Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
789 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DSP MP310U

Се продава многу малку користено и зачувано озвучение со 4хDSP 8062 ц...


20.000 МКД
или предлог цена
21 фев 11:53Rotel RSBX-02e — pojacalo

Rotel RSBX-02e — kako nov-kompletno ispraven. fantasticen stereo mod...


330 €
или предлог цена
21 фев 11:06Jensen subwoofers

Qx 80 160w 071 672 331 zoki 071 672 331 zoki


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 фев 10:27TECHNICS SU-C03

1. Technicsc SU-C03 30 € 2. Fisher CA-2320 30 € 3. JVC...


30 €
или предлог цена
21 фев 01:41Pojacalo Sony F319R

Solidno socuvano


70 €
или предлог цена
20 фев 22:16MARANTZ PM43

MARANTZ PM SERIA VO ODLICNA SOSTOJBA Power output: 55 watts per ...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

20 фев 21:57PIONEER A505r

POJACALO PIONEER A505 MOSFEIT TEHNOLOGIA 2x100W TORUSNO TRAFO


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

20 фев 21:56SNAGATOR KONIG AMP 10000

PRODAVAM / SNAGATOR KONIG AMP 10 000 - GERMANSKI SNAGATOR , ZA SATELI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 МКД
20 фев 10:50pojacalo EROICA TA-705BR

prodavam pojacalo Eroica ta-705br 2x50w


3.200 МКД
или предлог цена
19 фев 20:30Pojacalo Technics SU-V550

Prodavam pojacalo technics SU-V550 vo odlicna sostojba donesena od ch...


6.000 МКД
или предлог цена
19 фев 20:30Pojacalo Technics SU-V460

Prodavam pojacalo technics su-v460 vo super sostojba koka nova donese...


5.000 МКД
или предлог цена
19 фев 20:29Pojacalo Technics SU-Vz320

Prodavam pojacalo technics su-vz320 vo odlicna sostojba Power output:...


5.500 МКД
или предлог цена
19 фев 20:29Pojacalo SONY TA-D505

prodavam pojacalo sony ta-d505 vo ispravna sostojba Power output: 60 ...


3.500 МКД
или предлог цена
19 фев 20:28Pojacalo receiver DENON DRA-935R

Prodavam resiver denon dra-935r vo odlicna sostonba donesen od ch Pow...


9.500 МКД
или предлог цена
19 фев 14:45Pojacalo receiver Technics SA-5160

Prodavam resiver technics sa-5160 vo odlicna sostojba donesen od ch.P...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
19 фев 14:42KOPFHORER RFT SV 3000

Prodavam vintage mini germnasko pojacalo marka RFT, model SV 3000. ...


1.999 МКД
или предлог цена
19 фев 11:08Bang & Olufsen Beolink pojacalo

Prodavam Beolink pasive pojacalo. Pojacaloto e aktivno a sluzi za pov...


3.500 МКД
или предлог цена
18 фев 10:20Technics SU-610

neispraven ,za servis


1 €
или предлог цена
17 фев 18:01Bass snagator so aktivna skretnica Top sostojba

Bass snagator so aktivna skretnica. Snagatorot e praven so dosta skap...


120 €
или предлог цена
17 фев 15:54Pojacalo Pioneer A-117

Odlicno socuvano


70 €
или предлог цена
17 фев 14:05POJACALO SANSUI AU 317

JAPONSKA KLASIKA OCUVANO POJACALO SO FABRICKI TRANZISTORI,


280 €
или предлог цена
17 фев 11:01Technics SU-810

Technics SU-810, kvalitetno pojacalo, dobro socuvano vo besprekorna r...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

16 фев 14:58PIONEER POJACALO

Se prodava pioneer pojacalo odlicno socuvan totalno ispraven.


6.500 МКД
или предлог цена
16 фев 09:16Појачало за кола MAGNAT 300w

Vo odlicna sostojba Info na 075587008 Prakjam I po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
15 фев 22:09JVC KOMPLET SO CD PLAYER

SE PRODAVA JVC POJACALO KOMPLET SO CD PLAYER ODLICNO SOCUVANI TOTALNO...


5.500 МКД
или предлог цена
15 фев 12:26YAMAHA AKTIVEN SUBFUVER

Se prodava yamaha aktiven vufer odlicno socuvan totalno ispraven.


4.500 МКД
или предлог цена
15 фев 11:56JBL AKTIVEN VUFER

Se prodava jbl vufer odlicno socuvan totalno ispraven.


6.000 МКД
или предлог цена
15 фев 11:54KENWOOD STEREO TUNER KT-56L

KENWOOD DIGITAL TUNER KT -56L CENA POVOLNA tel. 071 994 970


1.800 МКД
или предлог цена
15 фев 11:46RESIVER YAMAHA YST 99CD

NATURAL SOUN YAMAHA MADE IN JAPAN POJACALO CD I RADIO SO ORIGINALNITE...


3.500 МКД
или предлог цена
15 фев 11:13sansui au-x501

vo orginalna sostojba so mali sitni neprimetni grepki vidi sliki nak...


По Договор
или предлог цена
15 фев 10:42Vintage receiver Sansui R-30 Made in Japan SSSS

1. Vintage receiver Sansui R-30 Made in Japan, potpolno ispraven i fu...


95 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

15 фев 08:20linn majik 1

mint sostojba so orginalno daljinsko vidi sliki orginalni vidi gi s...


По Договор
или предлог цена
13 фев 01:10DENON PMA-720AE STEREO POJACALO

DENON PMA-720AE **** 9.000 ден.**** Интегриран засилувач од висок оп...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

13 фев 00:27SONY STR DE 315

Exra socuvano vo domasni uslovi 100 w po kanal na 4 om.so daljinsko ....


100 €
или предлог цена
12 фев 10:38nad c-300 nad c-521bee

vo odlicna sostojba cena reklamna bez daljinski upravuvacu vidi sliki...


180 €
или предлог цена
10 фев 08:12marantz pm-75 marantz cd-72 marantz st-50l

vrven set na marantz gold edition so zamac stranici so edno dalecinsk...


520 €
или предлог цена
10 фев 08:10Denon avc A10SE special edition surround thx

Audiofilski zasiluvac od najvisoka high end klasa Denon avc A10SE T...


По Договор
или предлог цена
09 фев 17:54Audio komponenti

Audio komponenti WINTAGE kako na slikata tranzistori emiterski snaz...


200 МКД
или предлог цена
09 фев 17:10Vintage mini pojačalo Telefunken MA-2 SSSS

1.Vintage mini pojačalo Telefunken MA-2, potpolno ispravno..............


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 фев 11:41MARANTZ PM8000 Class A/AB Stereo Amplifier

Највисока класа на засилувач Marantz во однос на квалитетот на израбо...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 фев 11:00Страна 9 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам