Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kristalni sadovi

Dva Kristalni sadovi za 400 denari


400 МКД
или предлог цена
Денес 00:59  НОВ ОГЛАС

Сет за торта

Сет за торта 800 ден


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:24se prodavaat stakleni tegli

se prodavaat stakleni tegli od 1 kg cena 6den za parce, 3kg cena 11 d...


6 МКД
или предлог цена
03 фев 15:33Kristalni sadovi

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден. сл. 2 Сад за ра...


900 МКД
или предлог цена
03 фев 13:31ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци, теглите се еднаш користени (мед, слатко од ...


1 МКД
или предлог цена
01 фев 16:57Prodavam tegli

Teglite se novi,so kapak,720ml,od kupecki proizvodi - samo ednas upot...


По Договор
или предлог цена
01 фев 13:18SHISHINJA za vino

SHISHINJA I TEGLI


20 МКД
или предлог цена
30 јан 10:47Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
30 јан 10:47Razni chashi i Ekspres lonec.....

Chashi--razni bokali--Ekspres lonec....... --cena po dogovor.... --...


1 €
или предлог цена
29 јан 18:09RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
28 јан 19:12Ситен инвертар

Тањири по 30 ден Бокали по 30 ден Чаши и шољи по 20 ден Контакт 07...


30 МКД
или предлог цена
28 јан 12:40PRODAVAM TEGLI SO KAPACI CISTI 300 PARCINJA STANDART TEGLA

PRODAVAM TEGLI SO METALNI KAPACI CISTI I ZDRAVI OKOLU 300 PARCINJA ST...


10 МКД
или предлог цена
28 јан 11:00STAKLEN SAD

NOV STAKLEN SAD ZA RAZNA HRANA


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
25 јан 15:47СТАКЛЕНА АМБАЛАЖА (тегли, шишиња)

ПРОДАВАМ ЧИСТИ ПРАЗНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ ☆☆☆ 2500ml ☆☆☆ 850...


1 €
или предлог цена
24 јан 22:31STAKLEN SAD

STAKLEN SAD ZA UPOTREBA NA SEKAKOV VID NA HRANA


200 МКД
или предлог цена
- 56 % Попуст
450 МКД
23 јан 15:02prodavam servis od 12 tanjiri

prodavam servis od 12 stakleni tanjiti za 800 den.kontakt aleksandra ...


800 МКД
или предлог цена
21 јан 13:30стаклена амбалажа -тегли и шишиња

тегли и шишиња за употреба


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:176 teglicki

6 teglicki za 100


100 МКД
или предлог цена
01 јан 09:41Sadovi za ovosje zdeli

Zdeli 3 za 150 denari


50 МКД
или предлог цена
01 јан 09:41Staklen komplet

300 denari


300 МКД
или предлог цена
01 јан 09:41Tegli / Тегли

Prodavam ednas koristeni, cisti, dezinficirani tegli so kapak. Imam o...


По Договор
или предлог цена
31 дек 16:52Sadovi za rakija

Sadovi za rakija


60 €
или предлог цена
24 дек 16:59Сет 250 ml садчиња - Нови

15 комада. Број за контакт 075 27 42 42


600 МКД
или предлог цена
23 дек 11:38ŠOLJA SO DEDA MRAZ

Nova solja so novogodisnja aplikacija, Jadobivate vo kutoja i ukras...


350 МКД
или предлог цена
21 дек 18:54Se prodavaat krigli za pivo

Se prodavaat 9 krigli za pivo od 0.5 litri. Cenata e za site zaedno.


400 МКД
или предлог цена
21 дек 12:59Prodavam casi za vino

Bohemia casi za vino vo kutija


2 €
или предлог цена
17 дек 23:39Sadovi

prodavam sadovi - 4 casi za sladoled prozirni 300den - 6 casi za vino...


1 МКД
или предлог цена
15 дек 23:47kristalna flasa

kristalna flas za viski kako na slikite cist kristal i debelina od 8m...


500 МКД
или предлог цена
10 дек 08:04Ukrasna Solja

Idealen podarok, ukrasna solja vo kutija i so ukrasna kesa. Aplikac...


350 МКД
или предлог цена
29 ное 21:57Prodavam Tegli

Koristeni tegli so kapacinja zdravi i cisti kako novi.


5 МКД
или предлог цена
21 ное 09:54Tegli cisti

8 den so kapak


8 МКД
или предлог цена
16 ное 19:08pleteni od drvo stakleni sadovi za rakija

raboteni dobro socuvani 5l-500den 10l-700den 15l-1000den


500 МКД
или предлог цена
31 окт 11:14Kristal kristalni casi ZA viski

kristal zajecar. novi. CENA 8OO DENARI.


1.505.826 €
или предлог цена
30 окт 19:49Prekrasna kolekcija kristali i kobalt

Prodavam dosta parcinja kristali - najrazlicni formi i golemini na sa...


1 €
или предлог цена
24 окт 23:00kristalni casi za rakija

racno bruseni kristalni casi za rakija, 5 parcinja


400 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34prodavam servis zdeli

prodavam servis od 6 zdeli kontakt aleksandra 077 823 129


500 МКД
или предлог цена
14 окт 21:12prodavam kristalen sad

prodavam kristalen sad kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
14 окт 20:36prodavam nov kristalen sad

prodavam nov kristalen sad kontakt aleksandra 077 823 129


600 МКД
или предлог цена
10 окт 20:20ТЕГЛИ И ФЛАШИ

ограницени количини тегли без капак 720 мл и флаши од 1 л


По Договор
или предлог цена
08 окт 08:32Стаклени тегли со уникатни големини

Продавам уникатни теглички нови заедно со капаци. Цените се ставени ...


26 МКД
или предлог цена
06 окт 12:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам