Подкатегорија:
                   
546 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.850 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32Промовирано

Agolna brusalka fleksa 850w аголна брусалка VERTUS novi

Agolna brusalka 850w


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.999 МКД
Денес 17:06Motorna pila za drva HONDA...NOVO NA PAZAROT

Prodavam novi motorni pili za drva HONDA 58cm3 Dvotakten motor Broj n...


4.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:26Masinsko mengeme 45cm

Masinsko mengeme 45cm


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Cilindar za presa

cilindar


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:56  НОВ ОГЛАС

Moken magnet ( N50 kreva 5kg+ ) NOV

prodavam magnet 20mm na 25mm; 10 mm debelina


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:51  НОВ ОГЛАС

Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
Денес 12:39KARCHER K2.91

Prodavam Wap Karcher k2.91 NEISPRAVEN (raboti ama slab pritisok tera)...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:22  НОВ ОГЛАС

Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


5.700 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
7.750 МКД
Денес 11:07Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:40Se prodava perac karcher k3 premium

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so g...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 МКД
Денес 08:45Masina za sienje

Se prodava masina za sienje vo perfektna sostojba celosno funkcionaln...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:42Se Prodava Stabilna Bruska

Se Prodava Stabilna Bruska 3 fazna


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:21KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB ,ABRIHTER IDRUGO

Се продава Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за маши...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05Штрафелица за домашна употреба

novi strafilici za domasna upotreba so mnogu dodatoci cena 1499den...


1.499 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54masina za peglanje

ispravna


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 15:46Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.850 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32Pistol kompresor

Pistol kompresor 150psi digitalen raboti kako na slika


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10Srafilica Develt

Srafilica Develt so polnac kako na slika so polnac ispravna


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:07Srafilica Makita

Srafilica Makita so edna baterija i polnac ispravna kako na slika


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:03Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


450 €
или предлог цена
Вчера 08:39Masini za sienje Bagat

Se prodavaat dve masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rab...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мар 20:49MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
27 мар 20:22Husqvarna 340

Pilata e dobro socuvana moze dase vidi i proba vo sekoe vreme Povej...


260 €
или предлог цена
27 мар 19:40Se prodava racna makaza za lim

Se prodava racna makaza za lim Telefon za kontakt: 075/269-928 Pance


По Договор
или предлог цена
27 мар 14:20Se Prodavat Ledomati 250kg i 30kg

Se prodavaat 2 Ledomati Edniot e Brema 250 kg na 24 casa so Vodno L...


3.050 €
или предлог цена
27 мар 14:07Stihl 009

Se prodava stihl 009 mnogu malce koristena so dva maca eden ponal eee...


8.300 МКД
или предлог цена
27 мар 11:44Freza za trimer, Фреза за тример

Фреза за тример Карактерисики: - Компатибилна со сите видови на три...


1.199 МКД
или предлог цена
27 мар 00:13Се продаваат 2 хидрофори

Се продаваат 2 исправни половни хидрофори/hidrofori. Повеќе информаци...


4.500 МКД
или предлог цена
26 мар 14:33WALBRO-karb.za pili, i pribor...

-Dva "Walbro" karburatori za pili , trimeri: model WA 99 F1, i HDB...


1 €
или предлог цена
26 мар 01:33PUMPA 400WAT

🌍🌍Solarni pumpi beshumni za solarni sistemi bez pritisok,izdrzlivi ...


4.490 МКД
или предлог цена
25 мар 21:16Машина за шиење Pfaff

Продавам машина за шиење Pfaff Neat 071 341 292


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
25 мар 13:28Машина за Шиење - БАГАТ

Исправна машина за шиење БАГАТ-ЈАДРАНКА, со погон на каиш; и вградено...


3.300 МКД
или предлог цена
25 мар 11:48Drobilka za granki

Drobilki za ovostarnici,lozja,dvorovi. za uspesno melenje na grankite...


По Договор
или предлог цена
25 мар 10:27Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
25 мар 09:50Novi motorni pili bajkal

Super kvalitet na benzin


4.200 МКД
или предлог цена
25 мар 05:49Bagat model Jadranka

Bagat model Jadranka не е употребувана повеќе од 20 години. Механичк...


6.000 МКД
или предлог цена
24 мар 18:54Bormann agolna pila

Se prodava agolna pila so laser nova ednska upotrebena


5.000 МКД
или предлог цена
23 мар 21:36Хидрофор пумпа за вода

Хидрофор пумпа за вода за зголемување на притисокот на вода.


8.500 МКД
или предлог цена
23 мар 18:17Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


5.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
6.950 МКД
23 мар 14:10Motorni Pili Husqvarna

Хускварна им излезе пресрет на сите кои оваа зима ќе се греат на дрва...


13.690 €
или предлог цена
23 мар 11:55Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам