Цела Македонија
                   
11826 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mining Rigs

Se prodavaat majning rigovi 2x6 sapphire 470 nitro 8gb- 7,000eur ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Mining Bitcoin Hardware

Денес 11:23Промовирано

NVIDIA GeForce RTX 3090

Се продаваат нови NVIDIA GeForce RTX 3090 графички картички, Founders...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
180.000 МКД
23 сеп 19:32Промовирано

Formatiranje Windows XP 7 8 8,1 10 Office Antivirus

Инсталација на Microsoft Windows XP,7,8.1,10 UBUNTU WINDOWS SERVER IT...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 16:09Промовирано

Rам мемории za laptop DDR3 2GB

Ram memorii za laptop kompjuter DDR3 2GB Samsung/Hynix/Ninja Цена на...


400 МКД
или предлог цена
Денес 21:52Samsung X10 Plus Slim Laptop

Laptopot raboti ima polnac samo ne funkcioniraat 1,3,5 kopcinjata Bat...


1.300 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Лаптоп компјутери

Денес 21:52Acer Nitro 5, 32GB RAM, Ryzen 5, 256GB SSD

Продавам лаптоп Acer Nitro 5 во перфектна состојба. • Процесор Ryze...


29.900 МКД
или предлог цена
Денес 21:38Gaming PC RGB / 256gb SSD / 16gb ram

Kontakt na VIBER poraka ke vi vratam vo tek na denot. Kompjuter vo o...


15.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 21:26Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Денес 21:23Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 21:23Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Денес 21:23Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 21:23Хард диск за лаптоп

Се продава хард диск за лаптоп 500ГБ


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:22Desktop za domasna upotreba

Kompjuterot e so Phenom 2 procesor,3gb ram,ne e so onbord graficka,se...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 21:14FORMATIRANJE I INSTALACIJA NA WINDOWS

Форматирање и инсталирање на Windows 7, 8.1, 10 и сите нивни останати...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 21:09Mackbook mid 2010

Laptopot e odlicen bez niedna mana 4 GB ram Grafika GeForce 320M 256...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 21:05Форматирање на Десктоп или Лаптоп компјутери по поволна цена

Форматирање и преинсталација на вашиот софтвер. Инсталација на Windo...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 21:00I5 4570

Processor


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:33Desktop pc

Edina maana na kompjuterot e sto nema graficka karta i procesorot e s...


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 20:33HDD Eksterni Novi

Imaat i garancija od Anhoch HDD 2.5 4TB SO KUTIJA I GARANCIJA 6.000 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:29LENOVO YOGA 2 11 MODEL 20332 NOV VO KUTIJA

Nov, Neupotreben Lenovo Yoga 2 11.6" TouchScreen 2-in-1 Laptop PC - I...


18 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 20:27LENOVO YOGA 2 11 MODEL 20332 / NOV VO KUTIJA

Nov, Neupotreben Lenovo Yoga 2 11.6" TouchScreen 2-in-1 Laptop PC - I...


18 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 20:26Se prodava GYGABITE GTX-1070 XTREME GAMING

Se prodava GYGABITE GTX-1070 XTREME GAMING vo besprekorna sostojba,ma...


28.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:23Adapteri

Adapteri 5v 2amp imam do 40kom Za site specijalna cena Mozna ...


5 €
или предлог цена
Денес 20:21Hp printer all in one. print/copy/scan

Printerot e so Ciss sistem gi pokazuva nekoi greski sigurno sto ne e ...


30 €
или предлог цена
Денес 20:20Napojuvanja,PSU za Kompjuter

ISPRAVNI NAPOJUVANJA ZA KOMPJUTRI 450--500-700 W so 2 x 12 v 500-...


500 МКД
или предлог цена
Денес 20:20Dell Inspiron 15 500

Dell Inspiron 15 500 silver


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 20:17Polovni desktop kompjuteri od 3000-18000

Se prodavat 25 desktop kompjuteri doneseni od Swiss.Ceni od 3000 do 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:04Dell Precision T1500 workstation PC I7

Se prodava desktop kompjuter Dell Precision T1500 workstation PC done...


1 €
или предлог цена
Денес 20:04NOV DESKTOP KOMPJUTER+4 HARD DISKOVI

NOV DESKTOP KOMPJUTER SO GARANCIJA NA SITE DELOVI +4 HARD DISKOVI PO ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 20:02Se prodava laserski pecatar 4 in 1

Pecatarot ima skener, printer , kopir i fax. kompletno ispraven


Денес 19:58TABLET - XP-PEN Artist 15.6 Pro Full HD

Koristen 1 Godina go prodavam zatoa sto imam ipad pro i ne mi e potre...


330 €
или предлог цена
Битола

Таблети

Денес 19:56>>> CPU RAM MB NVMe <<<

Se prodava "ljuta" konfiguracija poradi nadgradba so slednite karakte...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:55ASUS Fonepad 7 (FE 170 CG)

ASUS Fonepad 7 (FE 170 CG),Raboti super i super socuvan bez grebanic...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Таблети

Денес 19:54Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Денес 19:45Orginalen 17.3'' HD displej za laptop (Asus)- kako nov

Displejot e kako nov, orginalen, 17.3'' HD za laptop Asus, (najvero...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:28Prodavam laptop Lenovo ThinkPad Edge E540 - super sostojba

Prodavam laptop Lenovo ThinkPad Edge E540 vo super sostojba, so i3 pr...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:27Acer Aspire E5(od Svedska)i3 4th, malku koristen, odlicen

Se prodava laptop Acer Aspire E5-571g,kupen vo Svedska i malku korist...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:27DISPLEJ ZA LAPTOP 11.6'' LED GLOSSY

DISPLEJOT E ORIGINALEN,GOLEMINA 11.6'',SO LED OSVETLUVANJE.MODELOT NA...


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:25Originalen Samsung adapter za laptopi / NOV/ ORGINAL/

Adapter / polnac za Samsung laptopi orginalen nov, kako na slikite is...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:25Se prodava 8GB DDR3L (low memory)- 2 x 4GB-za laptop

Memorijata e nova,voopsto ne e koristena,izvadena e od laptopot porad...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:24ACER LAPTOP 4 GB RAM 320 HDD ODLICEN ZA SEKAKAKVA NAMENA

ACER LAPTOP 4 GB RAM 320 HDD ODLICEN ZA SEKAKAKVA NAMENA socuvan so ...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:23Se prodava ekran za MacBook Air A1466 (mid 2013 to 2017) 13'

Se prodava ekran odnosno cel komplet so kukjiste za MacBook Air A1466...


300 €
или предлог цена
Денес 19:23Nova tastatura za laptop Lenovo IdeaPad 100-15IBD..

Tastaturata e kupena po greska.Nova, orginalna.Odgovara za Lenovo Ide...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:23Страна 1 од 296

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам