Подкатегорија:
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
20 ное 21:35Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Вчера 13:00Промовирано

Delovi za kompjuter, laptop i tablet/ Делови, лаптоп, таблет

Продавам и монтирам разни половни и нови делови за десктоп, лаптоп ко...


По Договор
или предлог цена
19 јун 11:31Z5 Термална Паста

🔷Z5 Термална Паста ✅Термичкиот гел Z5 се состои од висока топлинс...


250 МКД
или предлог цена
19 јун 10:36Germanski ispravuvac 12V 1A kvaliten so standardi

Prodavam NOV NEUPOTREBUVAN !!! ispravuvac 12V 1A stabiliziran , so si...


250 МКД
или предлог цена
18 јун 15:39Natec Husky | Термичка паста

🔴Natec Husky | Термичка паста 🔹Natec Husky е термички спроводлив...


150 МКД
или предлог цена
17 јун 12:33HDMI to VGA Converter adapter

"HDMI to VGA Converter


300 МКД
или предлог цена
14 јун 00:07WEBCAM COVER ZASTITA ZA KAMERA

Се продава заштита за web camera, може да се користи и на мобилен . ...


30 МКД
или предлог цена
03 јун 14:20Kuler Asus nov

Kuler Asus nov


1 €
или предлог цена
22 мај 07:31Аналогна ТВ картичка - SmartTV / PCI Capture + TV Tuner Card

Аналогна ТВ картичка - SmartTV / PCI Capture TV Tuner Card


150 МКД
или предлог цена
16 апр 11:49Купувам Етериум\Kupuvam Etherium

Откупувам Etherium и други крипто валути Цена по договор Цена по до...


100 МКД
или предлог цена
01 апр 16:56Резервни делови за лаптопи и десктопи нови и половни

Се продаваат голем асортиман резервни делови за лаптопи од сите бренд...


По Договор
или предлог цена
29 мар 20:59Arduino UNO R3

Arduino UNO R3+USB cable - 550 ден Breadboard - 200 ден Breadboard ...


550 МКД
или предлог цена
16 мар 19:51matichna+ram+procresor

prodavam msi matichna so 8gb ram ddr3 i i5-4590 procesor delovite se ...


10.000 €
или предлог цена
16 мар 09:37matichna+ram+procresor

prodavam msi matichna so 8gb ram ddr3 i i5-4590 procesor delovite se ...


10.000 €
или предлог цена
16 мар 09:36Cooler Master ml120R

Prodavam kuler master ml120r so garancija 6100 redovna cena za 2500 d...


2.500 МКД
или предлог цена
14 мар 15:10ODKUP NA RASIPANI KOMPJUTERSKI DELOVI,MATICNI.GRAFICKI,I DR

MATICNI PLOCI od 60 do 120 den kg GRAFICKI CARTICI,ZVUCNI.LAN,TV, I ...


5 €
или предлог цена
04 мар 16:46Asus EeeBox PC EB1501P-B016E Atom

Intel Atom Processor 1.8GHz 2GB DDR3 RAM 320GB 5400RPM Hard Drive ...


50 €
или предлог цена
03 мар 11:38VGA>HDMI kabel konvertor

VGA>HDMI Ured za konvertiranje na video signal od VGA vo HDMI. (Direk...


20 €
или предлог цена
26 фев 18:55fotokopir Brother 5500

Nov neotpakuvan fotokopir kolor Brother. Nekoristen kompleten.


120 €
или предлог цена
13 фев 16:50POLNAC HP ZA LAPTOP HP ORIGINALEN

POLNACOT E FUNKCIONALEN SO GARANCIJA OTKAZA MATICNATA NA LAPTOPOT ZAT...


1.200 МКД
или предлог цена
11 фев 09:12HUB USB NATEC MANTIS 2

🔷HUB USB NATEC MANTIS 2 është mënyra perfekte për të rritur numrin e...


890 МКД
или предлог цена
01 фев 12:12Delovi za asus x 401, x501 i x502

na delovi


100 МКД
или предлог цена
30 јан 11:23SCSI kontroler Adaptec AH-29160

Nov skazi kontroler neotpakuvan. Imam za nego samo skazi flat kabel k...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 23:37HP 250 G3 CHARGING CABLE POWER JACK KONEKOTOR ZA POLNENJE

NOV ORGINAL


По Договор
или предлог цена
29 јан 17:27единица за напојување 800w

единица за напојување 800w raboti so amd intel atibradeon nvidia gefo...


2.000 МКД
или предлог цена
21 јан 17:08HP Elitebook Docking Station

HP Elitebook 2170p 8440p 8460p 8470p 8560p 8570p Docking Station


1 МКД
или предлог цена
20 јан 23:56Враќање на изгубени податоци

Враќање и спасување на податоци од: - сите FLASH мемории (compact,...


По Договор
или предлог цена
31 дек 20:013 Mining Rig so 6 x RX580 Dual Mining

Rigot e komplet spremen za plug and play. Moze vednas da se podign...


9.200 €
или предлог цена
31 дек 10:13DVDI-D во VGA адаптер

DVDI-D во VGA адаптер купен пред неколку дена од Анхоч не користен це...


300 МКД
или предлог цена
27 дек 15:28Linksys WRT54GL-EU Wireless-G Router Ruter

kako nov, raboti perfektno


1.900 МКД
или предлог цена
03 дек 09:25Кулер+Напојување

Продавам поволен кулер и напојување Кулерот е за amd процесори Напо...


600 МКД
или предлог цена
02 дек 02:56Kompjuterski delovi

Koristeni kompjuterski delovi: - DVD snimac LG - Napojuvanje 400W ...


500 МКД
или предлог цена
22 ное 13:17pc joystick/слушалки/pc камера/number pad

pc joystick 690ден. слушалки 200ден. pc камера 190ден. number pad ...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 11:02Toneri razlicni tipovi na stampaci

Prodavam razlicni toneri za stampaci


100 МКД
или предлог цена
15 ное 19:25VGA TO HDMI

PRODAVAM VGA TO HDMI KONVERTOR


1.200 МКД
или предлог цена
12 ное 12:39HDMI TO VGA

PRODAVAM HDMI TO VGA KONVERTOR


450 МКД
или предлог цена
12 ное 12:39Ekrani za Laptop

15.6 Led Slim 30pin 1366x768 N156BGA-EB2 ___________________________...


1 МКД
или предлог цена
22 окт 10:20Smart Card access reader HP SCR111

HP SCR111 https://www.getthatpart.com/SCM-Military-CaC-SCR111-SERI...


250 МКД
или предлог цена
07 окт 15:11SCSI kontroler TEKRAM so flet kabel

Ispravni SCSI kontroleri: 1. DC - 310U - 500den 2. DC - 315U - 500d...


500 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:17Ultra Gaming PC

corsair tx750m - - 50€ ssd evo 960 256gb m2 - 50€ aorus gigabyte z3...


500 €
или предлог цена
16 сеп 23:51Dell Inspiron laptop delovi

Delovi za dell inspirion laptop 1tb hdd 2x4gb ddr3 ram


По Договор
или предлог цена
05 сеп 12:31Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам