столб, како на слика...


4.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:31prodavam golemi tanjiri

prodavam golemi tanjiri neupotrebuvani 6 za 1000 den imam 18 vkupno k...


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 10:05Продавам два стаклени садови (бинлаци)

Продавам два стаклени садови (бинлаци) од 5 литри обвиткани во дрвена...


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 12:06Tegli / Тегли

Prodavam ednas koristeni, cisti, dezinficirani tegli so kapak. Imam o...


По Договор
или предлог цена
30 авг 12:24Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам