Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
612 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Grmuski dekorativni, Princot od Vels i drugi

- Princot od Vels vo boja srebrena i zelena - zimzelena zlatesta - ...


200 МКД
или предлог цена
09 ное 22:22UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA GRADINI

HORTIKULTURNO UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI,PARKOVI,JAVNI POVRSI...


1 МКД
или предлог цена
09 ное 13:37dekorativni sadnici indiski jorgovan

Prodavam dekorativni sadnici indiski jorgovan latinsko ime lagestroe...


400 МКД
или предлог цена
09 ное 11:05KOREN GOLEM OD TEKOMA TRIGODISHEN 200 , den

ednogodishno korenche , se sadi sega


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

08 ное 17:22Pampas

Prodavam sadnici pampas za dekoracija na dvorovi gradini . Period na ...


По Договор
или предлог цена
08 ное 16:53Zlatna jagoda - Physalis seme

Peruanska jagoda / Zlatna jagoda / Physalis seme na prodazba. 10 sem...


50 МКД
или предлог цена
08 ное 14:39GRADINA

TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

08 ное 09:10Hortikulturno Ureduvanje na dvorovi

Profesionalno Ureduvanje na vasite dvorovi Izrabotka na alpiniumi Pos...


По Договор
или предлог цена
07 ное 19:44лимон

се продаваат лимони високи околу 1,2м -имам 2 цената е 1500ден за па...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

07 ное 19:42GRADINA

TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

07 ное 13:07Садници од лешник

Продавам садници од лешник сорта Ночионе. инфо 078412132


1 МКД
или предлог цена
06 ное 15:21Jagodi mesecari

Prodavam jagodi mesecari Tel 070-857-399


1 МКД
или предлог цена
06 ное 10:03Kosenje treva, Косење на трева

Kosenje na vasite povrsini bilo da se od zgradi, zapusteni dvorovi il...


1 МКД
или предлог цена
05 ное 20:22Odrzuvanje na dvorovi, zeleni povrsini, уредување и одржувањ

Одржување на вашите дворови, кастрење или сечење дрва, уредување жива...


1 МКД
или предлог цена
04 ное 15:05Prodavam aloe vera

Prodavam aloe vera dve i poveke godisni.Dvegodisnite se 150 den.a pov...


150 МКД
или предлог цена
03 ное 22:40Одржавање на дворови

Се за вашата градина ➡️Косење на трева( висока и ниска) ➡️Шишање н...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

03 ное 14:03Шатори за растенија

Залиха од 50-ина комплети, плус 30-ина недовршени. Цена за превземањ...


30 €
или предлог цена
03 ное 12:52LIMON

LIMON CITRUS LIMON MAYER AKCIJA !!! . . . НАЈДОБРАТА СОРТА НА ЛИМOН М...


1.400 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.650 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

03 ное 10:16se prodava benjamin ficus i chinese evergreen

prodavam dobro razvieni ocuvani rastenija benjamin ficus i chinese ev...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

02 ное 13:00palmi

palmi od najmali 70den. do 4-5metri -250evra


100 МКД
или предлог цена
02 ное 07:55Се продаваат двегодишни лешникови садници

Двегодишните садници се со развиен коренов систем. Сортата на садници...


2 €
или предлог цена
01 ное 12:32Шимшири

Зимзелени растенија за дворови и паркови


1 €
или предлог цена
01 ное 10:14Trimer za treva

Funkcionale trimer za treva Kontakt: 079 297 139


1.000 МКД
или предлог цена
01 ное 08:34Hortikulturno ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi vo tekot na cela godina...


323 €
или предлог цена
31 окт 19:50Bonsai 40cm

Prodavam bonsai vo sakaija, bonsaito e visoko 40cm


450 МКД
или предлог цена
31 окт 19:24БАМБУС СЕМКИ

СВЕЖИ СЕМКИ ОД БАМБУС КОЈ ИЗДРЖУВА И ПОНИСКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОД -25 СТЕПЕ...


100 МКД
или предлог цена
30 окт 21:49Prodavam cvekinja

Visokoto 1000 den, niskite 700 den edno


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

29 окт 17:02Прунус

Прунус (Prunus) се користи за формирање на зелени огради. Го имаме во...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

29 окт 08:18Лејланд

Лејланд (Leyland) се користи најчесто за формирање прекрасни зелени п...


150 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Хортикултура - растенија

29 окт 08:10BONSAI TREE

BONSAI TREE PREMIUM QUALITY . . . JAPONSKI BONSAI ORGANSKI SEMINJ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

28 окт 07:53ZIMZELENI SADNICI

TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

28 окт 07:48RainBird

Instalacija na Rain Bird sistemot za navodnuvanje, seenje treva, zimz...


По Договор
или предлог цена
27 окт 12:55Se prodavaat palmi

Prodazba na palmi so razna golemina prizvedeni od nase ohridsko sem...


700 МКД
или предлог цена
27 окт 12:36Motokultivator

Se prodava motokultivator. Koristen e nekolku meseci. Vo odlicna sost...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

26 окт 20:42Kosam treva so trimer

Kosam treva so benzinski trimer cenata zavisi od goleminata na trevat...


1 МКД
или предлог цена
26 окт 15:36Zemja, Humusna Zemja

Se prodava cista zemja za: dvorovi, gradina, parkovi i dvorni povrsi...


1 €
или предлог цена
26 окт 10:10GRADINA RASTENIJA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . FOTINIJA TUJA SMARAGD TUJ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

26 окт 09:48Природно цвеќе

Продавам кактуси алое вера, адами и дрво на животот. Цена по договор...


1.000 МКД
или предлог цена
25 окт 23:05Drvo na zivotot

Prodavam cveke Drvo na zivotot 1-2god.-200.den( 3 za 500 den) 5g.st...


500 МКД
или предлог цена
25 окт 17:15Jagotki rasad sorta Alba

Prodavam rasad jagotki sorta ALBA spremni za sadenje.Cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
25 окт 13:12Страна 5 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам