12210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


15 јан 09:40Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

HUAWEI P20 Lite

Се продава Huawei P20 Lite со оригинал кутија, слушалки и полнач. Ку...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

14 јан 09:34Промовирано

Samsung A52s 5G NOV

Samsung A52s 5G NOV Garancija od A1 od 09.01.2022 Fiksna cena


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00telefon LG K7 2017

Телефонот е чуван, нема гребнатинки. Не праќам карго и не примам заме...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00JBL Tune 220 TWS

Се продаваат нови JBL слушалки. Повеќе инфо. на телефонскиот број под...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Redmi Note 9 Pro 6GB RAM 128 GB disk

Prodavam Redmi Note 9 Pro Zemen od T mobile ushte 1.5 godina ima g...


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Huawei 5 NOVA T prv sopstvenik!

Malce koristen... Ekstra socuvan, kupen e telefonot na novo!!! Prv s...


199 €
или предлог цена
Денес 13:00NOV SAMSUNG GALAXY A03S 24 MESECI GARANCIJA

Nov Samsung Galaxy a03s kupen od telekom so 24 meseci garancija.


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00HUAWEI P30 PRO FULL PACK

Huawei P30 Pro - Socuvan Kako nov Cena👉310€ Telefonot odi komplet ...


310 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Мобилни телефони

Денес 13:00Sony Xperia E5

Odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:51Prodavam samsung

Prodavam mobilni telefoni samsung j praim 2018g i motorola g 6 4500*3...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:44Samsung A12 nov 24 mes.garancija

Telefonot e nov zemen n 29-12-2021 god.Od A1 so 24 mes.garncija


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:43APPLE IPHONE SE2 (se2020) full pack

se prodava iphone se2020 koristen edna godina sleduva so full pac...


1 €
или предлог цена
Денес 12:39Apple Iphone XS full pack

odlicna sostojba ne raboti face ic 220€ fiksno


220 €
или предлог цена
Денес 12:39Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71 vo kompletno fabricko pakuvanje so 19 meseci pisme...


13.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:37Xiaomi Note 9 pro max 6GB so 128GB odlicen pod garancija

Dual sim raboti na site mrezi


169 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:36Otkup na Samsung A12,A22,A03 I drugi isplata kes

Pari na raka


По Договор
или предлог цена
Денес 12:36Xiaomi note 10 T lite ekstra Nov top model dual sim

Raboti na site mrezi doaga ful paket


215 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:36iPhone 12 Pro Max 256 GB

Odlicen,bez zameni / bez zameni Kontak na viber 078/535/222


750 €
или предлог цена
Денес 12:35XIAOMI OTKUP redmi note 10 PRO osplata kes samo pod garancij

Pari na raka


255 €
или предлог цена
Денес 12:35Otkup na Samsung A32,A52,A72 Novi I koristeni

Isplata Kes pari na raka


299 €
или предлог цена
Денес 12:33Apple 8 PLUS ekstra kako nov raboti tacfinger battery 82%

Napomena smenet displej


169 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:33Apple 12,12 pro I 12 pro max otkupuvam isplata kes

Kes


888 €
или предлог цена
Денес 12:32Otkup na SAMSUNG A52 S 5G isplata Kes pari na raka

Kes kes


555 €
или предлог цена
Денес 12:32Xiaomi POCO X3 NFC 6GB SO 128GB odlicen telefon

Doaga ful pak I garancija uste edna godina telefonot e bukvalno Nov r...


185 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:32Samsung Galaxy Note 8

Користен 3 години од мене, перфектно зачуван без никакви гребаници и ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:31Се продава мобилен телефон IPhone 7 Plus

Се продава мобилен телефон IPhone 7 Plus


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:27Се продава мобилен телефон Samsung Galaxy Note 3 Neo

Се продава мобилен телефон Samsung Galaxy Note 3 Neo може и заедно со...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:27IPHONE 12

Se prodava Iphone 12 64GB neverlock Telefonot e supersocuvan Sledu...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:26Iphone X

Se prodava iphone x Telefonot e odlicno zacuvan Bez zamenii !! Za pov...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:24Otkup na Samsung S21,S21 PLUS I S21 ULTRA isplata kes

Pari na raka


888 €
или предлог цена
Денес 12:24FitBit Alta HR

Koristen 1 mesec Komplet so kutija i polnac https://www.fitbit.co...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 12:24Huawei MATE 20 PRO odlicen raboti na site mrezi

Doaga komplet so kutija I fast charge lajka optika


189 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:23  НОВ ОГЛАС

Samsung A50 ekstra socuvan raboti na site mrezi

Doaga so polnac raboti na site mrezi


125 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:23  НОВ ОГЛАС

Apple 8 ekstra socuvan ne servisiran raboti na site mrezi

True tone✓ Tacfinger✓ Se e funkcionalno Raboti na site mrezi


145 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:23Huawei NOVA 8I Nov so garancija kupen od A1 gar.24 meseci

Nov dual sim raboti na site mrezi


229 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:23Xiaomi Redmi NOTE 10S Nov so denesna data garancija

Raboti na site mrezi dual sim garancija 24 meseci


215 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:23Huawei P40 ekstra socuvan Kako nov 8GB SO 128G POD GARANCIJB

Dual sim raboti na site mrezi doaga so 4 maski super fast polnac kuti...


325 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:22SAMSUNG A21S 6M Garancia *MOZE ZAMENA*!

Telefonot e kako nov moze zamena za poveke info:070994477


119 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:16IPHONE 11 PRO KAKO NOV *MOZE ZAMENA*!!

Telefonot e kako nov moze zamena za poveke info:070994477


529 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
549 €
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:16IPHONE 11 RED (PRODUCT) 256GB FULL PACK *MOZE ZAMENA*!

TELEFONOT E FULL PACK MOZE ZAMENA ZA POVEKE INFO:070994477


429 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
449 €
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:15Profesionalen Toster

Prodavam profesionalen toster vo besprekorna sostojba kako nov, odlic...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 12:15Страна 1 од 306

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам