Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
615 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA: METALNI OGRADI I NASTRESNICI

Vrsime izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukcii, ( pokrivanje...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

21 ное 15:07Промовирано

THUJA SMARAGD GOLD

THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI PREKRASNA TH...


450 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

23 ное 13:12Prodavam Cveke Drco Zhivota 1.3m

Prodavam drvo zhivota cveke 1.3m za 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

23 ное 10:30Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani.

Celosno ureduvanje na vasite dvorovi,formiranje trevnik so gotova tre...


135 €
или предлог цена
23 ное 10:16DEKORATİVNİ SADNİCİ (İNDİSKİ JORGOVAN)

Prodavam ukrasni drvca lagestroemia indica .izdrzlivi na niski tempe...


400 МКД
или предлог цена
23 ное 09:40Dekorativni sadnici

Prodavam dekorativna treva pampas Prakam i po kargo za podetalni...


400 МКД
или предлог цена
23 ное 09:40Se prodava bendzamin

Se prodava bendzamin


1 €
или предлог цена
23 ное 08:06Ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje.

Ureduvanje na dvorovi i sezonski odrzuvanja,se vo sklop na hortikultu...


333 МКД
или предлог цена
22 ное 21:30Ureduvanje na dvorovi

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,alpiniumi,tr...


232 МКД
или предлог цена
22 ное 21:30Palma

Palma 120sm visina 600den


500 МКД
или предлог цена
22 ное 17:34Zimzeleni drvca

Se prodaavaat ukrasni drvca od 40cm nagore po 100 denari parche


100 МКД
или предлог цена
22 ное 14:26Tuja

Se prodavaat drvca Tuja od 40cm nagore po 100 denari parche


100 МКД
или предлог цена
22 ное 14:26Sadnici lovor

Se prodavaat sadnici lovor Barajte me ne ovoj broj: 076 795 277 lila


500 МКД
или предлог цена
22 ное 09:57KALA I KRIN SADNICI I LUKOVICI

PRODAZBA NA SADNICI KALA I LUKOVICI KRIN RAZNI BOI IMAME INFORMACII...


400 МКД
или предлог цена
22 ное 07:15HIBISKUS

5 годишни садници правилно оформени во цвет, висина од 80 до 150 cm. ...


300 МКД
или предлог цена
22 ное 07:08Бамбус Bambusa aurea

Се продаваат контејнерски садници бамбус погодни за садење во секое в...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

21 ное 18:37Nandina domestica

Контејнерски садници во 22см саксија, погодни за садење во било кое в...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

21 ное 18:37Ligustrum japonicum 'Texanum' /зимзелена жива ограда/

Зимзелена жива ограда , брзорастечка , лесна за одржување. Контејнерс...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

21 ное 18:37Се продаваат салонски украсни цвеќиња

Салонски украсни цвеќиња Фикус, Дрво на животот, Бенџамин.... Цен...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
21 ное 15:26Ekstra

Shefler so saksija 155 sm visina Palma so saksija 120 sm visina


990 МКД
или предлог цена
21 ное 15:22BENDJAMIN

Se prodavaat bendjamin 2 kom...inf...078748432


1 МКД
или предлог цена
21 ное 12:27Се продава Дрво на животот

ЕВТИНА ПРОДАЖБА НА ЦВЕЌЕ - ДРВО НА ЖИВОТОТ Дрвото на животот е еле...


По Договор
или предлог цена
21 ное 09:58Cresi ohridski

Cresi ohridski kalemeni na kalem 15 komada odma za nasaduvanje


250 МКД
или предлог цена
21 ное 09:25ZLATEN SMARAGD

THUJA ZLATEN SMARAGD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI ZLATEN SMAR...


450 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

21 ное 09:19Limon drvca od 80 cm so 200cm

Se prodavaat drvca limoni, ima od 80 cm, 100cm 140cm i 200cm. Limono...


1.500 МКД
или предлог цена
20 ное 17:21MEDONODNI DRVA

Prodavam sadnici za PCELARI: 1.Domasen bagrem, 2.Japonski ...


300 МКД
или предлог цена
20 ное 16:41Profesionalno Ureduvanje na dvorovi

Прекрасен и идеален период за уредување на дворови. Работиме исклучит...


По Договор
или предлог цена
20 ное 11:21Hortikulturno Ureduvanje na dvorovi

Hortikulturno Ureduvanje na dvorovi Odrzuvanje na dvorovi preku celat...


По Договор
или предлог цена
20 ное 11:21Ureduvanje na dvorovi

Profesionalno ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi


По Договор
или предлог цена
20 ное 11:21Prodavam golem limon

Se prodava golem limon poradi nemanje moznost za ponatamosno cuvanje


150 €
или предлог цена
20 ное 08:48Dekorativen malc za dvor i gradina

Dekoracija za vasiot dvor ili gradina


650 МКД
или предлог цена
19 ное 22:18Mulc za dvor I gradina dekorativen mulc

Mulc


650 €
или предлог цена
19 ное 22:18THUJA SMARAGD

TUJA SMARAGD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI PREKRASNA THUJA SM...


250 МКД
или предлог цена
- 34 % Попуст
380 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

19 ное 20:10Хортикултурно уредување

ЕКСТРА ПРОЛЕТЕН ПОПУСТ! НАЈЕВТИНИ ЦЕНИ ВО МК! Туја смарагд 1.0m-1.2m...


По Договор
или предлог цена
19 ное 15:54Хортикултурно уредување и продажба на садници

ЕКСТРА ЛЕТЕН ПОПУСТ! НАЈЕВТИНИ ЦЕНИ ВО МК Туја смарагд 1.0m-1.2m 600...


По Договор
или предлог цена
19 ное 15:54Уредување на дворови и продажба на садници и мулч

ЕКСТРА ПРОЛЕТЕН ПОПУСТ! НАЈЕВТИНИ ЦЕНИ ВО МК Туја смарагд 1.0m-1.2m ...


По Договор
или предлог цена
19 ное 15:54Fikus i bendzamin

Se prodavaat fikusi i bendzamin Povekje parcinja Golemina od 50 do ...


1 МКД
или предлог цена
19 ное 11:10KOSAM VISOKA TREVA SO TRIMER (ТРЕВА СО ТРИМЕР)

ТРИМЕРОТ Е ПРОФЕСИОНАЛЕН.


1 МКД
или предлог цена
19 ное 11:01NOVU SAKSII

Se prodavaat novi saksii visoki 52sm dijametar 30sm Cena za edna 75...


750 МКД
или предлог цена
19 ное 09:26Aloe vera vo saksija

Цените се во зависност од големината од 200 денари па нагоре


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

19 ное 09:03DEKORACIJA NA AKVARIUMI

PRIRONI I VESTACKI MATERJALI


По Договор
или предлог цена
18 ное 23:04Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам