Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
612 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mulc za dvor I gradina dekorativen mulc

Mulc


650 €
или предлог цена
29 ное 19:27Dekorativen malc za dvor i gradina

Dekoracija za vasiot dvor ili gradina


650 МКД
или предлог цена
29 ное 19:27Ureduvanje na dvorovi

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,alpiniumi,tr...


232 МКД
или предлог цена
29 ное 16:46Ureduvanje na dvorovi

Hortikultirno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na trevnici,fontani,alp...


2.323 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

29 ное 16:40Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Formiranje trevnik,alpiniumi,fontani,dekoracii od ukrasen kamen,siste...


478 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

29 ное 16:40Kupuvam saksii

Kupuvam koristeni saksii za rasad piper so golemina 7, 8 ,9


1 МКД
или предлог цена
29 ное 13:00Се продаваат салонски украсни цвеќиња

Салонски украсни цвеќиња Фикус, Дрво на животот, Бенџамин.... Цен...


500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
1.000 МКД
29 ное 11:37UKRASNI RASTENIJA

PHOTINIJA RED ROBIN AKCIJA !!! . . . ZIMZELENI SADNICI UKRASNI DRVCA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

29 ное 10:40MANDARINA

МANDARINI CITRUS RETICULATA KLEMENTINA AKCIJA !!! . . . РАСТЕНИЕ...


1.400 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.650 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

29 ное 08:51Prodavam golem limon

Se prodava golem limon poradi nemanje moznost za ponatamosno cuvanje


150 €
или предлог цена
29 ное 06:06Tuja

Se prodavaat drvca Tuja od 40cm nagore po 100 denari parche


100 МКД
или предлог цена
29 ное 00:54Zimzeleni drvca

Se prodaavaat ukrasni drvca od 40cm nagore po 100 denari parche


100 МКД
или предлог цена
29 ное 00:54МЛАДИ БАМБУСОВИ САДНИЦИ

БАМБУСОВИ САДНИЦИ ПО ОДЛИЧНА ЦЕНА ВО ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ. 10 ПАРЧИЊА ...


260 МКД
или предлог цена
28 ное 23:02ЛИМОНИ ОДГЛЕДАНИ ДОМА

СПРОТИВСТАВЕТЕ ИМ СЕ НА НАСТИНКИТЕ И ВИРУСИТЕ СО ДОМАШНО ПРОИЗВЕДЕНИ ...


500 МКД
или предлог цена
28 ное 23:02ДРВО НА ЖИВОТОТ

ДРВО НА ЖИВОТОТ ВО ПОВЕКЕ ГОЛЕМИНИ И ПО МНОГУ НИСКИ ЦЕНИ. ЛИЦЕ ЗА КОН...


600 МКД
или предлог цена
28 ное 23:02БАМБУСИ

ПРОДАВАМ БАМБУСИ, ЦЕЛА ЗИМА СЕ ЗЕЛЕНИ НЕ МРЗНАТ ВО ЗИМА. МОЖЕ ДА СЕ Ч...


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 23:02salonsko cveke

Bengamin 6000den Siflera 6000den


6.000 МКД
или предлог цена
28 ное 22:08Sadnici japonsko jabolko cokoladni

Se prodavaat ednogodisni sadnici cokoladna (gyro)


555.556 МКД
или предлог цена
28 ное 21:30Limon drvca od 80 cm so 200cm

Se prodavaat drvca limoni, ima od 80 cm, 100cm 140cm i 200cm. Limono...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
28 ное 20:16Profesionalno Ureduvanje na dvorovi

Brzo i Profesionalno Ureduvanje na dvorovi Izrabotka na Alpiniumi Dek...


По Договор
или предлог цена
28 ное 17:46LIMON

LIMON CITRUS LIMON MAYER AKCIJA !!! . . . НАЈДОБРАТА СОРТА НА ЛИМOН М...


1.400 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.650 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

28 ное 16:23GRADINA RASTENIJA

TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

28 ное 16:23Ureduvanje na dvorovi -Hortikultura

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi


123 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

28 ное 12:44Cveke Bendzamin - Бенчамин

Се продава добро сочуван и убав Бенчамин висок 2,5 м +. и еден помал ...


10.000 МКД
или предлог цена
28 ное 09:46TUJA za ograda ТУЈА zimzeleni

Razlicni golemini Telefon za kontakt 075334880


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

27 ное 17:22Aziska albicija Азиска албиција

Aziska albicija, indiski jorgovan, japonski javor , tuja, juniper


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

27 ное 12:27HORTIKULTURNO UREDUVANJE NA DVOROVI

Priprema na teren i seenje treva, kosenje na treva, sisanje i oblikuv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

27 ное 08:56Se prodavaat sadnici Limoni

sadnicite se visina od 0.8m-1m Odgleduvani vo humusna pocva Jaki st...


50 €
или предлог цена
25 ное 17:15Limon

Limonite se drva so plod oformen vo saksii so specijalna zemja za cit...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

25 ное 08:08Продавам садници од 5 до 500 денари

Продавам садници: -Јаготка месечарка 50 денари од корен готови вкор...


10 МКД
или предлог цена
25 ное 01:05Se prodavaat limoni

Se prodavaat rodni limoni, ima poveke izbor. 075 990 718


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

24 ное 21:26Prodavam sadnici aronija - sadnik aronia

Prodavam sadnici aronija


120 МКД
или предлог цена
24 ное 20:07Се продаваат палми

Се продаваат палми со големина околу 20-25cm ( прикажани на фотографи...


200 МКД
или предлог цена
24 ное 19:30БОЖИЌНИ ЅВЕЗДИ

❤️❤️❤️ Пристигнаа прекрасните БОЖИЌНИ ЅВЕЗДИ✨💫⭐️ Предвесник на пр...


200 МКД
или предлог цена
24 ное 16:05Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Izrabotka na fontani,trevnici so seenje i gotova treva busen,alpinium...


555 €
или предлог цена
24 ное 13:40Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na alpiniumi,fontani,trevnici,sistemi...


223 €
или предлог цена
24 ное 13:39ZIMZELENI GRADINA

ELWODI TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

24 ное 13:00OVOSNI SADNICI-LOZOVI SADNICI-OVOSEN RASADNIK

Licenciran ovosen rasadnik RASADNIK MIT- SVETI NIKOLE vi nudi kvalite...


110 МКД
или предлог цена
24 ное 08:13PRIRODNO GUBRIVO

PRIRODNO GUBRIVO MNOGU VISOK KVALITET . . . 100% PRIRODNO SE PRODAVA ...


300 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
450 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

24 ное 07:47БАМБУСИ И САДНИЦИ

ЕДНО ГОДИШНИ САДНИЦИ ОД БАМБУС ВИСОКИ ОКОЛУ 120 САНТИМИ . ИЗРЖЛИВИ НА...


350 МКД
или предлог цена
23 ное 19:11Страна 3 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам