Цела Македонија
                   
53263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2010 GODINA

SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2010 GODINA VO PERFEKTNA ...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 јул 19:49Промовирано

FORD FOCUS KARAVAN 1.6 TDCI 2010

Se prodava FORD FOCUS karavan 1.6 TDCI 90 ks so pominati 167000 neuzv...


4.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

16 јул 00:42Промовирано

SE PRODAVA LEXUS RX 450h PRESIDENT

Се продава Лексус рх450 хибрид, произведен во 2017 година со 55000км ...


58.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Ford Mondeo Titanium Sport zdrava kola

Se prodava Ford Mondeo odlicen avtomobil 2.0 dizel motor fabricki na ...


1 €
или предлог цена
- 75 % Попуст
4 €
Денес 02:29Се продава Мерцедес

АМГ ПАКЕТ Контакт 076 219 766


27.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 02:28Se prodava Volkswagen Passat 2006

Passat 6 1.9 tdi 105 ks 2006 Servisiran 2 klucha Ubavi gumi P...


5.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.350 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 01:54Lancia thesis 2.4 jtd_multidzet 2004 g.ful ###

078/408/486 /// moze I zamena _ so moja ili Vasa doplata...


4.000 €
или предлог цена
Денес 01:50Mercedes-benz 270 cdi 2002

Se prodava Mercedes-Benz 270 cdi


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:50Audi TT Ultra S line 2016

Se prodava ekstra zachuvano Audi TT ultra sline cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:50Mercedes-Benz

Se prodava mercedes E-220 proizvedeno 2005-06 vo odlicna sostojba reg...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 01:35Bmw 118d super cena

Kolata se prodava poradi kupena druga kola ima sitni zabeleski ne nov...


3.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.950 €
Денес 01:34MAZDA 626

Se prodava MAZDI 626 Racen menuvac vo vozna sostojba. Poveke inf na...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Гостивар

Автомобили

Денес 01:03BMW E39 530D

Se prodava BMW E39 530d registrirana cela godina so zelen karton.Serv...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:03Prodavam Fiat Linea

Prodavam Fiat Linea Ne uvezuvana prv gazda. 1.3 multijet 66 kw


3.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 01:01Polovni delovi za lada 110

Prodavam polovni delovi za lada 110


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 00:58Seat leon 1.9tdi

Kolata e vo odlicna sostojba mozi dase vidi vo sekoe vreme


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:48Opel astra 1.7cdti 2006g

Voziloto e vo odlicna sostojba inf na 076 461 531


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:48Peugeot 308 16 hdi eco

ABS+ESP+AFU+REF, автоматски двозонски клима уред, прогресивен серво у...


10.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 00:44ALFA ROMEO 156 1.8 - BENZIN PLIN - FABRIKA

Se prodava Alfa Romeo 156 1.8 twin spark, benzin plin lovato so atest...


1.200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:42BMW E36 316i m paket

Se Prodava BMW E36 318i M3 paket 98god registrirano cela godina Orgi...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:39BMW 320D E90

🇨🇭BMW 320D 163KS 🇨🇭 DIZEL🇨🇭 KLIMATRONIC🇨🇭 2006/5🇨🇭 KOMANDA ...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:33Reno Megan Cabrio MK tabli Full...

Se prodava Reno Megan 2.0 2006g Full oprema Benz-Plin dizna fabricki ...


3 €
или предлог цена
Денес 00:30Nissan Pathfinder 2.5 dci 178 ks

Nissan PATHFINDER 2.5 dci 128kw Automatik, 2005god! So 7 sedishta! ...


9.100 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Денес 00:26Se prodava Vw Vento dizel

Kolata e vo dobra sostojba. Dizel. Neregistrirana.


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:20Ford Focus 1.6 tdci 2008

Kolata e vo ekstra sostojba Ful oprema Napraven kompleten servis ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:12Opel frontera DELOVI 2.2dti 2.0i 2.2i 2.5tds 2.3td

Se prodavaat delovi za opel frontera


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:06Mercedes c200 CDI

-Odlicno socuvan -Dva para gumi letni i zimski -Registriran do Janu...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 00:06Audi Q5 quattro 3.0 2010 MOZNA ZAMENA

➖AUDI Q5 quattro 3.0 2010 Regjistrim deri në Janar 2022 K...


15.499 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:48Mercedes E350 4Matic (ZAMENA)

Registriran do Juli 2021 so z.karton Servisiran (Golem i mal servis)...


17.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:48Bmw 530 Gt- Dizel

Se prodava 530 grand turizmo-dizel na makedonski tabli,vo top sostojb...


15.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 23:45Opel Signum 2.2 benzin 155ks

Odlicen opel signum 2.2 benzin od svajcarija donesena pred 4 god Kl...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:45Citroen Berlingo 1.6HDI 2010

Citroen Berlingo 1.6HDI 2010 Perfektno socuvano vosilo, redovno odrz...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:44Prodavam BMW X5 2011 redesign od Zuric 070330269

FUGA so mala kilometrazha, full oprema od Zurich JAVETE


19.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
21.000 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:41Fiat Panda

070237238 Модел: FIAT PANDA 1.2 Произведено: 2008 Гориво: Бензи...


3.599 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 23:40Golf 6tdi 4motion 140ps

Kamera, senzori …


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:39SLEP SLUZBA KRLE 24/7 PLAKANJE MOZE I FAKTURA T

24 /7 PLAKANJE PO DOGOVOR PLAKANJE FAKTURA 078 313 012 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:39ALFA ROMEO 156 1.9JTD 105HP CELA ZA DELOVI

ALFA ROMEO 156 1.9JTD 1999GOD 105ks MAKEDONSKI DOKUMENTI NE E REG N...


400 €
или предлог цена
Вчера 23:39PASSAT B6 2.0TDI 4x4 2008GOD

💥VW PASSAT. 💥2.0 DIZEL. ...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 23:38Opel Meriva 1.7 DTI

Опел Мерива со најекономичниот 1.7 Isuzu мотор 4-5 литри на 100 килом...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:37Peugeot 207 1.4 HDI 2010

Se prodava Peugeot 207 1.4 HDI 2010 Facelift. Napraven golem servis ...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 23:35Bmw 118 D Facelift Sport Paket

Nosen od Swiss Registriran 1 god, Novi Gumi,kluci 2,servisna knishka,...


6.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:26Mercedes Ml 280 Cdi 4 Matic

Nosen od Swiss Registriran 1 God so Kolor Stakli,Od prv Gazda, Servis...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:26fiat vo ekstra sostojba

Цена по договор!Колата е во екстра состојба. Регистрирана до 11.2021 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:22Страна 1 од 1332

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам