Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
760 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pioneer

Pioneer Pojacalo Radio Kaseta


50 €
или предлог цена
Денес 11:03Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
Денес 11:02DENON PMA 250. VRVEN KVALITET. MADE IN JAPAN. VRVEN ZVUK

DENON.PMA 250. PROVERETE NA INTERNET ZA STO SE RABOTI.....VIDETE GI S...


3.700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.500 МКД
Денес 10:39HITACHI HTA 07 Рисивер

Vintage Hitachi HTA 07 појачало- рисивер со аналоген тјунер ,одлично...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:37Sony komplet muzicki sistem

Se prodava Sony,Philips i Sharp muzicki sistemi koj se sostojat od sl...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 10:33Prodavam menuvam Pioneer A602R

Prodavam-menuvam pojacalo Pioneer A602R Pojacaloto ima prijaten de...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Денес 08:44NAD C740

Sostojba 10\10 Tuning range: FM, MW Power output: 35 watts per ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 07:08Yamaha A 520

Yamaha A 520 Specifications Power output: 75 watts per channel into...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 07:08NiKKO TRM 500

NiKKO TRM 500 Years of construction: 1975 - 1977 General Man...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 07:07Sony Falcon Tae 20f + Tan 15f

Sony Falcon Tae 20f + Tan 15f. Vo odlicna sostojba!!


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 21:40Kondo m7 LS 10 clone

Odlicen lampaski pred zasiluvac perfektno izraboten.Sviri x 10 za par...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Kenwood KA-1030 odlicno i snazno pojacalo

Prodavam odlicno socuvano pojacalo Kenwood KA-1030 i celosno ispravno...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 19:43POJACALO FM STEREO RECEIVER ONKYO TX-8211 ODLICNO SOCUVAN

Prodavam odlicno socuvano pojacalo so onkyo tx-8211 pojacaloto e odli...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 19:42Onkyo A-8290

Onkyo A-8290 u dobrom stanju, sitni tragovi koriscenja, potpuno ispra...


200 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 19:07Nakamichi PA-1

Накамицхи ПА1 је заиста једно од најбољих појачала на тржишту у овом ...


600 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 19:05Quad 405

Quad 405 legendarni snagas unutrasnjost u originalnom stanju, jedino ...


300 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 19:04Marantz PM-8003

Marantz PM-8003 us tanju kao na originalnim slikama, uredjaj je radje...


420 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 19:04FIKSNO Prodavam vrvni komponenti PROTON 078 209 464

Prodavam vrvni retki komponenti PROTON . Fiksno 078 209 464 https://...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 16:43Prodavam redок modeli na Hitachi 078 209 464

Prodavam redок model na predpojacalo i pojacalo na snaga Hitachi ...


700 €
или предлог цена
Вчера 16:41Harman Kardon HK-6500

Prekrasno pojčalo so odlična phono MM/MC sekcija. Specifications P...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:46MARANTZ PM4001 INTEGRATED AMPLIFIER Marantz PM4001

MARANTZ PM4001 INTEGRATED AMPLIFIER Marantz PM4001 им нуди на љубите...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00STEREO ZASULUVAC YAMAHA A-S501

YAMAHA A-S501 Импресивно висок квалитет на звук со широк спектар н...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00STEREO AMPLIFIER MARANTZ PM 7003

Marantz PM7003 е совршено решение за аудиофилите кои бараат бескомпро...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00POJACALO TECHNICS I CD PLEER

POJACALOTO E SU V2X A PLEEROT E SL PG380A, I DVETE VO TOP FORMA ISPRA...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:54  НОВ ОГЛАС

Pioneer VSX-830 — Bluetooth,Wifi,Usb,Spotify,4k upscaling…

Pioneer VSX-830 — pojacalo od ponovite generacii bukvalno so se- Wi-f...


350 €
или предлог цена
Вчера 11:25Denon AVC-A1SR — High end-170w na 8 oma po kanal-30kg tezina

Pojacaloto ima snaga od duri 170w po kanal na 8 oma. Odlicno ocuvano....


440 €
или предлог цена
Вчера 11:24EX LIBRIS CH-2000---Vintage pojacalo

Prodavam vintage pojacalo,Exlibris-made in swiss. pojacaloto nudi ne...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:24SONOS AMP

Карактеристики Поврзете ги вашите омилени пасивни звучници со ваши...


400 €
или предлог цена
Вчера 09:49SONY TA-F 55

Power output: 65 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:35NAD C320BEE

Go prodavam bidejki kupiv receiver.


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 08:10Sistem Technics - Tehniks Pojacalo so radio i zvucnici

Tehniks (Sistemot) e vo top sostojba 500 w so 4 izlezi za zvucnici P...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:02LUXMAN L-4 Solid State Stereo Integrated Amplifier SSSS

1. Vintage LUXMAN L-4 Solid State Stereo Integrated Amplifier, pojaca...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 07:04Vintage Technics SU-V5 A class. SSSS

1.Vintage Technics SU-V5 A class, potpolno ispravno i funkcionalno......


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 07:02Denon pma 1500r

Prodavam demon pma 1500r pojacaloto e odlicno bes servis I slicno se ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:03DENON PMA-520AE STEREO POJACALO

DENON PMA-520AE Интегриран засилувач PMA-520AE Нови функции: - Подо...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

29 јан 22:16Audiolab M-DAC

Audiolab M-DAC sostojba 100% kako nov


550 €
или предлог цена
29 јан 21:57ONKYO TX-SV 9041 II

Prodavam resiver marka ONKYO, model TX-SV 9041 II . Vizuelno sovrs...


6.600 МКД
или предлог цена
29 јан 20:19Pojacalo Pioneer A-117

Odlicno socuvano


70 €
или предлог цена
29 јан 17:43Marantz pm8 delovi

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Pred...


1 €
или предлог цена
29 јан 15:03Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
29 јан 14:44Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам