Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
936 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PHILIPS ZVUCNICI ZA SURROUND.4 SATELITI I CENTAR. KAKO NOVI.

PHILIPS 5.1. ZA SURROUND. 4 SATELITI I CENTAR. KAKO NOVI.. SWISS....V...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 10:15Prodavam Zvucnici Vintage Asuki 2x60W

Zvucnici vintage asuki 2x60w ispravni, sochuvani 135evra


135 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:25Prodavam Zvucnici Fisher 2x70W

Zvucnici vintage fisher 2x70w sochuvani & ispravni 120evra


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:22Digital Monitoring System Marantz DMS-250

Marantz DMS-250 Digital Monitoring System 3 sistemski zvucnici Marant...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:19Prodavam Kutii za 15ki od Peavey

Prazni kutii za 15ki pi-vi. 30e. Kutiite se od lesen materijal.


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:17Prodavam Profi Zvucnici Obe Ju Sound 2x200/500W

Profi zvuchnici obe ju sound 4 komada 2x200/500w sochuvani & ispravn...


900 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:17Prodavam Vintage Zvucnici Pioneer

Zvucnici pioneer vintage ekstra sochuvani 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:16Prodavam Zvucnici Phonic 2x150W

Zvucnici phonic skoro novi 12ki 2x150w 170e


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:16Prodavam Zvucncici JBL Control One

Jbl zvucnici contol one sochuvani ispravni 65e.


65 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:16Prodavam Profi Zvucnici 2x800W

Profi zvuch HP Audio E-15, 15 ki sochuvani ispravni 2 x800w 300e


300 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:16Prodavam Vintage Zvucnici Martin made in USA

Martin vintage super max 120 speakers 1974 ispravni socuvani nepoprav...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:16Prodavam Zvucnici Piega LDS 1.6

Prodavam Zvucnici Piega LDS 1.6 socuvani & ispravni


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 09:15JBL odlicni zvucnici

Prodavam odlicno socuvani zvucnici od brendot Jbl hp 430 retki na paz...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 08:31Jamo d 590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se perfekni ni kogas otvarani ne cepnat...


550 €
или предлог цена
08 дек 00:16bose 901 ser 4

nemam komentar za ovaa firma i ovoj model najmuzikalne serija od bose...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 00:11made in denmark infinity alpha 40

vrvna serija na infinity alpha 40 vidi sliki orginalni vidi gi site m...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 дек 00:02PORTABLE SPEAKER LT-1206

Се продава нов некористен звучник со супер бас два микрофони за карио...


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
07 дек 22:02Kendo/Jamo

Prodavam zvucnici kendo so komponenti na jamo zvukot e odlicen kompes...


7.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.300 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 21:56Zvucnici

Socuvani ne servisirani ,3 sistemski na 8 oma i jacina 200 w, imaat m...


200 €
или предлог цена
07 дек 18:54Pioneer 5.1 zvucnici

Zvucnicite se bukvalno kako novi,bez grebanici,zdravi mrezi. 2 gole...


350 €
или предлог цена
07 дек 16:32Pioneer S-W200 — aktiven vufer

Vuferot e vo extra sostojba. Vuferot e so neverojatno kvaliteten zvuk...


5.500 МКД
или предлог цена
07 дек 16:30Sony — 3-sistemski zvucnici

Zvucnicite i vizuelno i tehnicki se extra zacuvani. Bez nikakvi ostet...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
07 дек 16:28ZVUCNICI KOMPLET

3000 DEN pojacalo nema


3.000 €
или предлог цена
07 дек 14:26Prodavam Cambridge Audio MINX XL Bookshelf-fabricka sostojba

Prodavam zvucnici Cambridge Audio MINX XL Bookshelf vo fabricka sosto...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 13:46ZVUCNICI LIFE L 8992

DANSKI ZVUCNICI MNOGU MOKNI 200W MUZICKA SNAGA, OCUVANI BEZ GREBANICI...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 13:10Звучници Сервис !

Изработка на намотки (Kapton, Nomex, Preshpan), замена на амортизери ...


1 МКД
или предлог цена
07 дек 12:46BOOKSHELF so RIBON CAV FL 10

Se prodavaat NOVI kvalitetni bookshlef zvucnici marka CAV FL 10 . ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 12:35karaoke Bluetooth zvucnik novi

NOV KARAOKE ZVUCNIK 2 X 8 INCI SO EDEN BEZZICEN MIKROFON PRAJCAME PO...


3.499 МКД
или предлог цена
07 дек 09:54JBL TLX6

Type: 3 way, 3 driver loudspeaker system Frequency Response: 45Hz ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 09:30SONY ZVUSNICI

SE PRODAVA SONY ZVUSNICI ODLICNO SOCUVANI TOTALNO ISPRAVNI PERFEKTEN ...


1.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 07:15danski zvucnici Eltax QR 600

ova e orginal made in denmark 300 wati muzicka snaga so 2 osmici za p...


130 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
180 €
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 00:18OHM Model L

ohm americki vintaze zvucnici koj se proizveduvale od 70 do 80 godina...


80 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
130 €
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 00:09made in usa martin logan sequel 2

martin logan sequel 2 orginalna sostojba elektrostatski americki zvuc...


1.100 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.500 €
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 дек 00:00JBL SUB135 100W RMS 8" Bass-Reflex

odlicna sostojba vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi JBL SU...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 дек 23:41francuski zvucki Focal Chora 816

kako novi kupeni od Skopje od prv gazda mozam da kazam uste ne usvira...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 дек 23:395.1 Denon Surround со JVC Receiver

Продавам 5.1 Surround звучници Denon: DSW65 10" активен вуфер 55W RMS...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 дек 22:13NOVI 2 para Klipsch R-620F

Prodavam dva para zvucnici Klipsch R-620f novi vo kutija Cenata e za...


33.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 дек 20:58Jamo d 590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se perfekni ni kogas otvarani ne cepnat...


550 €
или предлог цена
06 дек 17:56Wharfedale Diamond 9.3

Wharfedale Diamond 9.3 Kako novi


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
06 дек 15:44WUFER BOSE ACOUSTIMASS 2683 2

MNOGU MOKEN AKTIVEN WUFER 350W MUZICKA SNAGA, NE VI TREBA POJACALO SA...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 дек 12:48Страна 2 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам