Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
916 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zvucnici

Socuvani ne servisirani ,3 sistemski na 8 oma i jacina 200 w, imaat m...


200 €
или предлог цена
Денес 19:01Sonos 5 zvucnik wireless smart speaker

Sonos play 5 zvucnik powerful wireless smart speaker.Stereo.internet ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 16:29TECHNICS SB-5000 zvucnici

VINTAGE DOBRO POZNAT MODEL KOI ODLICNO SVIRAT SO SITE POJACALA


240 €
или предлог цена
Денес 16:16SONAB OA-12 vrvni vintage zvucnici

edinstvena ponuda, dvosistemski omni - direkt bas refleks zvucnici od...


240 €
или предлог цена
Денес 16:15Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:12Jamo d 590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se perfekni ni kogas otvarani ne cepnat...


600 €
или предлог цена
Денес 14:53  НОВ ОГЛАС

SCRIPTUM 3 -- DYNAUDIO = RARE HIGH END

РЕТКИ ЕДИНСТВЕНИ И НЕПОВТОРЛИВИ ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ СО DYNAUDIO ДРАЈВЕ...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:39Revox AX 5-4 — zvucnici

Kvaliteten i redok zvucnik na revox. Proizvedeni 1976 god. so 2x8” ...


450 €
или предлог цена
Денес 13:51Focal Tantal CC 5 — centar zvucnik

Centarot e odlicno ocuvan i e vo ispravna sostojba. Zvucno e odlicen....


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 13:50Sony SS-U581av — zvucnici so 12” bass

Prodavam golemi zvucnici na Sony so 12” bass. Solidno ocuvani. Imaat ...


11.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:50ZVUCNICI SABA FL

RETRO ZVUCNICI REDOK MODEL OCUVANI VO FABRICKA SOSTOJBA, 10 KA BASS T...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:14  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICI MITSUBISHI SS L70

OCUVANI DVOSISTEMSKI ZVUCNICI BASS 8 KA, MOKNI SE 2X35W NA 8 OMA, MOZ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:11  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICI PHILIPS AD 12100 HP8

MADE IN HOLAND VRVNI SIROKOPOJASNI ZVUCNICI , GOLEMINA 12 KI 8 OMA, ...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

Bowers & Wilkins B&W 603

Продавам Bowers & Wilkins B&W 603 . Прв сопственик , купени од Болин...


1.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Prodavam Zvucnik Monacord 250W

Zvucnik monacord 250w za svirka gitara klavijatura i slicno 80€


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:36Prodavam Vintage Zvucnici Pioneer

Zvucnici pioneer vintage ekstra sochuvani 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:35Prodavam Zvucnici Phonic 2x150W

Zvucnici phonic skoro novi 12ki 2x150w 170e


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:35Prodavam Profi Zvucnici 2x400W

Profi zvuchnici 2x400w ispravni sochuvani 200e.


200 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:35  НОВ ОГЛАС

Prodavam Vufer Teufer M 800/25/A

Vufer teufel mod m/800/25/a sochuvan ispraven 2x150/300w 120e


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:33Zvucnici tensai ts-950

Zvucnici tensai model ts-950 vintage serija ispravni socuvani cena 23...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:33Prodavam Vintage Zvucnici Martin made in USA

Martin vintage super max 120 speakers 1974 ispravni socuvani nepoprav...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:33Zvucnik Bluetooth Sony SRS - XB33

Top top sostojba, 10 pati dali koristen. So kutija, so se sto slesuva...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:11  НОВ ОГЛАС

Elac FS 207.2

Се продаваат врвни аудиофилски звучници Elac FS 207.2 Од најдобрата ...


850 €
или предлог цена
Денес 11:44Focal Aria 926

Се Продаваат! Focal Aria 926 висока класа на звучници, носители на ...


1.750 €
или предлог цена
Денес 11:44JAMO D-570

Се Продаваат: Врвни звучници од најдобрата серија D - JAMO D-570 со ...


500 €
или предлог цена
Денес 11:44Bowers & Wilkins CM-9

Се Продаваат: Висока класа на звучници Bowers & Wilkins CM-9 s1 Зву...


1.700 €
или предлог цена
Денес 11:44Vintage zvucnici

Prodavam Revox piccolo II


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:29  НОВ ОГЛАС

Se prodava centar Quadral

Centarot e vo odlicna sostojba.140wati mocnost,4-8 Ohma.


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:19Se prodava centar Magnat

Centarot e vo odlicna sostojba,150wati mocnost, 4-8 Ohma.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:19Барам да купам исти високотонец како на сликата

Барам да купам исти високотонец како на сликата БАРАЈТЕ МЕ САМО Н...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:24НОВ БЛУТУТ ЗВУЧНИК СО БЕЖИЧЕН МИКРОФОН

Висок 60 цм - широк 30 AUX влез Bluetooth поврзување со телефон Бежи...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:54  НОВ ОГЛАС

BANG OLUFSEN RL 60.2.ZVUCNICI ZA SEKAKVA NAMENA. VIDI OGLAS.

BANG OLUFSEN RL 60.2. ZA SEKAKVANAMENA. SO VRVNI DRAJVERI. WIFA VISOK...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:52DENON 5.1 KOMLET ZVUSNICI

SE PRODAVA KOMPLET ZVUSNICI 5.1 ODLICNO SOCUVANI TOTALNO ISPRAVNI ZVU...


7.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:38  НОВ ОГЛАС

STALKI ZA ZVUSNICI

SE PRODAVA MNOGU KVALITETNI STALKI ZA ZVUSNICI.VISINA 84CM.


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:13  НОВ ОГЛАС

Centar odlicen so JAMO basovi za EXTRA CENA!!

Centarot e prepraven so 6ka JAMO basovi I sviri odlicno za cenata koj...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:08Zvicnici za kola 120w

Novi


25 €
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 07:45  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICI KLIPSCH R 41M

NOVI VO KUTIJA ZVUCNICI SE PRODAVAAT PORADI SELENJE, KORISTENI 6 MESE...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 01:50  НОВ ОГЛАС

Infinity kappa 6.2i prodavam - menuvam

Se prodavaat zvucnici kappa 6.2 so disfunkcionalni sredni. Visokotonc...


159 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
199 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 00:33Soundbar zvucnik HIFI

Soundbar zvucnik hifi 100w


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:34Zvucnici

Se prodavat Zvucnici Pioneer novi kupeni 24.000den pred edna godina e...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:22Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам