Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
936 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WOOFER I SATELITI SONY SA CSD1

AKTIVEN WOOFER I SATELITI SO VRVEN DIZAJN 8 OMSKI , WOOFEROT E SO DVA...


3.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 дек 12:14Zvucnici

Se prodavat Zvucnici Pioneer novi kupeni 24.000den pred edna godina e...


1 €
или предлог цена
06 дек 11:40ZVUCNICI KLIPSCH R 41M

NOVI VO KUTIJA ZVUCNICI SE PRODAVAAT PORADI SELENJE, KORISTENI 6 MESE...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 дек 11:01Zvucnik Bluetooth Sony SRS - XB33

Top top sostojba, 10 pati dali koristen. So kutija, so se sto slesuva...


5.500 МКД
или предлог цена
06 дек 09:59Pioneer S-J7 130 Watt

gi sie mnogu poskapi zvucni iminja i preziminja samo 130 wati vidi sl...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 дек 09:36CAV DP880 FLOORSTANDING SPEAKERS ZVUCNICI

Odlicni zvucnici vo besprekorna sostojba koristeni se isklucivo vo do...


500 €
или предлог цена
06 дек 08:58Dvosistemski zvucnici vo dobra sostojba

kutijata od Panasonic a basovite i visokotoncite se CHARP


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 21:03Dvosistemski zvucnici

vo dobra sostojba ispravni, smeneti basovite i visokotoncite


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 20:28Zvucnik 10-ka nepoznata marka so ogromen magnet

ispravno


1.800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 20:28Canton Nestor 352

Manufacturer: Canton Model: Nestor 352 Year of manufacture: 1998 M...


110 €
или предлог цена
05 дек 19:23Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


10.000 МКД
или предлог цена
05 дек 14:18ZVUCNICI KEF CADENCA

ANGLISKA KLASIKA VO FABRICKA SOSTOJBA OCUVANI BEZ GREBANICI, VISOKI S...


340 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 12:39SUBWOFER ELTAX PLANOS

AKTIVEN MNOGU MOKEN SO 4 BASA VUFER 100W, SE POSTAVUVA VO LEZECKA SOS...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 12:20Kef Reference Model 2

******Kef Reference Model 2****** *****Cena: 950€***** Top...


950 €
или предлог цена
05 дек 10:47KAKO OD FABRIKA ZV ELTAX 2X200 DANSKI org.

BUKVALNO FABRIKA POZACUVANI NE MOZE DA BIDAT POXNATA MARKA ELTSX MADE...


6.500 МКД
или предлог цена
05 дек 10:09KENWOOD KFC - M6944 A

Zvucnicite se zdravi i zacuvanii 2 x 2000 denari


1 €
или предлог цена
05 дек 09:54Magnat basovi

Dva komada za 1300 Dijametar 25cm, zaedno so ramkata 27,5cm, 26cm od...


21 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 09:29Aktiven vufer so 2 sateliti NIVS A66A

ispravno


1.200 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 08:36Jamo D165

Vo fantasticna kozmeticka sostojba, rabotno odlicni trosistemski zvuc...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 08:22Prodavam zvucnici ТЛ(четворосистемски) 10 incen bas

Четворосистемски звучници на продажба Кутијата е Трансмисиона линија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 08:00PHILIPS ZVUSNICI 2.1

SE PRODAVA PHILIPS ZVUSNICI KOJ MOZE DA PVRZAT NA KOMPJUTER TELEFON T...


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 дек 07:09Prodavam zvucnici Electro Voice Swing 1

Prodavam zvucnici Electro Voice Swing 1 vo besprekorna sostojba moze ...


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 23:12acoustic research ar 35 bx zvucnici

Vredi da se imaat svirat podobro od mnogu poskapi zvucnici


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 22:40SONY GTK XB5 “NOVI 4 ZVUCNIKA”

Се продаваат нови 4 звучника донесени од Германија не користени, во о...


600 €
или предлог цена
04 дек 22:21WHARFEDALE Diamond 225

Staklo.


350 €
или предлог цена
04 дек 21:31Zvucnici TWIN 716 by Proson

Prodavam zvucnici TWIN 716 by Proson vo odlicna ispravna sostojba kak...


6.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:37Prodavam zvucnici 13 cm

Prodavam zvucnici 13 cm ili 5 inchi 16 ohm 40 w


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 20:06Horni visokotonci izduvi

Prodavam komponenti za samo gradba na zvucnici... Horni visokotonci ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 20:06Zvucnici CABASSE MC170 ANTIQUA

Se prodavaat cabasse zvucnici kupeni pred 3 godini vo alfa audio.Zvuc...


23.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 19:43aktiven vufer JBL so 5 sateliti

ispraven socuvan mnogu mocen komandi na samiot vufer volumen boja...


11.000 МКД
или предлог цена
04 дек 18:11zvucnici JBL E30

https://www.facebook.com/groups/842124779524821/permalink/12484008255...


11.000 МКД
или предлог цена
04 дек 18:11Kondenzatori za zvucnicki filtri skretnici MKP, MEA...

Prodavam kvalitetni blok metal film kondenzatori, odlicni za izrabotk...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 16:53Bowers & Wilkins CM-9

Се Продаваат: Висока класа на звучници Bowers & Wilkins CM-9 s1 Зву...


1.700 €
или предлог цена
04 дек 16:17JBL L80

PRODAVAM JBL L80 ZVUCNICI OD VISOKATA KLASA NA L SERIJATA NAJODBRANIT...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2 €
04 дек 14:27Samsung Audio Dock

Samsung Dual Audio Dock for Samsung Galaxy Series & Apple iOS Devices...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 13:26ZVUCNICI BASOVI I VISOKI

MALI OCUVANI NE POPRAVANI BASOVI I VISOKI SO SKRETNICA KONDENZATOR, S...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 13:07ZVUCNICI MINERVA FB 3580

MADE IN GERMANI OCUVANI VO MINT SOSTOJBA, SVIRAT MNOGU JAKO I CISTO I...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 12:582.1 zvucnici Bose Cinemate series II

Ekstra zvuk.


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 12:36Zvucnici MS 5.1 so dajlinsko - Звучници 5.1 со дајлинско

Zvucnici 5.1 so dajlinsko Proizveditel : MS Industrial Model : ML-...


1 €
или предлог цена
04 дек 10:42CABASSE SANTORINI 21

HIEND SUBWOOFER 200W AKTIVEN CABASSE SANTORINI NAJ JAKTA SERIA HI L...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 10:11Страна 3 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам