Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
788 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Marantz pm8 delovi

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Pred...


1 €
или предлог цена
26 фев 18:32MARANTZ SC80 + 2x SM80 ezoterija

toj sto otvoril znae sto gleda, nema sto da objasnuvam, samo ke nabro...


1.515 €
или предлог цена
25 фев 21:43Pioneer 5.1 saraund resiver 5x100W mnogu mokjen i DVD pleer

KOMPLETOT ZA 5000den Komplet Pioneer VSX-709RDS so Pioneer DV-350 ...


79 €
или предлог цена
25 фев 21:42Marantz PM7001

******Marantz PM7001****** ****Cena: 370€**** Vo ponuda vrv...


300 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
370 €
25 фев 15:45Sanyo DCA203 + FMT203L

https://www.facebook.com/hifiandaudioequipment/ *** Sanyo DCA203 +...


160 €
или предлог цена
25 фев 15:45HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier

HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier Se prodava HAFLER DH 110, ...


300 €
или предлог цена
25 фев 11:45AMBER Preamp TWO

AMBER Preamp TWO Vrven predzasiluvac, Vintage USA equipment, k...


250 €
или предлог цена
25 фев 11:44ALESIS RA-100

ALESIS RA-100 Studio reference amplifier Studiski zasiluvac, komplet...


160 €
или предлог цена
25 фев 11:37Technics SU-V450 Class AA

Во исправна работна состојба. Одличен звук. Specifications Pow...


4.000 МКД
или предлог цена
25 фев 11:01TEAC A-X800 DC

Се продава: Аудиофилски засилувач TEAC A-X800 DC во одлична состојба...


250 €
или предлог цена
25 фев 10:08Pioneer SA-3000 & Pioneer TX-3000

Се Продава! Pioneer Series 3000 Се продава легендарната серија 300...


250 €
или предлог цена
25 фев 10:08ODLICNO I SNAZNO POJACALO Onkyo TX-8211 FM STEREO RECIVER

Odlicno pojacalo fm resiver Onkyo TX-8211 ,pojacaloto celosno izpravn...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 фев 22:17Pojacalo Kenwood KA-1030 odlicno i snazno pojacalo

Prodavam odlicno socuvano pojacalo Kenwood KA-1030 i celosno ispravno...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 фев 22:17PANASONIC SA-HT75 5.1 HOME THEATER SOUND SYSTEM

Prodavam odlicno dvd domasno kino PANASONIC SA-HT75 so moknost od 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 фев 22:17Rotel RB-956 AX + Rotel RSP 966

Prodavam od licna kolekcija Rotel RB-956 AX + Rotel RSP 966 bez tragi...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 фев 18:24PASSLAB ALEPH

MONOBLOKIVI PASSLAB I PREDPOJACALO 50W cista a klasa 50kg eden pred...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 фев 11:43REGA fono mini A2D phono pre-amplifier

Пред-засилувач за грамафон. Линк од официјалниот сајт на REGA: htt...


7.000 МКД
или предлог цена
24 фев 10:45Harman Kardon HK3390

STEREO RESIVER HARMAN VO ODLICNA SOSTOJBA SO ORIGINAL DALECINSKO ...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 фев 09:03B&K Sonata M-200 MONOBLOKOVI

PRODAVAM MONOBLOKOVI B&K Sonata M-200 VISTINSKI HIEND podetalno n...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 фев 09:00Sony STR-DE185

Sony STR-DE185 FM Stereo receiver,cisti 2x100W na 8 oma.


4.600 МКД
или предлог цена
23 фев 20:44Pojacalo Ei Nikola Tesla

Ispravno tjuner dek i pojacalo


100 €
или предлог цена
23 фев 18:08Hitachi HA 5300 Dynaharmony

Hitachi HA 5300 Dynaharmony , Izuzeten kvalitet. Ima kozmeticki zabe...


220 €
или предлог цена
23 фев 17:31ONKYO A 9511 STEREO POJACALO 2X100W APSOLUTNO KAKO NOVO FABR

ONKYO A 9511 STEREO POJACALO 2X100W APSOLUTNO KAKO NOVO FABRIKA PERFE...


149 €
или предлог цена
23 фев 15:18SONY F 420

2 x 70 watts (8 ohms) Dimensions: 430 x 135 x 375mm (Width x Height...


1 €
или предлог цена
22 фев 18:40POJACALO YAMAHA A 1000

HI END AUDIO, POJACALOTO E VO FABRICKA SOSTOJBA, RABOTI VO A KLASA , ...


340 €
или предлог цена
22 фев 12:46Predpojacalo i pojacalo MITSUBISHI M-P 04 i MA04

Prodavam LEGENDARNO Japonsko vintage predpojacalo i pojacalo zasiluva...


5 €
или предлог цена
22 фев 11:39Pojacalo zasiluvac za kola avtomobil Pioneer Philips Magnat

Se prodava 6" inci vuferce od DVD ispravno i jako mozi i za vo kola d...


800 МКД
или предлог цена
22 фев 09:57prodavam resiver jvc rx5vl

prodavam resiver jvc rx5vl


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

22 фев 08:44Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala

***** Informacii posle 15:00 casot ***** Elektronika Razni Delovi : ...


По Договор
или предлог цена
22 фев 02:18Harman Kardon HK795i

Odlicno socuvan Stereo receiver Harman Kardon HK795i potpolno isprave...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 фев 19:17DSP MP310U

Се продава многу малку користено и зачувано озвучение со 4хDSP 8062 ц...


20.000 МКД
или предлог цена
21 фев 11:53Rotel RSBX-02e — pojacalo

Rotel RSBX-02e — kako nov-kompletno ispraven. fantasticen stereo mod...


330 €
или предлог цена
21 фев 11:06Jensen subwoofers

Qx 80 160w 071 672 331 zoki 071 672 331 zoki


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 фев 10:27TECHNICS SU-C03

1. Technicsc SU-C03 30 € 2. Fisher CA-2320 30 € 3. JVC...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
21 фев 01:41Pojacalo Sony F319R

Solidno socuvano


70 €
или предлог цена
20 фев 22:16MARANTZ PM43

MARANTZ PM SERIA VO ODLICNA SOSTOJBA Power output: 55 watts per ...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

20 фев 21:57PIONEER A505r

POJACALO PIONEER A505 MOSFEIT TEHNOLOGIA 2x100W TORUSNO TRAFO


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

20 фев 21:56SNAGATOR KONIG AMP 10000

PRODAVAM / SNAGATOR KONIG AMP 10 000 - GERMANSKI SNAGATOR , ZA SATELI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 МКД
20 фев 10:50pojacalo EROICA TA-705BR

prodavam pojacalo Eroica ta-705br 2x50w


3.200 МКД
или предлог цена
19 фев 20:30Pojacalo Technics SU-V550

Prodavam pojacalo technics SU-V550 vo odlicna sostojba donesena od ch...


6.000 МКД
или предлог цена
19 фев 20:30Страна 8 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам