Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SONY TAF 808 ES

Se prodava najdobroto integrirano polacalo na SONY TAF 808 ES vo mint...


1.200 €
или предлог цена
03 фев 21:48Ei Radio Akustika SPS-200

vo odlicna sostojba,potpolno ispravno.


2.800 МКД
или предлог цена
03 фев 18:19Denon PMA 1500R nečepkan...

DENON PMA 1500r zasiluvač vtor sopstvenik, nečepnato, može i zvučnic...


420 €
или предлог цена
03 фев 16:42Pojacalo PIONEER

Pojacaloto e vo top sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 15:46Pioneer

Pioneer Pojacalo Radio Kaseta


50 €
или предлог цена
03 фев 13:08Dalecinsko za Yamaha AX-596

Kupuvam dalecinsko za pojacalo Yamaha AX 596


1 €
или предлог цена
03 фев 12:30Audiolab M-DAC

Audiolab M-DAC sostojba 100% kako nov


550 €
или предлог цена
03 фев 12:14Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra

Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:52Prodavam Pojacala

Pojacala public addres 100voltni skoro novi. Axceb-acba m60. Edniot s...


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:51Prodavam Pojacalo JVC Model A-X2

Pojacalo jvc model a-x2 Vintage model cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
03 фев 11:51POJACALOTO E SU V2X A PLEEROT E SL PG380A, I DVETE VO TOP FO

POJACALOTO E SU V2X A PLEEROT E SL PG380A, I DVETE VO TOP FORMA ISPRA...


5.000 МКД
или предлог цена
03 фев 11:12POJACALO NAD 3100 MONITOR SERIES

VRVNO POJACALO MONITOR SERIJA MOKNO 2X60W NA 8 OMA RABOTI I NA 4 OMA....


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
03 фев 11:08PREDPOJACALO LITTLE BEAR P5

LAMPASKO PREDPOJACALO ODLICNO ZA POJACUVANJE NA POVEKE MODELI NA IZLE...


2.500 МКД
или предлог цена
03 фев 11:05LAMPASKO POJACALO SINGLE END

DUAL MONO INTEGRIRANO POJACALO, ZA ONIE STO SAKAAAT ANALOGEN ZVUK I D...


6.500 МКД
или предлог цена
03 фев 10:57Jvc VR-5525L AM-FM Stereo Receiver

Manufacturer / Brand: JVC - Victor Company of Japan, Ltd.; Yokoha...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:56Akai AA-1050 AM-FM Stereo Receiver

Specifications Tuning range: FM, MW Power output: 50 watts per ch...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:56Kenwood KR-6030 AM-FM Stereo Receiver

Tuning range: FM, MW Power output: 80 watts per channel into 8Ω (s...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Philips 684 AM-FM Stereo Receiver

Tuning range: FM, MW Power output: 45 watts per channel into 4Ω ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Basf D-6160 AM-FM Stereo Receiver

Tuning range: FM, MW Power output: 60 watts per channel into 4Ω (s...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Tectronic SR-400E AM-FM Stereo Receiver.

Salut Vincent, C'est pas récent, ce truc là ... j'en ai acheté un ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Denon PMA-500V

Power output: 80 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Philips AH 384

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Onkyo Integra A-8270

Ein- und Ausgänge: Tuner, CD-Spieler, Phono MM/MC, AUX-Tape 1 und T...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Onkyo A - 8015

Power output: 60 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Onkyo Integra A 8017

Specifications Power output: 80 watts per channel into 8Ω (stereo) ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Onkyo Integra A-8450

Hersteller: Onkyo Modell: A-8450 Baujahre: 1988 Typ: Vollverstärke...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Optonica SM-3000

Country: Japan Manufacturer / Brand: Sharp; Osaka alternative nam...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Technics SU-V85A

Specifications Power output: 100 watts per channel into 8Ω (stereo) ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:55Sony TA-FR 720R

Anschlussmöglichkeiten für 6 Geräte (inkl. Phono) MOSFET-Leistungsen...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:54Kenwood KA-801

Power output: 110 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency res...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:54Stereo Power Amplifier KD-269 Stereo Preamplifier KD-233

Specifications: Output 2 x 125 W RMS Frequency 10 - 70 000 Hz For spe...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 фев 09:54DUAL POJACALO SO RADIO

1984 odlicna sostojba,germansko,proizvedeno france 2*35w muzicka snaga


4.000 МКД
или предлог цена
03 фев 09:35QUAD 303, 33 i fm 2 Lampaš

PRODADEN E TUNER FM 2 LAMPAS ,Samo za požnavači ,eden od najdobrite v...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
03 фев 08:02POJACHALA ZA KOLA

Ispravni pojachala za koli cena na samata fotografija so 10 % pop...


10 МКД
или предлог цена
03 фев 06:11ROTEL rb 930 bx

Izlezno pojcalo 2x30 . Moze i mono (bridge) 1x90w. Socuvano ispravno....


100 €
или предлог цена
02 фев 22:40CYRUS V8 S2

Socuvan staklo. Go nemam dalecinskoto. https://www.cyrusaudio.com/pro...


550 €
или предлог цена
02 фев 22:40CAMBRIDGE Azur 640a v2

Ispravno , socuvano.


330 €
или предлог цена
02 фев 22:40Harman kardon avi 150

Donesen od swiss Ispravna sostojba Prakjam po kargo


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 фев 21:52ONKYO A9511

Prodavam pojacalo vo odlicna sostojba,ONKYO A9511


7.500 МКД
или предлог цена
02 фев 21:06technics su v 650

prodavam vistinsko pojacalo technics su v 650 zacuvano i potpolno isp...


9.000 МКД
или предлог цена
02 фев 21:06Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам