Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1706 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR Z REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA PILI

KEKO MOTORS NAJGOKEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA MOTORNI PIL...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

Massey Ferguson 350

Тракторот е 2010 година, има 4 нови гуми, серво волан. Зачуван, во од...


7.000 €
или предлог цена
Денес 02:53Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 23:06INTERNATIONAL 553

SE PRODAVA INTERNATIONAL 553 VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTIRAN NE FARBAN


3.900 €
или предлог цена
Вчера 21:57СЕ ПРОДАВА ТРАКТОР

Се продава трактор IMT 542 со 2975 работни сати, регистриран. Година ...


111.111.111 €
или предлог цена
Вчера 20:37VLADIMIREC T25 1992g

Moze zamena za kola Za poveke inf na tel: 078/284-524 BORKO


1.400 €
или предлог цена
Вчера 20:36Deutz 4006

Deutz 4006 vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:26Fiatagri 780

Se prodava Fiatagri 780Dt vo odlicna sostojbo...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:26Se prodava Traktor IMT 539 solidno socuvan

Traktor IMT 539 solidno socuvan ne mnogu koristen, registriran 07543...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:25Prodavam traktor t 40 so 1800 casa

Prodavam traktor duplak vo ispravna sostojba traktorot ima 1800 rabot...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:07Traktor 533

Se prodava Traktor 533 1974 God. Plus prikolka, plugovi I tanjira...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:58Tomo Vinkovic 418 - Томо Винкович 418

Се продава трактор Марка: Томо Винкович Модел: 418 Произведен: 197...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 17:53PRODAVAM TRAKTOR IMT 539 I IMT 533

Prodavam traktor IMT 539, 1985 god, (neotvaran i ne e za otvaranje), ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:50PRODAVAM PRIKOLICA ZA TRAKTOR

PRODAVAM 2 PRIKOLICi ZA TRAKTOR EDNA PRAVENA PO STANDARD (NE KIPA), ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:50Podavam traktor MASSEY FERGUSON 135

Prodavam traktor Massey Ferguson 135, 50 ks. Traktorot e vo ispravna ...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 17:49jacmen

jacmenot e bes primesi lice za kontakt 077 554 465


1 €
или предлог цена
Вчера 17:44Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan 1975 god 5000 rabotni saati Cena fik...


7.200 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
10.000 €
Вчера 17:22Toma vinkovic PE 18 ks Dizel

..EKSTRA CENA OD SEGA PONEDELNIK 28 NOEMVRI DO SABOTA 3 DEKEMVRI I FI...


900 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.500 €
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 15:27FENDT

Se prodava traktor vo odlicna sostojba.


3.600 €
или предлог цена
Вчера 14:26Traktor 542 odlicen pali vozi

Traktorot e vo odlicna sostojjba 42 konja vo super sostojba so dobr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 14:17Traktor IMT 595

Se prodava traktor IMT 585 duplak predna i zadna vucja vo odlicna sos...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Ursus Ferguson Drljac Brana Plug Kosacka

Site Traktori se Pali Vozi Ursus 355 so kolica - 2500€ Ursus 355 de...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Трактор Фендт 412 Диезел

Се продава трактор фенд варио од 2004 год. 92 кв 125 кс задни гуми бр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava jinma 404 duplak 2016

Traktoro e vo top sostojba so 700 rabotin casa kojse napraeno vo tran...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 12:13IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 12:13Fiat 640 garaziran

Nema hidraulicen volan, nema predna, makedonaki tablici ima akumulato...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55Се продава трактор ZETOR 10540 | traktor

Се продава трактор ZETOR 10540 со приколица ZMAJ и плуг тробразден ZE...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 10:45Traktor Fiat 415

Se prodava traktor Fiat 415 od Kocani.


1.600 €
или предлог цена
Вчера 10:45Fiat 415

Traktor Fiat 415 Kocani


1.600 €
или предлог цена
Вчера 10:45Se prodava Ford 3000

Traktorot e vo vozna sostojba, masinata mu e mnogu pogodena, , poveke...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 10:37Hidraulicni pumpi/Хидраулични пумпи

Се продаваат нови хидраулични пумпи за повеќе видови на земјоделски и...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 10:29TRAKTOR FIAT DUPLAK

Traktorot e registriran donesen od svajcarija pre mn god no ne e rabo...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:08Armatrac

Со само 400 раб саати, од кои 100 се во фабриката. Сосема нов и се е ...


19.500 €
или предлог цена
Вчера 08:23DEUTZ FAHR AGROMAX 60

Deutz fahr 60. 4x4 078 826 896


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:51MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 06:54Traktor Univerzal 445.1991 god

Traktor Yniverzal 445.1991 god.so plugovi i drljachi.dobra sostojba.i...


3.900 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

27 ное 22:45gumi гуми 7 50 16 С [16 PR]

078 - 333 - 158 VIBER 7-50-16 tovarni so 16 platna - poveke d...


99 €
или предлог цена
27 ное 21:26IMT 542 1996 (Bez Dokumenti)✓

-Hidraulicen Volan Fabricen✓ -Kompressor✓ -3 Brzini✓ -Novi Gumi✓ -Ful...


2.800 €
или предлог цена
27 ное 20:55TRAKTOR UNIVERZAL 445

Se prodaava celosno ispraven traktor 445 od 76 god nikogas ne otvaran...


2.800 €
или предлог цена
27 ное 19:24DEUTEZ 6.11 DEUTEZ 6806

Vo mnogu dobra sostojba


16.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

27 ное 18:51Deutz Agroton 200ks 2000God

Deutz Agroton 200ks 2000godina vo dobra rabotna sotojba za poveke inf...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

27 ное 18:34Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам