Подкатегорија:
                   
508 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosh Perac

Се продава Вап за перење коли,купен 6000мкд. 110 bari, 1300 wati, 3...


4.000 МКД
или предлог цена
02 ное 19:29Masinsko mengeme 45cm

Prodavam ispravno masinsko mengeme 45cm


3.500 МКД
или предлог цена
02 ное 09:44Cilindar za presa

prodavam ispraven cilindar za presa


6.500 МКД
или предлог цена
02 ное 09:43Drobilka za granki

Drobilki za ovostarnici,lozja,dvorovi. za uspesno melenje na grankite...


По Договор
или предлог цена
01 ное 19:58Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.099 МКД
или предлог цена
01 ное 08:06CIRKULAR SO ABRIHTER

PRODAVAM CIRKULAR SO ABRIHTER DOLG E 16 SM,ZA PRAVENJE DUPKI ZA SARKI...


400 €
или предлог цена
31 окт 07:23Baterii za strafalki

Prodavam baterii za strafalki doneseni od Germanija ispravni so proba...


1.000 МКД
или предлог цена
30 окт 19:59cirkular

prodavam malku koristen cirkular


4.000 МКД
или предлог цена
30 окт 18:47Avtomatski pneumatski ispustac na kondenzat

Avtomatskiot ispustac e nov i Germansko proizvodstv Donaldson ednosta...


По Договор
или предлог цена
30 окт 17:19nepovraten ventil

nepovratniot ventil moze da se reparira i e od energoinvest trudbenik...


По Договор
или предлог цена
30 окт 17:19Remenici

Remenicite se aluminska so perki za ladenje i celicna itoa so dimenzi...


По Договор
или предлог цена
30 окт 17:04Prodavam hilta Bosh

Prodavam hilta Bosh so 2 operacii vo odlicna sostojba . Donesena od G...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
30 окт 12:51Se prodava el motor koncar vo ispravna sostojba

Se prodava el motor koncar vo ispravna sostojba


150 €
или предлог цена
29 окт 20:52CO2 aparat makstern

se prodava profesionalen co2 combo aparat makstern 200a zavruva co2 ...


23.000 МКД
или предлог цена
29 окт 20:03Pumpi za voda TOMOS

Prodavam dve Pumpi za voda TOMOS , ednata (sivata) po 6 godini stoen...


4.000 МКД
или предлог цена
29 окт 08:38Каиш за косачка

Продавам нов каиш за косачка за трева VEGA PJ 457/180J


800 МКД
или предлог цена
28 окт 20:30Kultivator za trimer Култуватор за тример НОВ!

kultivator za trimer MP-GBC18


4.999 МКД
или предлог цена
26 окт 12:20Ubodna pila Black & Decker

Prodavam ubodna pila Black & Decker KS656 so regulacija na vrtezi, re...


2.000 МКД
или предлог цена
25 окт 23:12Pistol za lemenje lemilica лемење 200w

Пиштол за лемење лемилица 📍200W 📍230v-50Hz 📍SOFT GRIP 📍LED ...


1.399 МКД
или предлог цена
25 окт 10:39Regulator za kompresor Регулатор за компресор novi

Регулатор за компресор 📍1/4 📍1.0Mpa 📍5-60*C


1.500 МКД
или предлог цена
23 окт 22:50Reciprocna pila 1050W реципрочна пила MAXPULS

📍1050w 📍230v 50Hz 📍2.500R/min 📍drvo i metal 📍12 meseci garan...


3.300 МКД
или предлог цена
23 окт 22:19Racen cirkular Рачен циркулар за дрво MAXPULS 1800W

Рачен циркулар за дрво MAXPULS 1800W 📍1800w 📍230V 50 Hz 📍5000R/...


4.899 МКД
или предлог цена
23 окт 20:50Agolna brusalka MAXPULS аголни брусалки MP-AG75 potenciometa

Agolna brusalka 📍900w 📍So potenciometar 📍11000R/min 📍125mm 📍22...


2.199 МКД
или предлог цена
22 окт 22:17Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

Agolna brusalka 📍950W 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.999 МКД
или предлог цена
22 окт 21:50Agolna brusalka 750w аголна брусалка MAXPULS MP-AG014

Agolna brusalka 📍750w 📍11000R/min 📍115mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.599 МКД
или предлог цена
22 окт 21:45Agolna brusalka fleksa 850w аголна брусалка VERTUS novi

Agolna brusalka 850w


1.399 МКД
или предлог цена
22 окт 15:50Udarna bormasina 810w Vertus novi ударна бормашина

Ударна бормашина 810w 13мм футер 12месеци гаранција


1.799 МКД
или предлог цена
22 окт 15:47Elektricna pila (motorna pila) 1800w

Elektricna pila 1800w 450mm


3.599 МКД
или предлог цена
22 окт 12:24masina za peglanje

ispravna


1.900 МКД
или предлог цена
19 окт 10:31машина за шиење БАГАТ

Се продава машина за шиење во работна состојба.


10.000 МКД
или предлог цена
19 окт 08:55Kompresor kufer 1100w MAXPULS

Напон: 220~240V Капацитет: 1100W Доставување на воздух (L / min): 1...


3.999 МКД
или предлог цена
18 окт 09:32Odlicno raboti

Inf 078565252


2.000 МКД
или предлог цена
16 окт 11:18Pila elektricna

Polovna pila za secenje meso ili drugi raboti, treba da se stavit pre...


2.800 МКД
или предлог цена
15 окт 19:13Kanterica Holzher 1410

Se prodava kanterica Holzher 1410 vo odlicna sostojba...kantericata t...


3.400 €
или предлог цена
15 окт 13:31Singer masina

Cena po dogovor


40 €
или предлог цена
13 окт 17:54Titan masina za sienje

Cena po dogovor


50 €
или предлог цена
13 окт 17:54Singer masina

Cena po dogovor


50 €
или предлог цена
13 окт 17:49Singer masina

Singer masina, cena dogovor


50 €
или предлог цена
13 окт 17:49Strafalki polnaci baterii servis na baterii

Prodavam strafalki doneseni od Germanija odlicno socuvani. Prodavam p...


7 МКД
или предлог цена
13 окт 11:24Strafalka Metabo 12 v original odlicna

Prodavam strafalka marka Metabo donesena od Germanija odlicno socuvan...


2.500 МКД
или предлог цена
12 окт 21:01Страна 3 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам