Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
756 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GREALKA ZA KUPATILO

..................... PRODADENA ....................... ...............


850 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 МКД
Денес 16:17Се продава комплет Санитарија неупотребувана (KALDEWE)

Се продава комплет Санитарија неупотребувана и тоа: - Шоља со каза...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:04Мијалник со чизма

Се продава, скоро нов, мијалник со чизма, 60 cm. Тел. за контакт: 07...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:30Kadi

Se prodavaat kadi vo odlichna sostojba Tel: za kontakt 078 430 458 ...


100 МКД
или предлог цена
Денес 10:37Jakuzzi water pump Џакузи водна помпа YP 71

Продавам малку користена водна помпа за џакузи, модел YP 71, специфик...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:21Vgradeni tush baterii Teorema ITALIJANSKI SO 10 GOD.GARANCIA

Mnogu kvalitetni Italijanski vgradeni tus baterii i baterii za umival...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:26ЛЕД ОГЛЕДАЛА НА ДОПИР ПО НАРАЧКА

Голем избор на лед огледала различни димензии и форми изработени со н...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:26Brzoprotocni ceshmi slavina protocni bojleri

📍TONS Чешма ѕидна со проточен бојлер (10957) 📍 TONS Чешма насадна...


1.850 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.200 МКД
Вчера 23:02  НОВ ОГЛАС

Tus kabina

Koristena Tus kabina 90*90, kadickata e puknata treba da ae zalepi i ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:09  НОВ ОГЛАС

Element za Kuptatilo/Banja

Novo ne e koristeno Dimenzii --- 85 x 42 visina 80 61 x 27 visina ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:15Bojler za wc i za vo kujna

Se prodavaat skoro nekoristeni bojlero koncar za vo wc i za vo kujna....


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:34Се продават половни чешми

3 чешми за мијалник и една туш чешми, секоја по 800 денари.. Чешмите...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Вчера 18:20Се продават 3 мијалници

Мијалниците се неоштетени, како излезени од салон, со димензија 50x4...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 18:19Se prodava umivalnik i solja/умивалник,шоља

Se prodava : -Umivalnik so cesma i sifon -Wc solja so kazance Kor...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:41TUS KABINA ***NOVA***

Se prodava nova tus kabina


80 €
или предлог цена
Вчера 12:17PROTOCNA CESMA 3KW 1000 DEN

Kvalitetni protocni cesmi zidni i nasadni so jacina 3 kw cena 1200 de...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Вчера 10:36TUŠ KADA/KABINA 100x80

Se prodava tuš kada i kabina(staklo),100x80cm,


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:47TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 07:55TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 07:55Protocen boljer Simens 21400

Se prodava protocen boljer,koristen 3 godini 21kw


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 06:54PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 фев 23:13SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 фев 23:13Lavabo IDEAL STANDARD DOLOMITE 60x47 so cesma

Se prodava lavabo Ideal Standard мијалник со получизма сет 60x47 nov...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

02 фев 21:02Mijalnici

Keramicki polovni mijalnici


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

02 фев 20:24MOTORI OD MASINI ZA PERENJE ALISTA

Se prodavaat motori od razlicni marki na masini za perenje alista, is...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 фев 19:12Tus kabini i paravani po merka

Tus kabini paravani stakleni ogradi i harmonika sistemi po ekstra cen...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

02 фев 18:40Se prodava celo kupatilo (kada , tus kabina, boljer i tn)

Se prodava celo kupatilo se e ispravno. * Tus kada * Tus kabina ...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

02 фев 18:30Bojler so priklucok za solarno

prodavam bojler so priklucok za solarno.


8.000 МКД
или предлог цена
02 фев 18:06Тоалетна школка

Тоалетна школка, сина боја, нема оштетувања ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

02 фев 15:52Kujnski boljercinja, kujnski umivalnik, umivalnik za wc

Se prodavaat: *1 kujnsko boljerce od 10litri nisko montazno so bateri...


1 МКД
или предлог цена
02 фев 13:49Majstor za pvc stolarija i vodovod

Izrabotka na pvc stolarija,roletni,komarnici, izrabotka na dovod i od...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 фев 10:55PRODAVAM WC MIJALNIK

PRODAVAM WC MIJALNIK SO VGRADEN ELEMENT DIM. 81,5 SIRINA 49,0 DLABO...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

02 фев 09:43PROTOCNA CESMA BOJLER

Nova 3 Kw protocna cesma bojler Tel. 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

02 фев 09:10Lavabo so cizma

Prodavam mnogu malku koristeno lavabo so cizma....


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

02 фев 08:29Tus kabini po merka i montaza

Izrabotka i montaza na tus kabini po merka od kaleno staklo so debeli...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

02 фев 06:45Prodavam egzibitori za izlozuvanje plocki

Siviot e so dimenzii 340 x 162 h 220 cm 1 parce ( 12 listovi so dim...


350 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
450 €
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 фев 06:45SIFON ZA UMIVALNIK UKRASEN MODEREN

NOVI SIFONI ZA UMIVALNIK , INOKSNI SO MEHANIZAM ZA ZATVORANJE


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 фев 06:29protocen boljer, bojler, kada 80 x 80 ogledalo i umivalnik

protocen poljer Koncar, voopsto ne koristen vo odlicna sostojba, u...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 фев 06:29UMIVALNIK SO CIZMA I CESMA ODLICNI!

Vo odlicna sostojba malku koristeni


11 МКД
или предлог цена
02 фев 06:29Staklo za na kada paravan za tus kabina

visina 150 sm sirina 50 sm debelina na staklo 10 mm so nego odi i...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

02 фев 06:29Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам