Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
764 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kenwood KAC-7404 / Pioneer subwoofer / Bufer

Opremata e Nova Koristeno Retko 4 Meseca Vredi Dase Koristat -Kenwoo...


17.000 МКД
или предлог цена
17 јан 10:43AIWA

zasiluvac MX-D10 neispraven,zaedno so GE-D9


1 €
или предлог цена
17 јан 10:38Philips

zasiluvac FA 297/00G neispraven,zaedno so FT-297.


1 €
или предлог цена
17 јан 10:34Pojacalo Technics SU5

Se prodava Technics Su5 Tel za kontakt 070 382 757 Igor


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
17 јан 09:55Yamaha AX-496 yamaha cdx-530e yamaha tx-540

perfektna sostojba 100% ispravna so edno daljinsko vidi sliki orgina...


По Договор
или предлог цена
17 јан 08:04POJACHALO --SANYO --JA 488

Stereo amplifier odlichen zvuk 280 w kako novo made in Japan


4.300 МКД
или предлог цена
17 јан 08:02Yamaha RX-V1000RDS 5x100w pojacalo saraund

Yamaha RX-V1000RDS 5.1 sarround 5x100w stereo mnogu moken so univerza...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

17 јан 04:11Continental edison pa 9907 pojacalo

Odlicen ured. Kako novo. Ispraven i funkcionalen ured. Cena 5000


79 €
или предлог цена
16 јан 17:36MBO MA-1/PA-1 pretpojacalo so pojačalo MADE IN JAPAN

Prekrasni mini komponenti


49 €
или предлог цена
16 јан 17:23Integrated stereo amplifer SCOTT 438A

vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
16 јан 16:24YAMAHA R-N500 receiver

YAMAHA R-N500 high-performance network HiFi receiver Мрежен HiFi ре...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

16 јан 13:25Rotel RSBX-02e — pojacalo

Rotel RSBX-02e — kako nov-kompletno ispraven. fantasticen stereo mod...


350 €
или предлог цена
16 јан 11:14yamaha RX-V 2065

yamaha RX-V 2065од сопствена колекција General • Manufacturer: Yam...


300 €
или предлог цена
16 јан 10:35Cyrus од сопствена колекција.

Cyrus Pre Stereo Pre Amplifier Specifications Frequency response...


200 €
или предлог цена
16 јан 10:34stereo Harman Kardon PM655VXi & hk tu-910

vrvno pojacalo so odlicno phono sekcija 2x90 rms na 8 ohma i najzahte...


По Договор
или предлог цена
16 јан 01:25Pojacalo Telefunken

Odlicno hifi stereo pojacalo model: HA860


80 €
или предлог цена
15 јан 20:13Harman kardon avi 150

Donesen od swiss Ispravna sostojba Prakjam po kargo


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

15 јан 20:01Yamaha Rx-v461

Donesen od swiss Ispravna sostojba Prakjam po kargo


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

15 јан 19:54MARANTZ SR 7100 DC

MARANTZ SR 7100 DC Pojacaloto vizuelno e vo sovrsena sostojba bez ...


230 €
или предлог цена
15 јан 16:31Technics SU-8099

ЕДИНСТВЕН! Легендарен и најдобар интегриран засилувач на Technics. О...


800 €
или предлог цена
15 јан 14:12POJACHALO ZA KOLA -- ADS 5004

Ispravno kako novo 4 x 50 w na 4 oma odlichen i jak BASS 4-ri...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
14 јан 20:15Pioneer

Се Продава одличен систем Pioneer во одлична состојба која е добро ви...


3 €
или предлог цена
14 јан 18:40Prodavam Pojacalo - Snagator Bell PSX 6022 2x350/550W

Pojacalo snagator bell psx 6022 made in england 2x350/550w sochuvan i...


330 €
или предлог цена
14 јан 14:47Prodavam Pojacalo JVC Model A-X2

Pojacalo jvc model a-x2 Vintage model cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
14 јан 14:46Prodavam Profesionalno Pojacalo za Vuferi Biema BF300

Profesionalno pojachalo za vuferi biema bf 300. Socuvano & ispravno 3...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 јан 14:46HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 јан 14:17TECHNICS SE-A800S РЕФЕРЕНТНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 јан 14:12Marantz PM-94

Se prodava Marantz PM-94, tesko dostapno pojacalo, tehnicki vo odlicn...


850 €
или предлог цена
14 јан 08:11SARAUND WUFER ---1 + 2 PSP-2000

Odlichen zvuk AUX -- moze da se ukluchi telefon---tv---lap-top---i d...


1.100 МКД
или предлог цена
14 јан 07:08SONY STR DE 315

Exra socuvano vo domasni uslovi 100 w po kanal na 4 om.so daljinsko ....


7.000 МКД
или предлог цена
13 јан 20:04PIONEER A-616 REFERENCE SERIES

PIONEER A-616 REFERENCE SRIJA Pojacaloto vizuelno e vo sovrsena so...


210 €
или предлог цена
13 јан 12:19Superscope a-235 vintage pojacalo

SUPERSCOPE A-235 Amplificateur intégré stéréophonique Années 73 ...


55 €
или предлог цена
13 јан 10:34Лампашки засилувачи

Се продаваат нови хај-фај лампашки засилувачи PRESIDENT AUDIO од 2x8W...


500 €
или предлог цена
13 јан 08:43Akai AM-2400

Ispravan , izlazi ispravni Specifications Power output: 40 watt...


80 €
или предлог цена
13 јан 01:56Scott 440A

U ispravnom stanju bez ikakvi mana Specifications Power output: 5...


200 €
или предлог цена
13 јан 01:55Palladium vintage 100 pojacalo

Donesen od swiss Prakjam po kargo


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

12 јан 23:51JVC A-10X

Na uredjaju gornjih izlazi krcu dok donji izlazi su ispravni prodaje ...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
12 јан 18:56ONKYO INTEGRA A-S 810 PRO

Power output: 75 watts per channel into 8Ω (stereo) Surround output:...


150 €
или предлог цена
12 јан 15:14Yamaha C-4 predpojacalo i Yamaha M-4 pojacalo

Prodavam Yamaha pojacalo i pretpojacalo vo top sostojba. So nego doag...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

12 јан 15:13technics su-v9

tehnicki top estetski so mali grepki vidi sliki orginalni vidi gi sit...


По Договор
или предлог цена
12 јан 09:28Страна 6 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам