Цела Македонија
                   
13714 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell Latitude 7490 бизнис лаптоп

Продавам Dell Latitude 7490 бизнис лаптоп користен 1 година. Специфик...


44.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

16 сеп 23:25Промовирано

RIG SO 6 GRAFICKI MSI 3060ti NOV GARANCIJA 24 MESECI

-Rigot e sklopen zavcera testiran nasteluvan raboti odlicno. -IMA GA...


7.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.499 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 08:30Промовирано

Se prodava DELL Vostro 3560

Se prodava DELL Vostro 3560 i5 3th generation 16 gb ram 256 ssd 5...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 15:48Промовирано

DEEL Latitude

Odlicno socuvan biznis klasa laptop sto drzat baterija 3+ saati DEL...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 14:49Desktop core 2 quad ddr3, 500gb hdd wd

Se prodava poloven no ispraven slabo koristen intel kompjuter proc...


6.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:33LAPTOP -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava socuvan i ispraven Laptop so polnac>> - - - - - ...


4.100 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 14:31Комплет куќиште матична, процесор,графичка...

Треба само Рам меморија да се надогради...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:16Prodavam I5 2500 3.30ghz

I5 2500 3.30ghz Lga 1155 https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14Се продава Принтер HP LaserJet PrоM15a со подарок + 2 тонери

Print technology: Laser Print resolution (best): Up to 600 x 600 x 1...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 14:09  НОВ ОГЛАС

Dell G5 5587 - Gaming

Продавам лаптоп Dell G5 во одлична состојба со следниве спецификации:...


650 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 €
Вчера 14:08NVME 1Tb + 2x 8Tb HDD

Се продава: NVME 1Tb Corsair MP400 1Tb 130 evra. (Domasna garancij...


130 €
или предлог цена
Вчера 14:02  НОВ ОГЛАС

Hard Disk HDD 5TB

Hard Disk 5TB koristen dva dena


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58Otkup na rasipani laptopi otkupuvam neispravni laptopovi

Vrsime otkup na laptopi polovni Novi Polovni Skrseni So Defekt I...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:58Otkupuvam Novi i polovni laptopovi rasipani otkup na laptop

Vrsime otkup i zamena na laptopi Kupuvame novi i polovni laptopi. ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:57Prodavam Desktop kompjuter (WinXP) so monitor Samsung 17"

Se prodava kompjuter vo ispravna sostojva: - CPU - AMD Athlon X170...


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:52Leky Computers Најјаките и Најефтините Гејминг Конфигураци

Ние ги склопуваме најдобрите, најефтините и најјаките Гејмерски Конфи...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:52  НОВ ОГЛАС

Prodavam Kukjiste Gigabyte

Kukjiste za golema maticna Predni izlezi za usb2.0 x 2 i audio micro...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Вчера 13:51Prodavam Kukjiste

Socuvano! Predni izlezi za usb2.0 x 2 i audio microfon i slusalki A...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Вчера 13:51Mining rig 6x rx580 8gb pod garancija

Se prodava mining rig nov so 6x XFX 580 8GB karti. Kopa 188mhs, setir...


4.150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.400 €
Вчера 13:49Tablet Aplle Ajfon

Se prodava samo stakloto malce e puknat inaku ne smeta popravkata e 2...


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

Вчера 13:45Се продаваat SODIMM 2GB DDR3 1600 MHz

Prodavam 4 plocki SODIMM RAM memorija od po 2 GB DDR3 na 1600 MHz ...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38Zotac GTX1060 3GB

Se prodava odlicno socuvana kartica Nvidia GTX1060 3GB Zotac AMP Edi...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:37  НОВ ОГЛАС

LAPTOP - ASUS X455L

Se prodava laptop so slednite specifikacii: i5-5200U 6GB RAM NVI...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 13:35Kompjuteri i3, i5, i7

!!!!НАЈНОВО!!!! Windows 11 инсталација! За копање: Матична со 3 слот...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:35Gaming PC i7/RX580/8GB

Перфектно зачуван, комплетно функционален со одлични перформанси. Под...


24.999 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.999 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:34Замена на екран, тастатура, батерија ... на вашиот лаптоп

Вршиме сервис на вашиот лаптоп - Замена на Екран за сите модели на л...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30Servis, Instalacija, Formatiranje na Windows Xp, 7,8,10

Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na vas...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30Prodavam Lenovo Yoga Book Windows 10

Prodavam lenovo Yoga Book pod Windows 10 (originalen, aktiven). La...


459 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:30NVME 1Tb + 2x 8Tb HDD + 146 Plota ( CHIA )

Се продава: NVME 1Tb Corsair MP400 1Tb 130 evra. ( iskoristenot ok...


130 €
или предлог цена
Вчера 13:21Ram Kingston 4GB DDR4 2133 Mhz

Се продава една плочка Kingston 4GB DDR4 2133 Mhz. Измината гаранциј...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:19HP Desktop PC Kompjuter i5/8GB/RX550-4GB/250GB SSD/250GB HDD

Procesor (CPU): Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, Cores 4, Threads 4, ...


17.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:17Desktop Kompjuter

Prodavam kompjuter(kukjiste), bez harddisk Intel Pentium 4 Ram 512m...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Alcatel 3T 8

Se prodava Tablet alcatel 3T 8 Nekoristen, Komplet pakuvanje. Po...


5.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Таблети

Вчера 13:09Продавам компјутер гејмер со или без монитор, Gaming PC

=> Куќиште - POWERBOX => Матична плоча - Gigabyte GA-H81M-S1 (ажурир...


7.990 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
11.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:08Ram memorii za Laptop!

Ram Memorii: -DDR3 4GB Laptop -700Den, Dostapni-25 -DDR3L 8GB Laptop...


700 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 МКД
Вчера 13:05Monitor 24" Samsung S24E390HL Gaming Full HD HDMI VGA Slim

Se prodava Monitor - 24" Samsung S24E390HL vo perfektna sostojba. - ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.900 МКД
Вчера 13:05Hp EliteDesk i7-4th gen

Se prodava Hp EliteDesk 800 G1 so slednite spec: I7-4790 3.60ghz up ...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8

1) Intel® Core™ i5-6500 @ 3.10GHz-4200Den Dostapni x3 2) Intel® Core...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:01ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Секаков тип на ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:0013-inch M1 MacBook Air

Prodavam MacBook Air minimalno koristen. Kupen od istyle vo April 202...


889 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
949 €
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00SUPER GAMING LAPTOP ACER NITRO

PRODAVAM SUPERSOCUVAN I MALKU KORISTEN KAKO NOV GAMING LAPTOP ACER NI...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Prodavam lap top Lenovo

Lap topot e koristen 3 god. Maksimalno zacuvan.


200 €
или предлог цена
Вчера 13:00se prodavat APPLE i MAC kompjuteri vo SUPER SOSTOJBA

se prodavat kompjuteri I mac doneseni od svajcarija (SWISS) vo odli...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00Страна 4 од 343

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам