Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1712 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili BAIKAL Prakjam po kargo


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:51Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI ZA IMT 50...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA KOSILKA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO GOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA K...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
25 ное 21:00Motokultivator MITSUBISHI MM501 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MM501 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
25 ное 21:00Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
25 ное 20:59Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
25 ное 20:59Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
25 ное 20:59FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
25 ное 20:58Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
25 ное 20:58Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
25 ное 20:58YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
25 ное 20:58Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
25 ное 20:58Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
25 ное 20:57СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
25 ное 20:56Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
25 ное 20:56Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
25 ное 20:56Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
25 ное 20:56Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
25 ное 20:56Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
25 ное 20:56Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
25 ное 20:56Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
25 ное 20:56Traktori Zetor 10540 Turbo i Zetor 6340

Ispravna sostojba. Cena Zetor 10540 8500€ Zetor 6340 prodaden


8.200 €
или предлог цена
25 ное 20:51Deutz 6206 registriran

62 06 so.korpa hidrulicen volan registriran so 90.% zdravi gumi


7.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

25 ное 20:51Steyer 540

Steyer 540 Godina 1975 Ispravna sostojba 078-254-012 Mirko


3.300 €
или предлог цена
25 ное 20:08Fiat 640

Inf: 075 490 027


6 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

25 ное 16:27ford 3000

ford 3000 078700835 moze zamena za kola


2.999 €
или предлог цена
25 ное 10:33Kabina za IMT 539

Se prodava kabina za IMT 539 533,tafe glanc nova se fabricno na nea n...


1 €
или предлог цена
25 ное 10:06Se prodava IMT 533 so kompresor

Se prodava IMT 533 so kompresor vo besprekorna (fabricna) sostojba 80...


2.300 €
или предлог цена
25 ное 10:00Ruda za IMT prikolica originalna(Fabricna)

Fabricna od imt prikolica cena 3000den info 075-201-711


1 МКД
или предлог цена
25 ное 08:16Kalnici za Tafe,IMT 533 539

Kalnici (branici) za imt 533 539,tafe cena 6000den za poveke info 075...


1 €
или предлог цена
25 ное 08:14Se prodava petobrazden leskovacki plug

Se prodava leskovacki plug cena 750evra fiksna za poveke info 075-201...


1 €
или предлог цена
25 ное 08:07Universal 445 registriran

Se prodava universal 445 1981 godina vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
25 ное 07:00Tomo Vinkovic 830

TOMO VINKOVIC 830 KOMPLETNO SERVISIRAN! Nov Akumulator Novi 4 gumi K...


3.300 €
или предлог цена
25 ное 03:40Deutz 4006 4x4

Traktorot e vo odlicna sostojba. Traktorot na mk tabli i sobrakajna n...


7.800 €
или предлог цена
24 ное 20:16Prodavam motokultivator imt 504

Vo super sostojba


400 €
или предлог цена
24 ное 20:00Fiat Store 402 Super vo EXTRA sostojba

Fiat Store 402 Super vo EXTRA sostojba so dobri gumi servisiran pali...


3.000 €
или предлог цена
24 ное 19:56Fiat buher

Traktorot e vo odlicna sostojba


2.800 €
или предлог цена
24 ное 19:25IMT 539

Vo dobra rabotna sostojba motor staven nov pred 6godini.. LICE ZA ...


2.300 €
или предлог цена
24 ное 19:03Traktor imt 539

Traktoro e u ispravna dobra sostojba 1988 god za podetalni informacii...


По Договор
или предлог цена
24 ное 19:01Traktor mf 135 539 35

Za inf zvoni moze I zamena ima dokumenti


3.100 €
или предлог цена
24 ное 17:54TRAKTOR DEUTZ 6206

TRAKTOR DEUTZ 6206 SO PREDNA KORPA EKSTRA SOSTOJBA


7.600 €
или предлог цена
24 ное 11:38IMT 539 DLI

Hitno prodavam 539 so soobrajkajna 2005godina.


По Договор
или предлог цена
24 ное 10:27Страна 4 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам