Подкатегорија:
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
20 ное 21:35Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Вчера 13:00Промовирано

ICE EDGE MINI FS V2.0 Kuler za procesor

ICE EDGE MINI FS V2.0 koristen 1 mesec


500 МКД
или предлог цена
09 дек 11:22Prodavam delovi za laptop HP 550

delovi za laptop hp550


1 €
или предлог цена
01 дек 10:16Delovi za asus laptop X55A

prodavam delovi za asus laptop X55A


1 €
или предлог цена
01 дек 10:16Penkalo za graficka tabla pw100

Novo penkalo za huion graficka tabla. Kupeno po greska.


500 МКД
или предлог цена
29 ное 09:49Fireware.

Fireware razni.


300 МКД
или предлог цена
24 ное 17:28Naj eftino RAM memorii 2Gb DDR2 i DDR3 za desktop kompjuter

Prodavam RAM memorii za desktop kompjuter 2Gb DDR2 800MHz, za Intel i...


400 МКД
или предлог цена
24 ное 16:51Zvucna kartica C3DX HSP56

Se prodava ispravna - 400 denari


400 МКД
или предлог цена
18 ное 07:11DDR2 delovi ( maticni , hdd, ram, napojuvanje)

Se prodavaat delovite od slikite 1. CODEGEN napojuvanje 350W - 2....


По Договор
или предлог цена
18 ное 07:10USB Bluetooth adapter 2.0

USB Bluetooth adapter 2.0...


По Договор
или предлог цена
17 ное 13:39DELOVI ZA ASUS X 551,X552,X553,

SE PRODAVAAT NA DELOVI


12 МКД
или предлог цена
12 ное 20:15DELOVI ZA KOMPJUTER. MATICNI. RAM. KULERI. NAPOJUVANJA. TAS.

Se prodavaat delovi za kompjuter Kukista Maticni HDD 80gb i 160gb Tas...


По Договор
или предлог цена
10 ное 15:48HDMI to VGA Adapter - NOV

Prodavam HDMI to VGA Adapter , nov neupotreben. Cena 450den Na mai...


350 МКД
или предлог цена
08 ное 09:46Macbook pro a1502 vo delovi se prodava

Vo delovi ,sve sto ve interesira prasajte ,kompleten e i se prodava s...


7 МКД
или предлог цена
07 ное 10:35FLOPI I DISKETI ZA FLOPI

Prodavam flopi za Personalen Kompjuter - TEAC so priklucen kabel ...


250 МКД
или предлог цена
05 ное 10:40delovi za acer 8942g i acer 8530,18.4 displey

se prodavaat na delovi


10 МКД
или предлог цена
29 окт 23:35𝐀𝐑𝐄𝐍𝐀 𝐂𝐎𝐌𝐏𝐔𝐓𝐄𝐑𝐒 - Service

𝐀𝐑𝐄𝐍𝐀 𝐂𝐎𝐌𝐏𝐔𝐓𝐄𝐑𝐒 ✅Nuk jeni të sigurtë se çka nuk ësht...


1 МКД
или предлог цена
29 окт 14:02ADAPTER TYPE C - Apple•Lenovo•Asus•Dell•Huawei

Nov - Универзален адаптер 45W & 65W со Type C излез и променлива изле...


50 €
или предлог цена
27 окт 00:45PRODAZBA NA TASTATURI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI NOVI!!!

Tastaturi za site vidovi i modeli na laptopi


1.000 МКД
или предлог цена
23 окт 08:14Pci-E Riser rig ethereum

Pci-E Riser rig ethereum


700 МКД
или предлог цена
12 окт 13:32PRODAVAM DVE MATICNI I TRI NAPOJUVANJA

MATICNI(1000+1500)NAPOJUVANJA(3x200)RAMOVI PO 100 DEN.LAN KARTICA 300...


3.000 МКД
или предлог цена
11 окт 19:30Ured za dijagnostika na PC Computer health monitor Gembird

CHM-002 Computer health monitor PCI card YOUR HEALTHY PC Checks mo...


2.200 МКД
или предлог цена
01 окт 17:59DisplayPort to VGA Converter Adapter - DP to VGA

DisplayPort to VGA Converter DP Cables Adapter Male to Female 1080P f...


350 МКД
или предлог цена
30 сеп 16:02APPLE 30pin to VGA Adapter

APPLE 30pin to VGA Adapter, vo odlicna sostojba.


800 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:27Tasna za Macbook, Tablet InCase

Tasna za cuvanje i transport na MacbookAir ili tablet


По Договор
или предлог цена
12 сеп 17:26Asus x552c

Se bara maticna ploca za Asus x552c kontakt 078343430


По Договор
или предлог цена
11 сеп 13:00USB LED svetilka.

USB led svetilka.Se priklucuva na usb portot.Osvetluva tastatura no i...


80 МКД
или предлог цена
07 сеп 08:03Displayport to HDMI adapter

Prodavam Displayport to HDMI adapter


250 МКД
или предлог цена
31 авг 09:12Lenovo G70 komplet delovi za nego

Prodavam za Lenovo G70 komplet delovi do posledno strafce BARAJTE ...


100 МКД
или предлог цена
17 авг 18:57Kompjuterski delovi MOTHERBOARD PLOCI/VGA/RAM/MONITORI i dr.

Se sto vi treba od kompjuetrski delovi i gotovi konfiguracii po najpo...


100 МКД
или предлог цена
17 авг 11:38Macbook pro a1502 vo delovi se prodava

Vo delovi ,sve sto ve interesira prasajte ,kompleten e i se prodava s...


7 МКД
или предлог цена
17 авг 10:35NGFF M.2 To USB 3.0 Transfer PCI-E Riser, Mining

NGFF M.2 To USB 3.0 Transfer PCI-E Riser Card Adapter FAST For Mining...


500 МКД
или предлог цена
15 авг 07:43Половни дискови екрани рам мемории и оригинални адаптери

Се продаваат исправни екрани за лаптоп 15.4 15.6 и 17 инчи 15.4 инчи...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 18:10Router,ruter wifi tenda

Malku koristen ruter tenda


750 МКД
или предлог цена
03 авг 23:32OTKUPUVAM SEKAKVI NEISPRAVNI BATERII ZA LAPTOP

Otkupuvam sekakov vid na laptop baterii neispravni


По Договор
или предлог цена
25 јул 12:37Delovi za DELL STUDIO 17/1745 KOMLET DELOVI

PRODAVAM Delovi za DELL STUDIO 17/1745 KOMLET DO POSLEDNO STRAFCE BAR...


100 МКД
или предлог цена
24 јул 11:38SE OD KOMPJUTERSKA OPREMA PO POVOLNI CENI

Prodavam sekakva kompjuterska oprema : Notebook i Desktop Kompjute...


1 МКД
или предлог цена
24 јул 00:26TV karticki

se prodava TV karticka PCI novi, so dalecinsko


900 МКД
или предлог цена
18 јул 10:45S-Link SL2504 Splitter 1xPC/ 4xVGA 250Mhz 1920x1440

Uredot e koristen samo ednas potpolno funkcionalen. Pogoden za preze...


1.000 МКД
или предлог цена
08 јул 13:49Звучна картичка | PCI-Express 5,1 channel

🟥Звучна картичка | PCI-Express 5,1 channel ✅Звучна картичка за сл...


950 МКД
или предлог цена
03 јул 11:19Звучни карти / Zvucni karti CREATIVE повеќе модели

Се продаваат следните модели на CREATIVE звучни карти: CT4670 ... 50...


500 МКД
или предлог цена
19 јун 11:31Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам