Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Risiver ITT

Radio risiver za FM,MW i LW so kassetofon i sopstveno pojacalo 2 x 20...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

09 окт 15:33Yamaha RX-V765

vo odlicna tehnicka sosotojba zabeleska na zadniot lev kapak e malce ...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 09:01yamaha rx-v367

odlicna sostojba sliki orginalni naknadno vidi gi site moi oglasi Ya...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 22:14Audio RECEIVERI Razni SSSS

1.NAKAMICHI TA-3E Stereo Receiver Stasis…… cena 350 eur (fiksno). 2...


85 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

11 сеп 13:17Prodavam radio DAB reciever so casovnik DUAL DAB CR20

Prodavam radio-casovnik DUAL cr20, vrven radio priemnik so AUX. Ima ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

30 авг 08:47denon avr-2311

odlicen 7.1 saraund resiver denon Denon AVR-2311CI Specs DISPLAY D...


200 €
или предлог цена
13 јул 08:27AV receiver - 5.1 channel Denon AVR-3803

resiverot e tehnicki 100% ispraven zabeleska mu fali edno dugme so d...


По Договор
или предлог цена
27 јун 08:40sony bdv -nf7220 2.1 sistem so daljinsko

vo odlicna sostojba 2.1 sistem vidi gi site moi oglasi Specification...


По Договор
или предлог цена
10 јун 00:56Radio FIAT Grande Punto🇨🇭🇨🇭

Raboti moze da vidi na lice mesto.prakjam i po kargo


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

30 мај 15:02Radio sony 🇨🇭🇨🇭

Radio sony raboti bez problem


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

30 мај 15:01РЕСИВЕР 6.1 PANASONIC

Дигитално појачало (ресивер), извонреден звук, 6 канално


200 €
или предлог цена
04 мај 05:22Technics SA-424

se prodava kako neispraven.


1.200 МКД
или предлог цена
03 мај 11:37DENON AVR-600RD

Se prodava resiver denon AVR 600 RD Resiverot e vo fabricka sostojba...


4.500 МКД
или предлог цена
28 апр 14:31Pioneer VSX-409 RDS

Prodavam koristen Resiver Pioneer VSX 409 RDS, 5+1 x80W na 8Oma. Prv...


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 апр 19:21PIONEER VSX-416

neispraven


1.600 МКД
или предлог цена
09 апр 19:18PIONEER VSX-407 RDS

neipraven


1.200 МКД
или предлог цена
09 апр 19:16ELITE AV-180-FU evtino

prodavam av resiver elite av-180fu so orginal daljinsko sliki orginal...


По Договор
или предлог цена
08 апр 09:23Топ радио за во кола!

Радиото е оригинално од Hyundai I30. Целосно е функционално.


3.000 МКД
или предлог цена
19 мар 21:27Bang&Olufsen BeoSound 3 Portable Radio

Kvalitetno i moderno radio Bang&Olufsen. Socuvano i baterija drzi 6-7...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

12 мар 16:57Prodavam tuner Sony ST-A30L

Specifications Tuning Range: 87,5 - 108 MHz Antenna Terminals: 30...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 фев 22:13prodavam radio kasetofon BLAUPUNKT hanover2000

radio kasetofon hanover 2000 se prodava


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

20 фев 21:56novi autoradia so usb...sd card...i aux

Radiata se novi so usb..sd card...i aux...bez cd...mnogu ubo funkcion...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 14:29technics sa-5170

ispravno vo drveno kukiste evtino vidi gi site moi oglasi Technics ...


По Договор
или предлог цена
04 јан 10:42Prodavam Technics Reciver

Prodavam Technics tuner ispraven vo super sostojba Se prodava porad...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

02 јан 10:19dual cr-230 evtino stereo pojacalo

orginalna sostojba sliki orginalni naknadno vidi gi site moi oglasi ...


60 €
или предлог цена
15 дек 10:08stereo tjuner philips 186

vo orginalna sostojba priem na stanici faka bez antena vidi gi site m...


По Договор
или предлог цена
13 ное 09:19PIONEER STEREO RESIVER SO BLUETOOTH ** ZEC **

Kvaliteten i odlicen audio resiver od PIONEER , model za 2018/2019 , ...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 ное 11:15vintage stereo resiver philips 22ah683/22

vo odlicna sostojba mamut serija lampaski zvuk vidi sliki orginalni v...


По Договор
или предлог цена
04 ное 09:23SISTEM SONY

Pojacalo Sony GOLEMINA MAXI POWER system Sony


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

28 окт 07:13sansui r-550

odlicna Sostojba vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi sans...


По Договор
или предлог цена
26 окт 23:21stereo radio resiver telefunken tr-300

odlicna sostojba evtin resiver vidi gi site moi oglasi For model Ste...


60 €
или предлог цена
14 авг 08:56Technics SA-DX750 - AV receiver - 5.1 & technics sl-pg590

SARAUND RESIVER VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE I VO KOMBINACIJA SO CD PLAYE...


По Договор
или предлог цена
13 авг 09:38Se prodava saraund thomson so dvd

Raboti samo slab zvuk dava model dpl 800vd


1.500 МКД
или предлог цена
09 авг 12:28HK AVR 300

Ресиверот е максимално очуван и има далечинско.


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 јун 14:13SARAUND RESIVER SO CD PLEER KENWOOD

KENWOOD R-V350 RADIO RESIVER SO ORGINAL DALJINSKO KENWOOD D-S300 KO...


По Договор
или предлог цена
21 мај 08:59PIONEER STEREO 2 X 100W RESIVER ** ZEC **

NOV MODEL NA AUDIOFILSKI RESIVER PIONEER SX-20 K 2 X 100W / 6OMA ...


16.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

15 мај 17:20ONKYO TX-SV454

ODLICEN I EVTIN VIDI GI SITE MOI OGLASI Onkyo TX-SV454 AV Control ...


По Договор
или предлог цена
03 мај 07:04Radio dvd pioner

Se prodava radio dvd pioner germanski 2 komada eden na eden mu fal...


100 €
или предлог цена
26 апр 16:24STEREO KENWOOD KR-A3080

Kenwood KR-A3080 AM/FM Stereo Receiver (1996-98) pecifications Tun...


По Договор
или предлог цена
17 мар 11:58HARMAN KARDON HK 495I

VO ODLICNA SOSTOJBA SLIKI ORGINALNI NAKNADNO VIDI GI SITE MOI OGLASI ...


По Договор
или предлог цена
20 фев 10:12Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам