Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
740 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Denon 3802

Ispravna sostojba Prakjam po kargo


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 ное 20:33



IZLEZNO POJACALO BOSE SA3

VRVNO IZLEZNO POJACALO BOSE MNOGU MOKNO 2X100W NA 8 OMA, VO DEFEKT ,...


2.500 МКД
или предлог цена
24 ное 18:02



JVC AX-E95

Speaker load impedance: 8Ω (minimum) Digital inputs: coaxial, opti...


2.200 МКД
или предлог цена
24 ное 17:40



POJACALO SANYO JA 220

EDNO OD NAJDOBRITE NISKO BUDZETNI POJACALA MNOGU PODOBRO VO ZVUK OD D...


3.500 МКД
или предлог цена
24 ное 15:32



NAD C162 & 216 THX

PREDPOJACALO I IZLAZNO POJACALO 400W MONO 2x150 STEREO NA 8ohm VRVNA...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 ное 15:13



Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


100 €
или предлог цена
24 ное 13:55



Denon PMA-510AE pojacalo

Pojacaloto e proizvedeno 2012 godina, koristeno vo domasni uslovi, vo...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 МКД
24 ное 13:31



Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
24 ное 13:07



Panasonic SA-HE75

Prodavam 5.1 receiver Panasonic SA-HE75 kompletno ispraven. Kupen nov...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 ное 08:19



Pronajdete idealno pojacalo za Vas

Ponuda na povekje pojacala na edno mesto i sekako mozna proba 1. Ya...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 ное 07:24



SABA sistem Germany

Se prodava komplet ispravno. Dupli dek, radio, ekvilajzer so pojacalo...


По Договор
или предлог цена
24 ное 07:03



MUZICKI SISTEM TECHNICS

TECHNICS SISTEM NA DELOVI POJACALO CD TUNER I DEK, SE E ISPRAVNO I VO...


8.000 МКД
или предлог цена
24 ное 01:17



YAMAHA AX-892

Продавам стерео појачало Yamaha Ax 892, докажан, издржлив и врвен мо...


200 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
13.500 €
23 ное 19:20



Onkyo TX-SR607

Se prodava Onkyo TX-SR607 doneseno od Swiss.


По Договор
или предлог цена
23 ное 18:04



NAD L70 SURROUND RECEIVER 5.1

Nad l70 SURROUND RECEIVER 5.1DONESEN OD SWISS.Brusen titanium.Karakte...


1 €
или предлог цена
23 ное 18:03



SONOS AMP

Карактеристики Поврзете ги вашите омилени пасивни звучници со ваши...


350 €
или предлог цена
23 ное 15:18



Grundig studio 3010

Grundig studio 3010 gramofonot nema glava/igla, kasetata najverojatno...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 ное 14:20



Denon pma425r

domasna kolekcija socuvano


60 €
или предлог цена
23 ное 14:18



Denon Professional DN-A850 Multi Zone Amp

Prodavam DENON 4 zonsko 4 kanalno pojacalo....koristeno vo domasni u...


650 €
или предлог цена
23 ное 13:31



NAD C740

Sostojba 10\10 Tuning range: FM, MW Power output: 35 watts per ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 ное 13:07



NiKKO TRM 500

NiKKO TRM 500 Years of construction: 1975 - 1977 General Man...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 ное 13:07



Pioneer

Se prodava subwoofer pioneer So pojacalo ground zero pojacalo


200 €
или предлог цена
23 ное 11:36



Prodavam menuvam Pioneer A602R

Prodavam-menuvam pojacalo Pioneer A602R Pojacaloto ima prijaten de...


7.500 МКД
или предлог цена
23 ное 10:57



Prodavam Pojacalo - Snagator Bell PSX 6022 2x350/550W

Pojacalo snagator bell psx 6022 made in england 2x350/550w sochuvan i...


330 €
или предлог цена
23 ное 10:31



Prodavam Pojacalo Sony TA-AV501R

Prodavam Pojacalo Sony TA-AV501R super socuvan 2x100W


100 €
или предлог цена
23 ное 10:31



Yamaha RX-395, AM/FM Stereo Receiver

Potpolno ispraven AM/FM Stereo Receiver na japonskiot proizvoditel Ya...


4.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 ное 09:57



POJACALO AV RECEIVER

VO ISPRAVNA SOSTOJBA CENI OD 800 DO 150 EVRA Tel. 071 264 065


100 €
или предлог цена
23 ное 08:45



KENWOOD KA 5020

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


80 €
или предлог цена
23 ное 08:45



SONY STR DB 925

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel 071 264 065


120 €
или предлог цена
23 ное 08:45



HARMAN CARDON AVR 235

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


150 МКД
или предлог цена
23 ное 08:45



PIPNEER VSX609RDS

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


100 €
или предлог цена
23 ное 08:45



YAMAHA dalecinsko za risiver pojacalo tuner dvd cd vcr tape

Toa na slikite, odgovara za skoro site modeli na Yamaha risiveri.


1.200 МКД
или предлог цена
22 ное 20:26



Pojacalo Technics SU-V550

Prodavam pojacalo technics SU-V550 vo odlicna sostojba donesena od ch...


6.000 МКД
или предлог цена
22 ное 19:47



Dalecinsko za Yamaha AX-596

Kupuvam dalecinsko za pojacalo Yamaha AX 596


1 €
или предлог цена
22 ное 19:22



ONKYO INTEGRA A-S 810 PRO

Power output: 75 watts per channel into 8Ω (stereo) Surround output:...


150 €
или предлог цена
22 ное 18:30



Pojacalo snagator i aktivna skretnica

Bass snagator so aktivna skretnica. Snagatorot e praven so dosta skap...


7.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
22 ное 14:56



CANTON AKTIVEN VUVER.

SE PRODAVA CANTON AKTIVEN VUFER ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN.


5.500 МКД
или предлог цена
22 ное 14:55



CANTON AKTIVEN VUVER

SE PRODAVA CANTON ACTIVEN VUFER ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN.


6.000 МКД
или предлог цена
22 ное 14:50



Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel

Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel 1.5m nov neupotrebuvan 75 Ohm OFC


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

22 ное 14:45



LAMPASKO POJACALO SINGLE END

DUAL MONO INTEGRIRANO POJACALO, ZA ONIE STO SAKAAAT ANALOGEN ZVUK I D...


6.500 МКД
или предлог цена
22 ное 13:07



Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам