Подкатегорија:
                   
541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Машина за Шиење - БАГАТ

Исправна машина за шиење БАГАТ-ЈАДРАНКА, со погон на каиш; и вградено...


3.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:48Se prodava perac karcher k3 premium

Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so garancija. 071-238-101


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:47Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.850 МКД
или предлог цена
Денес 11:03Drobilka za granki

Drobilki za ovostarnici,lozja,dvorovi. za uspesno melenje na grankite...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:27Se prodava racna makaza za lim

Se prodava racna makaza za lim Telefon za kontakt: 075/269-928 Pance


По Договор
или предлог цена
Денес 09:58Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
Денес 09:50Novi motorni pili bajkal

Super kvalitet na benzin


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 05:49Bagat model Jadranka

Bagat model Jadranka не е употребувана повеќе од 20 години. Механичк...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:54Motorna pila za drva HONDA...NOVO NA PAZAROT

Prodavam novi motorni pili za drva HONDA 58cm3 Dvotakten motor Broj n...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 15:02Masini za sienje Bagat

Se prodavaat tri masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rab...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:20Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
23 мар 23:31Bormann agolna pila

Se prodava agolna pila so laser nova ednska upotrebena


5.000 МКД
или предлог цена
23 мар 21:36Хидрофор пумпа за вода

Хидрофор пумпа за вода за зголемување на притисокот на вода.


1 €
или предлог цена
23 мар 18:17Se Prodavat Ledomati 250kg i 30kg

Se prodavaat 2 Ledomati Edniot e Brema 250 kg na 24 casa so Vodno L...


3.050 €
или предлог цена
23 мар 14:33Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


5.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
6.950 МКД
23 мар 14:10Masinsko mengeme 45cm

Prodavam masinsko mengeme 45cm


3.500 МКД
или предлог цена
23 мар 13:38Cilindar za presa

Prodavam ispraven cilindar za presa


6.000 МКД
или предлог цена
23 мар 13:38KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB ,ABRIHTER IDRUGO

Се продава Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за маши...


1 МКД
или предлог цена
23 мар 12:34Motorni Pili Husqvarna

Хускварна им излезе пресрет на сите кои оваа зима ќе се греат на дрва...


13.690 €
или предлог цена
23 мар 11:55Celicna cetka za na trimer celicni cetki za trimer bekaton

Celicna cetka za na trimer


300 МКД
или предлог цена
- 54 % Попуст
650 МКД
23 мар 10:34Digalka za tovar so sajla dizalica дигалка за товар MAXPULS

Дигалка сите домензии ги имате на слика со цени!! За дополнителни пра...


5.000 МКД
или предлог цена
23 мар 10:30Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

Agolna brusalka 📍950W 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.999 МКД
или предлог цена
23 мар 10:29Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:24BATERISKA MASINA ZA ZIVA OGRADA ZA KOSENJE TREVA EINHELL

NOVA PRAKAM PO KARGO


2.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
3.000 МКД
23 мар 06:19agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


350 €
или предлог цена
22 мар 19:50motorna pila stihl .motorka.

nova motorna pila stihl ms 250


250 €
или предлог цена
22 мар 19:49Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
22 мар 19:25Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.7

Od 800 den 1000 den i 1700 den


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 11:03Pumpi za parno pumpa

.


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 11:03Pegli pegla za cevki profesionalni

Cenite se na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 11:03Pumpi raketa pumpa raketi SHIMGE

.


4.000 МКД
или предлог цена
22 мар 11:02Strafalka Einhell 10.8 v li jon odlicna

Prodavam strafalka marka Einhell 10. 8 vo odlicna sostojba sose poln...


1.200 МКД
или предлог цена
21 мар 19:09SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
21 мар 17:48Штрафелица за домашна употреба

novi strafilici za domasna upotreba so mnogu dodatoci cena 1499den...


1.499 МКД
или предлог цена
21 мар 17:34Masina za cepenje drva

Masina so svrdel , motor 3 kw , 900 obrtai / min , metalna cvrsta kon...


По Договор
или предлог цена
21 мар 16:27Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


5.700 МКД
или предлог цена
21 мар 11:39Masina za sienje Bagat Ruza Step

Upotrebuvana e mnogu malku, zacuvana kako nova.


150 €
или предлог цена
21 мар 10:58Se prodava komplet za trimer Kawasaki TH 48

Se prodava komplet za trimer Kawasaki TH 48


1.111.111 €
или предлог цена
20 мар 15:43Eletro motori dva trofazni 5.5kw

Dva elektro motori i dve kaisnici


1 €
или предлог цена
20 мар 08:07CIRKULAR PILA

Монофазен Циркулар малце користен Циркулар за Столарија 2,2 kw


220 €
или предлог цена
19 мар 11:43Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам