Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
749 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DENON F10

KORISTEN DENON F10 SO CETIRI KOMPONENNTI Tel. 071 264 065


180 €
или предлог цена
03 дек 11:33KENWOOD POJACALO 5x100w.

SE PRODAVA KENWOOD POJACALO ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN.


4.500 МКД
или предлог цена
03 дек 11:26Pioneer

Pionner Pojacalo Kaseta Radio Ispravno 100% Viber 0038978235779


70 €
или предлог цена
03 дек 11:05NiKKO TRM 500

NiKKO TRM 500 Years of construction: 1975 - 1977 General Man...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 дек 10:00NAD C740

Sostojba 10\10 Tuning range: FM, MW Power output: 35 watts per ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 дек 10:00Kenwood KAC-7404 / Pioneer subwoofer / Bufer

Opremata e Nova Koristeno Retko 4 Meseca Vredi Dase Koristat -Kenwoo...


12.600 МКД
или предлог цена
03 дек 09:27YAMAHA DALECINSKO

YAMAHA DALECINSKO ISPRAVEN


1.200 МКД
или предлог цена
03 дек 08:31Aktiven VUFER LOGITECH

Donesen od USA pred desetina star, ispraven so site kabli.


4.000 МКД
или предлог цена
02 дек 23:39Sistem Technics - Tehniks Pojacalo so radio i zvucnici

Tehniks (Sistemot) e vo top sostojba 500 w so 4 izlezi za zvucnici P...


20.000 МКД
или предлог цена
02 дек 23:20Sony ta f 730ES se prodava

Samo dobrite poznavaci na audiofilstvoto znaat za retka ponuda na paz...


320 €
или предлог цена
02 дек 19:57Stereo pojacalo YAMAHA A-S 201 fabricka sostojba

kompletno ispravno


6.500 МКД
или предлог цена
02 дек 18:46POJACHALO GORENJE RS 2000 - 200 W

Pojachaloto e ispravno + tyuner --FM vlez --AUX - za telefon --...


3.000 МКД
или предлог цена
02 дек 17:46Benytone mpa 3040 stereo pojacalo

Odlicno japonsko vintage pojacalo Tranzistorec Original sostojba 2...


65 €
или предлог цена
02 дек 17:10ONKYO A-9155

Vo fabricka sostojba, so original dalecinsko. Cena po dogovor. Sp...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 дек 16:48Pojacalo Beniton

Prodavam pojacalo Beniton vo izvonredna sostojba od domasna kolekcija...


6 €
или предлог цена
02 дек 13:21YAMAHA DSP-A1092 AV POJACALO MONSTRUM

PRODAVAM POJACALO YAMAHA DSP-A1092 ZA MNOGU LJUBITELI NA MUZIKATA NA ...


200 €
или предлог цена
02 дек 12:04POJACALO YAMAHA A 1000

HI END AUDIO, POJACALOTO E VO FABRICKA SOSTOJBA, RABOTI VO A KLASA , ...


340 €
или предлог цена
02 дек 11:35Prodavam 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
02 дек 10:05Pioneer VSX-415

Pioneer VSX-415 odlicno socuvan i potpolno ispraven AV Multi Channel ...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 дек 10:01Pojacalo YAMAHA RX-V459 AV-RECEIVER

Pojacaloto e vo odlicna sostojba doneseno od svedska Specification...


150 €
или предлог цена
02 дек 01:45Pioneer VSX-LX55

Pojacaloto e vo extra sostojba !!!! Doneseno od svedska !!! Specifika...


45.000 МКД
или предлог цена
02 дек 01:45QUAD

PRODAVAM QUAD LEGENDA POJACALO 303 PREDPOJACALO 33 TUNER FM3 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 дек 19:12HARMAN KARDON HK 970

PERFEKTNO POJACALO DUAL MONO KONSTRUKCIJA BI AMP 2x100W


230 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 дек 19:12NAD C162 & 216 THX

PREDPOJACALO I IZLAZNO POJACALO 400W MONO 2x150 STEREO NA 8ohm VRVNA...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 дек 19:12STK4191II , STK404-070 , STK402-120S

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! *** H...


360 МКД
или предлог цена
01 дек 16:44Sony TA-F319R

Pojacalo Sony TA-F319R vo dobra sostojba kako vizuelno taka i rabotno...


4.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 дек 12:52DALECINSKI ZA POJACALA RESIVERI CD PLEERI

ISPRAVNI DALECINSKI ORIGINALI ZA MARANTZ, TECHNICS, PIONEER, PHILIPS ...


500 МКД
или предлог цена
01 дек 11:36Marantz model 1050

Marantz model 1050 socuvan,delumno napraven recap (napajacki kondenza...


230 €
или предлог цена
01 дек 11:11Luxman A383, PD210, T341L, D355, D321

Kontakt, tel/viber +38971668705 Ne menuvam! 1. Luxman A383, so ori...


650 €
или предлог цена
01 дек 08:26pioneer a-209r

vo odlicna sostojba 100%ispravno vidi gi site moi oglasi Pioneer A-2...


65 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
90 €
30 ное 23:32marantz pm-630

na lager 2 komada pojacalo marantz pm-630 vo odlicna i 100% ispravna...


80 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
120 €
30 ное 22:58yamaha RX-V 2065

yamaha RX-V 2065од сопствена колекција General • Manufacturer: Yam...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
30 ное 22:50Cyrus од сопствена колекција.

Cyrus 3 Цена 230 евра Stereo Integrated Amplifier Power output: 50 ...


460 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
480 €
30 ное 22:49JVC T-E3 FM/AM Tuner

T-E3 FM/AM Quartz Synthesizer Stereo Tuner Odnadvor ne e vo najdobra...


899 МКД
или предлог цена
30 ное 18:20Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
30 ное 18:20Marantz Model 2252

Pojacaloto e izraboteno 1977 Jacinata e 52W na 8Ω po kanal Prekras...


349 €
или предлог цена
30 ное 18:20SONY TA-1150

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi Prima zvucni...


199 €
или предлог цена
30 ное 18:20Yamaha RX-V467

Во перфектна состојба, јачина 5x105W, Тјунер, HDMI 4/1, Преаут, соврш...


9.999 МКД
или предлог цена
30 ное 18:20Pojacalo snagator i aktivna skretnica

Bass snagator so aktivna skretnica. Snagatorot e praven so dosta skap...


120 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
7.999 €
30 ное 16:06Bass snagator so aktivna skretnica Top sostojba

Bass snagator so aktivna skretnica. Snagatorot e praven so dosta skap...


120 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
7.999 €
30 ное 16:06Страна 3 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам