Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov neotpakuvan SSD disk 256Gb za laptop i desktop kompjuter

Prodavam novi SSD 256Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 350-570Mb...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
31 дек 12:21Хард Диск за Лап топ (Hard Disk HDD Laptop)

Продавам целосно исправен (без ниту еден bad sector) Хард Диск за лап...


900 МКД
или предлог цена
22 ное 18:07Hitachi hard disk HDD 320GB za laptop

nema bad sectors tel 075/472-924


800 МКД
или предлог цена
09 ное 10:37HARD DISK SEAGATE 500 GB

100% ispraven, testiran so hirens boot 0 bad sectors.


20 €
или предлог цена
07 окт 09:45HARD DISC 500 GB WESTERN DIGITAL

100% ispraven, testiran so 0 bad sectors.


20 €
или предлог цена
07 окт 09:44HARD DISK ZA LAPTOP 1000GB,5 rabotni dena

Kako nov so 5 rabotni dena,gratis montaza i instalacija,prakam i po k...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 11:24HDD laptop

2.5 inci hdd za laptop. seagate 1tb toshiba 500gb WD 320x2 hitach...


500 €
или предлог цена
25 сеп 00:14HDD 2.5" IDE 160GB Samsung za laptop

Продавам користен Самсунг ИДЕ хард диск за лаптоп, model HM160HC. Хар...


900 МКД
или предлог цена
20 сеп 20:40Продавам диск за лаптоп. HDD 2,5" 500GB

Дискот е исправен, супер состојба. Изваден од лаптоп поради замена с...


990 МКД
или предлог цена
17 сеп 06:59Seagate 500gb 2.5" HDD

Se prodava hard disk Seagate 2.5" 500 gb testiran vo odlicna sostojba...


800 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:07HARD disk Hitachi 2,5 500GB

Hard disk za laptop bez bd sektori 500GB Hitachi , dokaz od hd sentin...


1.200 МКД
или предлог цена
18 авг 16:52Samsung 250GB SSD M.2 NVMe 970 EVO Plus - Novi

Samsung 250GB SSD M.2 NVMe 970 EVO Plus V-NAND Technology Gaming M...


4.190 МКД
или предлог цена
17 авг 11:19SSD diskovi HDD Caddy drzac za hard disk novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 1290 denari Maxell SSD 240GB 2.5" S...


1.290 МКД
или предлог цена
15 авг 11:44USB 2.0 HDD Box External Enclosure for 2.5 SATA - Novi

USB 2.0 HDD Box External Enclosure Case for 2.5 inch SATA Hard Drive ...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 11:07ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB - Novi

ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB SATA III 3D NAND Internal Solid S...


2.990 МКД
или предлог цена
10 авг 11:05SSD 2.5" 480GB SATA III 6Gb/s

Nov neupotrebuvan i neotpakuvan SSD 2.5" disk. Capacity: 480GB Inte...


2.500 МКД
или предлог цена
06 авг 10:27Hard disk za laptop HDD

Se prodavaat hard diskovi za laptop. Bez nikakov problem bez loshi se...


30 €
или предлог цена
24 јул 14:08Hard diskovi

Moze zamena za graficka tel.076452161


500 МКД
или предлог цена
22 јун 16:04Hard disk

site tri za 500 denara


500 МКД
или предлог цена
16 јун 14:54CRUCIAL SSD harddisk 1TB

Nov neodpakuvan ssd harddisk od 1tb


70 €
или предлог цена
12 мај 07:20ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB - Novi

ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB SATA III 3D NAND Internal Solid S...


2.990 МКД
или предлог цена
05 мај 12:14mSata 24GB SanDisk

Se prodava poloven mSata SSD disk SanDisk, ispraven, na nego ima inst...


300 МКД
или предлог цена
24 апр 15:07Надворешен HardDisk 500gb

Надворешен HardDisk 500gb Купен од Германија, како нов малку користен


1.000 МКД
или предлог цена
20 апр 10:14HDD Seagate 2.5 1Tb

Nov Hdd kupen kd anhoch bez garancija. Performasi excelent 100%. Moz...


1.500 МКД
или предлог цена
25 мар 12:18SSD disk 120 gb

SSD disk, Xraydisk ,120 gb Nov ,neupotrebuvan


1.500 МКД
или предлог цена
05 мар 08:25HDD ZA LAPTOP 500GB SLIM 30 RABOTNI DENA

KAKO NOV,GRATIS WIN I MONTAZA


1.300 МКД
или предлог цена
12 фев 11:33razni hdd 750 gb 500 gb 320 gb 250 gb testirani

razni hdd 750 gb 500 gb 320 gb 250 gb testirani odlicni


500 МКД
или предлог цена
07 фев 20:56HARD DISK ZA LAPTOP WD 1000GB POTPOLNO ISPRAVEN

Bez losi sektori,malku rabotni dena,gratis montaza i windows po zelba


1.400 МКД
или предлог цена
01 фев 10:422.5" Hard disk za Laptop 1ТB Sata

Исправен, тестиран , без bad сектори.


1.000 МКД
или предлог цена
27 јан 14:16HARD DISK ZA LAPTOP SEAGATE 1TB SLIM

Prodavam hard disk za laptop seagate 1tb slim.hardiskot e nov


1.400 МКД
или предлог цена
27 дек 12:56Samsung 500GB SSD M.2 NVMe 980 PRO - Novi

SAMSUNG 980 PRO PCle 4.0 NVMe M.2 SSD 500 GB 7000MB/s Next-level S...


6.590 МКД
или предлог цена
23 дек 10:10Prodavam Ssd mini za laptop

SDPA1AA-008G - For Sandisk - 8GB Solid State Drive For Mini 1000 Note...


200 МКД
или предлог цена
19 дек 09:38HDD 320GB 5400rpm

Hard disk 320giga 700den


700 МКД
или предлог цена
12 дек 16:54Hard Disk 160GB 7200RPM HDD

Продавам користен хард диск SATA, 160GB 7200RPM, без bad sectors. Ц...


550 МКД
или предлог цена
06 дек 18:33Western Digital 480GB WD Green SATAIII SSD M.2 2280 - Novi

Western Digital 480GB WD Green SATAIII SSD M.2 2280 WDS480G2G0B Ac...


3.190 МКД
или предлог цена
29 ное 11:07HDD 1TB за лаптоп

нов некористен 1ТВ HDD за лаптоп


2.000 МКД
или предлог цена
23 ное 08:00har diskovi 250 gb hitachi i western digital 320gb

har diskovi 250 gb hitachi i western digital 320gb bez losi sektori o...


900 МКД
или предлог цена
01 ное 18:58hard dick 500gb 7200 rpm 2,5"

model na disk HGST TT7SAE500 zaedno so strafcinja za montiranje 072...


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 00:06Продавам хард диск за лаптоп 500GB 2.5''

Се продава хард диск за лаптоп 500GB користен околу 2 години


800 МКД
или предлог цена
24 сеп 16:04Продавам исправни дискови за лаптоп. HDD 2,5" 1TB

Изваден од лаптоп поради замена со ССД, нема бед сектори. Може догов...


1.350 МКД
или предлог цена
08 авг 16:37Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам