Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
756 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

cesma, baterija, чешма za kujna i kupatilo umivalnik

1. Туш батерија UNITAS зачувана малку користена во одлична состојба ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

02 фев 06:27CESMA ZA UMIVALNIK UNITAS

CESMI ZA UMIVALNIK VO ODLICNA SOSTOJBA MALKU KORISTENI UNITAS


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

02 фев 06:27Lavabo cizma 1000 den

Lavabo i cizma komplet Dimenzi 50 na 39 sm 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
02 фев 03:52Cesmi baterii

Чешми батерии Dve cesmi za vo kujna niskomontazni(ladna - topla) = ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

02 фев 00:15Купувам полукружно стакло за туш кабина и туш када

--- Купувам десно ( може и левото ) полукружно заоблено стакло за туш...


По Договор
или предлог цена
01 фев 22:00TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

01 фев 21:15TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tuskadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi ili...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

01 фев 21:15СЕ ПРОДАВА КУЈНСКА ЧЕШМА (KUJNSKA CESMA) УНИТАС ( UNITAS))

ЧЕШМАТА Е ИСПРАВНА И МАЛКУ КОРИСТЕНА


2.300 МКД
или предлог цена
01 фев 19:36SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

01 фев 18:27Se prodava fen za kosa philips

Fen za kosa philips skoro nov ispraven sp garancija tel 072 400 349


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

01 фев 18:04кујнска чешма unitas

се продава кујнска чешма unitas, во одлична состојба 800ден. и чешма-...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

01 фев 18:04Polovna zacuvana tus kada

Mnogu zacuvana 81x81


1.200 МКД
или предлог цена
01 фев 11:58Кујнска чешма Kujnska cesma so tri cre CLAGE MADE IN GERMANY

Skoro nova cesma Clage SNM 4100. Made in Germany, a ne kineska kako s...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Чешми

01 фев 11:29Montaza i izrabotka na Tus kabini po merka

Вршиме изработка и монтажа на туш кабини од македонско производство п...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:09Sanitarija

kazanče i mal mialnik 48 santimi polovni šoljata prodadena


1 €
или предлог цена
01 фев 10:00Prodavam Mijalnik, Kazance, i WC solja

Prodavam Miljalnik za vo kujna, kazance i WC solja za 3000 den site ...


3.000 МКД
или предлог цена
01 фев 09:46Stakleni Paravani i Tus Kabini "Sasko-Gis"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

01 фев 09:45Tus kabina

Se prodava tus kabina Leva 80x100


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

01 фев 09:36Hanter daglas aluminumski sistem

Izrabotka na aluminumski plafoni po merka vo site boi,so montaza,SOPS...


1.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

01 фев 08:53МИЈАЛНИК

Димензии 80×60 ×15 см . Отвори 36х 33 х 15 см .Одлично сочуван со...


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 08:07Moderni mijalnici

Dimenzii po naracka i boja po vash izbor!


300 €
или предлог цена
01 фев 00:24Gejalka za kupatilo

Grejalka jugoslovenska ispravna


1.200 МКД
или предлог цена
31 јан 21:41Prodavame Aluminiumski,Inoksni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Inoksni,Pvc lajsni za Plocki,Laminati,Parketi ...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

31 јан 20:22Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 20:21Продажба на Алуминиумски,Иноксни и Пвц Лајсни

Продаваме Лајсни за најразлични намени во сите бои и дезени со најдоб...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 20:21Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Topsifoni i inoksni resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 20:20Topsifoni,Slivnici,resetki i site vidovi na Lajsni

Prodavame Inoksni Toopsifoni,slivnici,resetki so ekstra kvaliteten in...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

31 јан 20:20Staklo Stakla za Tus kabini

Se prodava Stakla za Tus kabini Racki trkalca lajsni magneti vadeni s...


По Договор
или предлог цена
31 јан 18:53Dispanzeri za brsishaci za race 1000 d

Auto cut 4 parcinja edvaj upotrebeni i edno postaro za delovi. Se kom...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 17:34Помагало со рачки за WC школка

Се продава пластично Помагало со рачки како надградба за WC школка ко...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 16:30Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

31 јан 16:17Izrabotka na Xidromasazni kadi djakuzi џакузи

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 €
или предлог цена
31 јан 16:17Ogledalo ogledala so led tac

Izrabotka na ogledala po vasa mera so led osvetluvanje i moznost za v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

31 јан 16:17ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ

ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ МИЈАЛНИЦИ: Мијалник вградлив ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

31 јан 14:33ПРОДАЖБА НА АКРИЛНИ КАДИ СО ПОПУСТ ДО 60% ОД ФАБРИЧКАТА ЦЕНА

1. Целата дебелина на ѕидот од кадите е акрил. 2. Високиот сјај ка...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

31 јан 14:33Акрилна када со хидромасажа Kolpa-San 140x140

Kolpa-San словенска со маска ДИМЕНЗИИ 140 х 140 см


700 €
или предлог цена
31 јан 14:33Биде

Биде – италијански порцелан со висок сјај - Цена: 1.700 денари д...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

31 јан 14:33Registar za vo kupatilo

Aluminiumski Registar za vo kupatilo 45/135 i 2 radijatori algreta


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 13:46Продавам користен ЛЕЖЕЧКИ бојлер 80 л со 4000w греач

Продавам 4 години ( само во лето ) користен бојлер во РГрција, во ви...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 12:16Umivalnik + cizma

Dimenzii 600x450 2 parcina Tel. 077 749 144


1.000 МКД
или предлог цена
31 јан 11:04Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам