Подкатегорија:
                   
241 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficka kartica GeForce RTX 3090 gaming OC 24G

Користена неколку месеци


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
24 ное 12:59Промовирано

Baterii za Laptop so visok kvalitet !!!!!

Prodavame novi baterii za laptop so visok kvalitet garancija 6 mese...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:38Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri

Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri Raspolagam so delovi za prek...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:58CPU RAM MOTHERBOARD COMBO

Poradi upgrade se prodava vo super sostojba, moze da se proba. I7 47...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:21  НОВ ОГЛАС

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:29servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
05 дек 11:17DELL DOCK STATION WD15 k17a001 USB Type-C

Display / Video: 1x HDMI; 1x VGA; 1x Mini DisplayPort. Networking Dat...


2.490 МКД
или предлог цена
05 дек 03:36Ладилник за лаптоп

Logitech Cooling Pad N100


500 МКД
или предлог цена
04 дек 16:12DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort

proverka na lice mesto moze i bez adapter ako go imate.togas cenata b...


2.990 МКД
или предлог цена
04 дек 13:16Delovi za kompjuteri

Поседувам секакви делови за постари компјутери,напојувања, графички, ...


1 МКД
или предлог цена
04 дек 10:48Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
03 дек 11:20Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
03 дек 11:20NAJNOVI MAPI ZA BMW E60 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII NA 3 CEDINJA 2021 GOD. ZA BMW ...


700 МКД
или предлог цена
02 дек 17:48Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn

Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn plastiki polnaci ekra...


1.000 МКД
или предлог цена
02 дек 10:21CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD

-audio card za notebook/laptop -instrukcii -cd so drajveri i aplika...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 19:43Se prodava compaq monitor

Se prodava compaq monitor , compaq kukishte , printer , skener .


По Договор
или предлог цена
01 дек 19:266 pin konektor za graficka

Sata to 6pin Connector za Graficka kartica. Нови. Цена: парче 350 де...


350 МКД
или предлог цена
01 дек 16:55Баркод читач / Barkod citac

Баркод читач никогаш не е користен. Продавам и фискална каса http://w...


3.000 €
или предлог цена
01 дек 15:30Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
01 дек 10:59Se prodavaat razni delovi za kompjuter

se prodavaat hardiskovi - 500GB WD blue HDD 320GB Maxtor HDD ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 ное 18:27Creative Labs Sound Blaster Audigy 2

ispavna kako nova! ke dobiete studiski audio performansi na vaseto P...


400 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
550 МКД
30 ное 10:47NADVORESEN TV DIGITALEN TUNER SO DALECINSKO

Nadvoresen-exteren TV digitalen I analogen tuner so DALECINSKO za da ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 08:11Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi

Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi .Servis Imont...


100 МКД
или предлог цена
25 ное 11:04Rigovi sapphire RX 470 8Gb

Se prodavat dva riga


2.000 €
или предлог цена
24 ное 16:19Prodavam neispravni ploci od PC i lap top

10kg ploci od PC I laptop 2000den, 0,5kg ram memorii 600den, 0,5kg pr...


1 €
или предлог цена
24 ное 16:16MSI CX600,CR600,CR610,CR620,CR630 DELOVI

PISI NA E-MAIL SE STO TI TREBA


50 МКД
или предлог цена
23 ное 20:21Sound Card 5.1 Channel PCI-E 3D Audio

Sound Card 5.1 Channel PCI-E 3D Audio PCIE601 High-performance 6-c...


500 МКД
или предлог цена
23 ное 01:46DRZACI ZA DISPLEI ZA LAPTOPI - POVEKE MODELI

cenite se razlicni vo zavisnost od modelot


15 €
или предлог цена
22 ное 12:38Lenovo polnac 3.2A 20v

Prodavam polnac za Lenovo laptop 20v 65w. Tel 076-533-197


800 МКД
или предлог цена
21 ное 13:07Elektricna masina za kucanje Quadrato

Prodavam elektricna masina za kucanje Quadrato.


170 €
или предлог цена
19 ное 15:40Riser Rejzer Za Graficka

.


500 МКД
или предлог цена
17 ное 22:28Се продава Power Cube со 4 влезови и 2 усб

Се продава Power Cube со 4 влезови и 2 усб не користена,иста како на...


500 МКД
или предлог цена
17 ное 22:00Adapter Polnac 85W Magsafe2 za MacBook Air i Mac Book Pro

Magsafe Power Adapter vo dve varijanti,od 60W i od 85W polnac za lap...


1.600 МКД
или предлог цена
11 ное 00:54RESERVNI DELOVI I SERVIS ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI!!!

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
09 ное 15:31ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
07 ное 10:29Kworld PCI Analog TV Card

karticata e ispravna


500 МКД
или предлог цена
05 ное 02:19Dell Docking station

Dell doc station so kabel i adapter za 4K Display DELL K16A TB16 TH...


4.200 МКД
или предлог цена
04 ное 18:50Bezzicen Air mouse so ziroskop i tastatura wireless

Prodavam bezzicen air mouse so tastatura so ziroskop za smart tv, pc,...


600 МКД
или предлог цена
02 ное 21:43Baterija Dell 5010 7010 3010

Baterii za Dell 5010 7010 3010 5030 5110 ***Novi so 6meseci Garanc...


2.499 МКД
или предлог цена
02 ное 07:23NOVO FLOPI NEC

Prodavam NOVO flopi za Personalen Kompjuter - NEC so priklucen kabe...


200 МКД
или предлог цена
01 ное 13:26Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам