Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Radio za golf 5,6 Seat

Se prodava samo maskata bez radio


800 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

31 јул 14:17PRODAVAM RADIO SO CD I KASETA

Prodavam radio so cd i kaseta. Bez zameniii


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

31 јул 12:01Prodavam resiver saraund Onkyo od vrvna klasa.

Prodavam saraund resiver Onkyo vrvna klasa kupen na vremeto od Audio ...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

27 јул 20:58YAMAHAnatural soundTUNER TX480

Super sostojba kako nov.


50 €
или предлог цена
27 јул 08:45NATIONAL PANASONIC R - 333.

Vo futrola Nema fm. Kolekcionerski primerok. Cena 2000 den


33 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јул 13:36Se prodava MITSUBISHI stereo receiver DA - R250

MITSUBISHI stereo receiver DA - R250 Kontakt: 075 44 06 01


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јул 17:31Grundig rr 3000 radio kasetofon

Odlicen Kaseta bara nov lastik Radio pojacalo raboti bez greska. Z...


49 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јул 16:43Sony world time tranzistor

Ispraven Cena 1300 den


21 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јул 15:52TUNER CONTINENTAL EDISON TU 9048

OCUVAN ANALOGEN TUNER , GI FAKA SITE STANICI SVIRI CISTO, IMA SVOI IN...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јул 14:07DENON AVR-1604

Tuning range: FM, MW Power output: 75 watts per channel into 8Ω (s...


4.500 МКД
или предлог цена
24 јул 21:40prodavam radio za kamping vikendici idr

se prodava radio priemnik na struja i baterii odlicno faka stanici ce...


600 МКД
или предлог цена
23 јул 21:42RESIVER DENON DRA-345R

Pojacalo so tuner za poznavaci, vrven kvalitet bez ni edna mana.


6.500 МКД
или предлог цена
23 јул 15:18ONKYO TX-NR 509:TX-NR 616

se prodavaat kako neispravni.


5.000 МКД
или предлог цена
23 јул 14:21RADIO RADIA

ISPRAVNI


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

23 јул 07:21Pioneer DEH-405 VW Pink Floyd Edition

Apsolutno odlicna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
18 јул 10:49Philips 444A — vintage radio od 1940 god

Radioto raboti,no potrebno e da se zamenat nekoi delovi-da se restavr...


50 €
или предлог цена
15 јул 12:12ONKYO TX-SR 508

Se prodava kako neispraven.


1 €
или предлог цена
15 јул 07:39RESIVER JVC JR S300

VRVEN RESIVER VO FABRICKA SOSTOJBA, MOKEN 2X50W NA 8 OMA SO GRAFICKI ...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

13 јул 16:27Mini sistemi,Radio kasetofoni,CD,DVD

Mini sistemi,Radio kasetofoni,CD,DVD


800 МКД
или предлог цена
13 јул 07:15SONY STR-DB 840 QS

se prodavaat kako neispravni


5.200 МКД
или предлог цена
11 јул 15:54PIONEER VSX 859 RDS

se prodava kako neipraven


1 €
или предлог цена
11 јул 15:51NAKAMICHI TA-3E Stereo Receiver Stasis Made in JAPAN SSSS

1. NAKAMICHI TA-3E Stereo Receiver Stasis Made in JAPAN, ZA VISTINSKI...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

11 јул 09:56TUNER KENWOOD KT 5300

ANALOGEN VINTAGE TUNER , GI FAKA SITE STANICI LESNO, ODLICNO OCUVAN M...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 јул 15:09Tuner Grundig T 7200

Германски тјунер кој извонредно фаќа радио станици дигитален со мемор...


30 €
или предлог цена
10 јул 14:51Radio Pure One Elite

Kvalitetno radio Pure One Elite series 2. Odlicno socuvano I ispravno.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 јул 14:35Mini sistemce Neon

Svajcarski brend. 2x30w zvucnici. Socuvano, zdravo I ispravno.


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

09 јул 23:30ONKYO TX-SR603E 7X125W 11KG OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI KVAL

ONKYO TX-SR603E 7X125W 11KG OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI KVALITETEN MO...


99 €
или предлог цена
09 јул 12:03YAMAHA RX-V457 6X130W 11KG IMA OPTIKA ORGINAL DALECINSKO FAB

YAMAHA RX-V457 6X130W 11KG IMA OPTIKA ORGINAL DALECINSKO FABRICKA SOS...


125 €
или предлог цена
09 јул 12:00Staro Radio Melodija E 71

Prodavam radio Melodija E 71 staro priblizno 50 godini. Raboti na lam...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

09 јул 10:32riz t5130 tjuner odlicen

riz zagreb 5130 odlicen tjuner posledna serija na riz zagreb


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

08 јул 07:48RESIVER PIONEER SX 737

VINTAGE RESIVER OCUVAN SO FABRICKITE TRANZISTORI, RABOTI OD 4 DO 8 OM...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 јул 14:03RETRO RADIO

070302320


По Договор
или предлог цена
06 јул 06:56Yamaha RX-V557 Audio Video Receiver

Specifications Tuning range: FM, MW Power output: 90 watts per ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

04 јул 21:43sony str-db930qs

kako novo vo orginalno pakovanje so orginalno daljinsko vidi sliki or...


По Договор
или предлог цена
04 јул 09:02Dynamic's GST 1000 vintage tuner

PRODAVAM KVALITETEN VINTAGE MODEL NA TJUNER DYNAMIC'S GST1000,zavuvan...


215 €
или предлог цена
03 јул 18:38PHILIPS STEREO TJUNER FT670 - DIGITAL

PRODAVAM PHILIPS TJUNER FT - 670 DIGITAL 30 PRESETS 3 BAND STEREO TJU...


115 €
или предлог цена
03 јул 16:12DECK AKAI - HX - A2 , 2 GLAV STEREO

PRODAVAM POREDOK MODEL NA DECK AKAI SO MNOGU OPCII , PREPORA...


115 €
или предлог цена
03 јул 15:59RESIVER MARANTZ SR47 I CD 38

SLIM SERIJA VO FABRICKA SOSTOJBA RESIVER I CD SO DALECINSKO , RESIVER...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

02 јул 12:19REDOK VINTAGE TJUNER MARANTZ ST- 64

PRODAVAM REDOK , RARE VINTAGE MARANTZ TJUNER ST - 64 STEREO DIGITAL ...


165 €
или предлог цена
02 јул 01:42Телефункен Компакт Студио ХП 202 Твин радио касетофон

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Производител...


2.000 МКД
или предлог цена
01 јул 01:30Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам