Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
799 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

POJACALO SANSUI AU 717

LEGENDAREN MODEL VO MINT SOSTOJBA SO FABRICKITE TRANZISTORI , SO DVA ...


800 €
или предлог цена
06 мар 15:02PRO-JECT AUDIO PRE BOX SE

Se prodava Pro-Ject Pre Box SE i Pro-Ject Tuner Box kupeni vo Audio C...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

06 мар 12:25Zvucnici pojacalo vivax

Pojacalo AM-200. 4000den. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

05 мар 19:29PIONEER A-616 REFERENCE SERIES

PIONEER A-616 REFERENCE SRIJA Pojacaloto vizuelno e vo sovrsena so...


9.999 МКД
или предлог цена
05 мар 15:12Pojacalo DENON PMA-500AE

prodavam pojacalo denon pma-500ae Power output: 45 watts per channel ...


5.500 МКД
или предлог цена
05 мар 14:09Pojacalo receiver YAMAHA RX-V359

Prodavam av resiver yamaha rx-v359 Power output: 100 watts per channe...


6.500 МКД
или предлог цена
05 мар 14:08Pojacalo receiver Pioneer vsx-418-S

Prodavam resiver pioneer vsx-418s Power output: 100 watts per channel...


5.500 МКД
или предлог цена
05 мар 14:08Pojacalo receiver JVC RX-5022RSL

Prodavam resiver JVC RX-5022SLR vo odlicna sostojba so original dalec...


5.000 МКД
или предлог цена
05 мар 14:08Pojacalo receiver SONY STR-K785

Prodavam receiver SONY STR-K785 VO ODLICNA SOSTOJBA so dalecinsko Pow...


5.500 МКД
или предлог цена
05 мар 14:08Pojacalo Technics SU-610

Prodavam pojacalo technics SU-610 vo odlicna sostojba deneseno od ch....


4.200 МКД
или предлог цена
05 мар 14:08Pojacalo X4-TECH TUBEBOOSTER 3000

Stereo Resiver x-4tech tubebooster 3000 donesen od ch Power output: 1...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
05 мар 14:07Receiver SONY STR-DG510

Prodavam av resiver sony str-dg510 vo odlicna sostojba dknesen od ch ...


6.000 МКД
или предлог цена
05 мар 14:07Pojacalo receiver harman/kardon HK3480

Prodavam stereo resiver harman/kardon hk3480 vo odlicna sostojba done...


10.500 МКД
или предлог цена
05 мар 14:07NAD C320BEE ROWEN EDITION

PERFEKTNA SOSTOJBA SO ORIGINAL DALECINSKO RETKO POJAVALO STO RABOTI...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

05 мар 10:04PIONEER A-616 MAK 2 REFERENCE CLASS

Стерео пред-главен засилувач дизајниран да ги минимизира патеките на ...


239 €
или предлог цена
05 мар 07:02MARANTZ PM 420

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
04 мар 16:16SONY TA-F 55

Power output: 65 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
04 мар 16:16TECHNICS SE-A800S HIGH END АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 мар 13:10Denon pma-750

Odlicno vintage pojacalo od denon.Prepoznatliv zvuk, vistinski 80w p...


210 €
или предлог цена
04 мар 11:43Marantz PM-94

Se prodava Marantz PM-94, tesko dostapno pojacalo, tehnicki vo odlicn...


850 €
или предлог цена
04 мар 09:25MARANTZ SR 7100 DC

MARANTZ SR 7100 DC Pojacaloto vizuelno e vo sovrsena sostojba bez ...


230 €
или предлог цена
03 мар 19:22POJACALO ZA KOLA CRUNCH GTS 4125

Prodavam pojacalo marka CRUNCH, model GTS 5125. Pojacaloto vizueln...


4.300 МКД
или предлог цена
03 мар 19:19Hitachi FT-5500 MKII vvvv

Hitachi FT-5500MKII Sočuvan, kako nov za site moi oglasi napišite v...


1 €
или предлог цена
03 мар 18:47SONY STR DB 925

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel 071 264 065


80 €
или предлог цена
03 мар 07:58KENWOOD KA 5020

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


60 €
или предлог цена
03 мар 07:58HARMAN CARDON AVR 235

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


90 €
или предлог цена
03 мар 07:58PIPNEER VSX609RDS

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


70 €
или предлог цена
03 мар 07:58DENON F10

KORISTEN DENON F10 SO CETIRI KOMPONENNTI Tel. 071 264 065


140 €
или предлог цена
03 мар 07:58POJACALO AV RECEIVER

VO ISPRAVNA SOSTOJBA CENI OD 800 DO 150 EVRA Tel. 071 264 065


70 €
или предлог цена
03 мар 07:57FENIKS POJACALO

PRODAVAM FENIKS POJACALO 2 X 90


4.500 МКД
или предлог цена
02 мар 22:10Yamaha RX-V2500

Продавам сараунд ресивер Yamaha RX V2500 со оригинал далечинско во од...


250 €
или предлог цена
02 мар 19:26Jvc VR-5525L AM-FM Stereo Receiver

Manufacturer / Brand: JVC - Victor Company of Japan, Ltd.; Yokoha...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:09Akai AA-1050 AM-FM Stereo Receiver

Specifications Tuning range: FM, MW Power output: 50 watts per ch...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:09Kenwood KR-6030 AM-FM Stereo Receiver

Tuning range: FM, MW Power output: 80 watts per channel into 8Ω (s...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:09Philips 684 AM-FM Stereo Receiver

Tuning range: FM, MW Power output: 45 watts per channel into 4Ω ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:09Basf D-6160 AM-FM Stereo Receiver

Tuning range: FM, MW Power output: 60 watts per channel into 4Ω (s...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:09Tectronic SR-400E AM-FM Stereo Receiver.

Salut Vincent, C'est pas récent, ce truc là ... j'en ai acheté un ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:09Denon PMA-500V

Power output: 80 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:09Philips AH 384

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:08Onkyo Integra A-8270

Ein- und Ausgänge: Tuner, CD-Spieler, Phono MM/MC, AUX-Tape 1 und T...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 мар 19:08Страна 7 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам